30-11-08

Uitslag veldloop Grote Prijs M Pickup Brasschaat 29/11/08

600m Benjamins Meisjes

1. Rombouts Tinne 08j GAV 2.48

2. Deckers Lissa 07j AVN 2.51

3. Gorrebeek Robin 07j AT84 2.52

4. Siemons Sara 08j APSO 2.53

5. Leenaerts Cami 08j WAV 3.02

6. Van Bouwel Sofie 08j ACSS 3.03

7. Adriaenssens Laura 08j ACSS 3.04

8. Schoeters Jill 08j WAV 3.11

9. Zwaenepoel Tessa 07j GAV 3.13

10. Dams Amber 08j ACSS 3.16

11. Ysenbaardt Kim 08j ACK 3.21

12. Van Alphen Emma 08j NA 3.26

13. Crijnen Marijke 07j WAV 3.37

 

600m Benjamins Jongens

1. Konings Kenny 08j ACK 2.48

2. Cassiers Brook 07j ACK 2.49

3. Ysenbaardt Stefan 08j ACK 2.52

4. Kenis Kobe 08j ACK 2.53

5. Van Bockstaele Florian 07j SAV 2.54

6. Schelles Vincent 08j WAV 2.55

7. Bertels Mats 07j WAV 2.56

8. Michielse Danny 08j ACK 3.10

9. Verbist Mathijs 08j NA 3.12

10. De Clerck Maarten 08j AVS 3.13

11. Van Wellen Quinten 07j ACSS 3.15

12. Gorrebeek Jimmy 06j AT84 3.19

13. Peeters Nick 08j WAV 3.20

14. Konings Thomas 06j ACK 3.21

15. Rombaut Stef 06j WAV 3.26

16. Brunclair Rajen 08j ACSS 3.27

17. Vrebosch Jorden 07j ACK 3.28

18. Herwegh Silvano 06j NA 4.47

 

1200m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 09j APSO 5.19

2. De Smet Judith 10j WALO 5.27

3. Verboven Tamara 09j APSO 5.33

4. Blokhuis Anne 09j ACSS 5.40

5. Segers Robin 09j SAV 5.49

6. Blokhuis Patty 09j ACSS 5.53

7. Theyssens Steffi 10j ACSS 5.57

8. David Joke 09j WALO 6.05

9. Van Den Eynde Fleur 10j AVN 6.16

10. Van Alphen Vera 09j AVN 6.19

11. Myncke Amber 09j ACSS 6.26

12. Dieltjens Amber 09j APSO 6.52

13. De Smet Ruth 10j WALO 7.06

14. Van Riel Nona 10j AVN 7.13

15. Macri Kaya 09j WAV 7.17

16. Van Den Eynde Amber 10j AVN 7.29

17. Van Bogaert Inge 09j WALO 8.16

 

1200m Pupillen Jongens

1. Moens Alex 10j SAV 5.06

2. Geluykens Thor 10j WAV 5.10

3. Rombauts Seppe 09j GAV 5.11

4. Deckers Lode 10j AVN 5.30

5. Quintelier Yannick 10j WAV 5.37

6. Van Bockstaele Maarten 09j SAV 5.37

7. Claes Lowie 10j AVN 5.40

8. Vanwinckel Mitch 09j AVN 5.41

9. Lemouche Maarten 10j WAV 5.43

10. Verbist Hendrick 10j NA 5.49

11. Verbist Robbe 09j SAV 6.01

12. Willems Simon 10j APSO 6.12

13. Vanwinckel Davi 09j AVN 6.16

14. Verlinden Marnick 10j AVN 6.18

15. Willemse Lennert 09j WAV 6.24

16. Van Opstal Lars 09j AVN 6.37

17. De Pauw Mathias 09j WAV 7.11

 

1800m Miniemen Meisjes

1. Nuyes Kirsten 11j ACSS 7.51

2. Van De Vyfeyke Ynne 11j WAV 7.54

3. Rombouts Lies 12j GAV 8.05

4. Eilers Ragna 11j WAV 8.27

5. Huygen Ines 12j APSO 8.29

6. Vervloet Shauni 11j ACSS 8.42

7. Akkermans Sofie 12j ACSS 8.59

8. Claeys Savannah 12j WAV 9.13

9. Goffin Inke 11j ACK 10.37

 

1800m Miniemen Jongens

1. Francken Sebbe 12j ACK 7.07

2. Vertessen Mathias 12j SAV 7.38

3. Vissers Thijs 11j ACK 7.40

4. Lemouche Lindert 11j WAV 7.42

5. Geluykens Joppe 12j WAV 7.44

6. De Boeck Nikolai 12j WALO 8.00

7. Joosen Jente 11j GAV 8.03

8. Goffin Joery 11j ACK 8.07

9. Adriaensen Jeffrey 12j APSO 8.11

10. Vervloet Jordi 11j ACSS 8.12

11. Schelles Maarten 11j WAV 8.13

12. De Vet Seppe 11j GAV 8.18

13. Jonckheere Michiel 12j GAV 8.30

14. Goris Phillip 12j NA 8.42

15. Goffin Jordij 11j ACK 8.43

16. De Nocker Jari 11j WALO 8.46

17. Quintelier Matthias 11j WAV 9.17

18. Verboven Sascha 11j APSO 10.56

19. De Haes Glenn 12j ACSS 11.34

 

2100m Cadetten Meisjes

1. Pompen Ilke 13j GAV 8.48

2. Van Der Schueren Enith 14j SAV 8.56

3. De Vet Lotte 13j GAV 9.44

4. Van Deuren Lotte 13j ACK 10.13

5. Erreygers Catherine 13j ACK 10.14

6. De Nocker Eline 14j WALO 10.33

 

2700m Cadetten Jongens

1. Adriaenssen Stijn 14j AVS 10.30

2. Verschuren Kevin 13j NA 10.35

3. Ysenbaardt Kevin 13j ACK 10.37

4. Van Aertselaer Yannick 14j A.A. 10.38

5. Boden Kenneth 13j ACK 10.42

6. Van Roey Stijn 13j WAV 10.48

7. Verboven Matthia 13j APSO 11.03

8. Peeters Tom 12j WAV 11.06

9. Matthyssens Steve 14j NA 11.10

10. Van Keer Matthias 13j ACSS 11.20

11. Timmermans Ward 13j ACSS 11.43

12. Eykmans Glen 13j SAV 11.55

13. Spruyt Jeroen 13j WAV 12.02

14. De Paep Dries 14j WALO 12.06

15. Carrette Maarten 13j WAV 13.00

16. Van Geeteruyen Christof 12j WALO 13.30

17. Campenaers Djordy 13j WAV 16.03

 

2100m Scholieren Meisjes

1. Van Den Bossche Joy 15j AVKA 9.22

2. Mertens Michelle 16j SAV 9.45

3. Devalckeneer Ann 15j ACK 9.55

 

2700m Scholieren Jongens

1. De Groof Kenneth 15j ACSS 10.21

2. Gorrebeek Eddy 15j AT84 10.40

3. Mesens Tom 16j SAV 11.48

4. Willokx Steven 15j WALO 15.38

5. De Souter Mike 15j WAV 18.54

 

3000m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 12.44

2. Louviaux Carmen 18j ACSS 13.07

3. Boons Katja 18j WALO 13.55

4. Lenders Jolien 17j APSO 15.03

 

3000m Seniors Vrouwen

1. Brosens Evelien 20j AVN 13.19

2. Vorsselmans Kim 29j A.A. 14.20

3. Van Honste An 20j WAV 14.54

4. Jennes Heidi 27j WAV 15.10

5. Van Halen Els 21j AVS 15.49

6. Thoen Sandra 33j A.A. 17.55

 

3000m Masters Vrouwen +35J

1. Wuytack Sara 40j KLP 13.03

2. Wens Petra 41j AVS 13.05

3. Chevalier Carole 36j AT84 13.08

4. Onzia Sandra 36j AT84 13.17

5. Scheirs Jeanne 44j SAV 13.35

6. Cumps Els 41j APSO 13.46

7. Dedroog Sylvie 39j SAV 13.50

8. Cuypers Karin 38j ACK 13.53

9. Michiels Carina 43j ACSS 13.59

10. Van Aertselaer Brigitte 44j A.A. 14.14

11. Nuyts Patricia 42j APSO 15.19

12. Smet Sandrina 42j WALO 15.28

13. Verbeeck Linda 44j APSO 16.35

14. Oostvogels Anne 44j ACSS 16.45

15. Van Hul Sonja 39j WALO 16.52

16. V.D. Nieuwenhuysen Edwig 38j SAV 18.27

17. Jacobs Nancy 42j APSO 18.37

18. Campisi Valery 36j WALO 18.58

19. Lathouwers Nancy 38j WAV 21.18

 

3000m Masters Vrouwen +45J

1. Raets Margareta 51j WAV 13.33

2. Van Dijck Mart 49j SAV 13.40

3. Van Bets Christel 47j WAV 14.18

4. Verboven Daniella 48j APSO 14.36

5. Struyf Lydia 53j APSO 14.43

6. De Bondt Annemie 49j ACK 15.38

7. Lorrentop Marina 49j AVI 15.46

8. Stoop Danny 51j SAV 16.10

9. Verlinden Irene 50j WAV 16.49

10. Peeters Nadine 47j A.A. 16.54

11. Venneman Marleen 46j A.A. 17.50

12. Knockaert Monique 53j SAV 25.54

 

3000m Masters Vrouwen +55J

1. Caluwé Sonja 55j AT84 13.22

2. Van den Bussche Vera 55j A.A. 15.15

3. Bakkers Joanna 65j SWIN 15.50

4. Van Beek Rita 57j WALO 16.34

5. Bats Betty 57j WALO 17.35

6. Rottier Francine 61j WALO 18.48

7. Meyer Viktoria 57j APSO 19.24

8. Embrechts Maria 59j WAV 21.18

 

6000m Juniors Mannen

1. Adriaensen Jan 17j AVS 20.54

2. Verbruggen Bart 18j SAV 22.26

3. Kennis Kevin 17j ACK 24.40

4. Thoen Stephen 18j SAV 25.53

5. Broecks Dimitri 17j SAV 28.01

6. Nuyes Glenn 17j ACSS 30.56

 

6000m Seniors Mannen

1. Van Havermaet Hans 30j WALO 21.46

2. Jennes Nico 22j WAV 21.53

3. Verbist Johan 39j ACK 22.16

4. Eysackers Kevin 20j ACSS 22.55

5. Kluskens Stijn 20j WALO 23.26

6. Morbé Thomas 20j SAV 24.23

7. Smits Lars 23j SAV 24.37

8. Van Dyck Wim 22j LGP 25.04

9. Van Halen Wim 23j AVS 25.14

10. Jennes Wim 24j WAV 25.52

11. Swinnen Kristof 39j WALO 26.17

12. De Weese Andy 24j WALO 26.53

13. Schoeters Kim 32j SAV 27.58

14. Van Bogaert Bart 37j WALO 28.00

15. D'Haese Tillo 20j ACSS 30.11

16. Herwegh Pascal 37j WALO 31.22

 

6000m Masters Mannen +40J

1. Bartolomeeusen Eric 44j APSO 21.36

2. Hertogs Guido 40j SAV 21.45

3. Bogaert Patrick 48j WALO 22.04

4. Lenders Frans 44j APSO 22.09

5. Lesdanon Frédéric 43j WALO 22.31

6. Van Loo Alfons 48j APSO 22.36

7. Van Riel Paul 46j ACK 22.50

8. Laurijssens Rudi 45j A.A. 23.00

9. Van Damme Guy 44j WALO 23.03

10. Van Geeteruyen Benny 47j WALO 23.34

11. Steels Pascal 41j A.A. 23.42

12. Thoen Luc 41j WAV 23.57

13. Joosens Erwin 48j ACK 24.11

14. Hannes David 43j A.A. 24.37

15. Malfliet Patrick 47j APSO 24.44

16. De Ceuster Walter 48j WAV 25.41

17. Raman Philippe 45j A.A. 26.00

18. De Vocht Luc 47j A.A. 26.46

19. Reynaert Rudy 44j WALO 26.51

20. Neelen Eddy 40j LGP 26.54

21. Hendrickx Werner 47j APSO 27.33

22. Vervloet Agenor 46j ACSS 28.12

23. Louviaux Patrick 43j ACSS 29.49

24. Peeters Bob 44j WAV 30.34

25. Thys Daniel 48j ACK 30.40

26. Campenaerts Werner 49j WAV 34.29

 

6000m Masters Mannen +50J

1. Kloeck Eric 51j SAV 21.54

2. Guiljam Jan 50j ACSS 22.26

3. Adams Jan 53j ACK 22.29

4. Caluwe Freddy 58j KLP 22.55

5. Verhaegen Jan 50j SAV 23.42

6. Jansen Philippe 53j ACK 23.56

7. Van Den Bergh Herman 51j ACSS 24.10

8. Samyn Eddy 58j WALO 24.22

9. Vanleene Dirk 52j SAV 24.53

10. Persoons Marc 53j SAV 24.58

11. Martens André 55j WALO 25.04

12. DHollander Rik 58j WALO 25.10

13. Grietens Jean-Marie 53j A.A. 25.15

14. Van Wijck Jos 59j APSO 25.38

15. Dal Bosco Jean 58j AVI 25.42

16. Hermans Joseph 51j A.A. 25.50

17. Beyers Louis 59j ACK 26.02

18. Roose Wim 57j ACSS 26.20

19. Vermeiren Camille 59j WAV 26.37

20. Wuyts Guy 58j ACK 27.30

21. Van Avezaath Tom 59j ACK 27.48

22. Van Oerle Paul 54j SAV 28.23

23. Lindeman Marcel 53j ACSS 28.45

24. Carvers Albert 59j APSO 28.52

25. Akkermans Werner 57j SAV 29.13

26. Van Dyck Marcel 54j APSO 29.24

27. Stoelen Richard 51j A.A. 29.27

28. Van Den Branden Patrick 52j AVI 29.28

29. Jacobs Berry 53j WAV 30.20

30. Bruggemans Alfons 57j SAV 30.53

31. Servotte Luc 59j KLP 30.58

32. Akkermans Francois 58j ACK 31.00

33. Van Den Bergh Jan 57j GAV 31.39

34. Roose Jan 58j ACSS 32.03

 

6000m Masters Mannen +60J

1. Michielsen Jef 61j ACK 24.56

2. Plasmans Maurice 68j SAV 25.31

3. Van Keer André 65j ACSS 29.48

4. Brocatus Jozef 61j ACK 29.51

5. Verlinden Fons 74j WAV 32.38

03:20 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

23-11-08

foto's 3de criteriumcross te Stabroek

Een klein winterprikje is actief in België dit weekend! Dat geeft meteen andere beelden tijdens een cross. Dimitri heeft één en ander weer op de gevoelige plaat vast gelegd en het resultaat kan u bewonderen in ons fotoalbum.

Veel kijkplezier en graag tot de volgende!

DSC03793

13:58 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

uitslag 3° KAVVV criteriumcross te Stabroek 22/11/2008

500m Benjamins Meisjes

1. Schadron Laura 08j SWIN 2.03

2. Rombouts Tinne 08j GAV 2.04

3. Gorrebeeck Robin 07j AT84 2.05

4. De Langhe Joke 08j SWIN 2.06

5. Siemons Sara 08j APSO 2.08

6. Segers Emma 08j AVN 2.13

7. Van Bouwel Sofie 08j ACSS 2.14

8. Van Laere Lieselotte 07j AT84 2.15

9. Takx Kara 07j SWIN 2.16

10. Verbist Lotte 08j APSO 2.17

11. Schoeters Jill 08j WAV 2.19

12. Ysenbaardt Kim 08j ACK 2.20

13. Segers Nicky 08j SAV 2.21

14. Zwaenepoel Tessa 07j GAV 2.22

15. Rozendom Silke 06j ACSS 2.23

16. Dams Amber 08j ACSS 2.24

17. Madou Paulien 08j AT84 2.25

18. Heyndrickx Stefanie 07j AT84 2.26

19. Vanden Bosch Amber 07j AT84 2.27

20. Van Laere Annelore 06j AT84 2.28

21. Bartelen Kato 08j ACK 2.29

22. Gotink Lisa 08j ACK 2.31

23. Janssens Silke 08j AT84 2.33

24. Crijnen Marijke 07j WAV 2.38

25. Bartelen Saar 06j ACK 2.44

26. Van Bouwel Britt 06j ACSS 2.45

27. De Clerck Andrea 06j AVI 2.58

 

500m Benjamins Jongens

1. Wuyts Levin 08j ACSS 1.56

2. Ysenbaardt Stefan 08j ACK 1.59

3. Konings Kenny 08j ACK 2.01

4. Veldeman Evert 08j WAV 2.04

5. Schelles Vincent 08j WAV 2.05

6. Cassiers Brook 07j ACK 2.06

7. Kenis Kobe 08j ACK 2.07

8. Bertels Mats 07j WAV 2.09

9. De Gucht Noah 07j WAV 2.10

10. Van Bockstaele Florian 07j SAV 2.12

11. Janssens Milo 07j AT84 2.15

12. Verbist Matthys 08j NA 2.16

13. Van Wellen Quinten 07j ACSS 2.17

14. Michielse Danny 08j ACK 2.19

15. Peeters Nick 08j WAV 2.21

16. Springuel Thijs 08j AVS 2.22

17. Hiel Servaes 08j ACK 2.27

18. De Clerck Maarten 08j AVS 2.29

19. Konings Thomas 06j ACK 2.34

20. Rombaut Stef 06j WAV 2.38

21. Gorrebeeck Jimmy 05j AT84 2.40

22. Volkaert Renzo 06j ACSS 2.43

23. Tuyls Storm 06j SWIN 2.45

24. Debaeke Michaél 05j ACK 2.59

25. Schadron Simon 06j SWIN 3.00

 

1000m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 09j APSO 4.20

2. Madou Katrijn 10j AT84 4.26

3. De Vet Hanne 10j GAV 4.29

4. Rozendom Sofie 10j ACSS 4.33

5. Blokhuis Anne 09j ACSS 4.34

6. Segers Robin 09j SAV 4.39

7. Blokhuis Patty 09j ACSS 4.43

8. Verboven Tamara 09j APSO 4.47

9. Florindo Sara 10j AT84 4.49

10. Clippeleyr Elise 10j SWIN 4.50

11. Freire Eline 10j AVI 4.56

12. Claessens Charlotte 09j WAV 5.05

13. Van Der Meynsbrugge Hanne10j WAV 5.07

14. Volkaert Mayté 09j ACSS 5.08

15. Myncke Amber 09j ACSS 5.09

16. Van Den Bossche Lore 09j AT84 5.14

17. De Meyer Caitlin 09j AT84 5.21

18. Van De Wiel Laure 08j ACSS 5.29

19. Van Cleempoel Anke 10j AT84 5.36

20. Bartholomeeusen Lente 09j AVN 6.03

21. Macri Kaya 09j WAV 6.10

 

1000m Pupillen Jongens

1. Moens Alex 10j SAV 4.08

2. Rombouts Seppe 10j GAV 4.15

3. Verschaeve Victor 10j SWIN 4.16

4. Veldeman Siemen 10j WAV 4.17

5. Quintelier Yannick 10j WAV 4.18

6. Jonckheere Simon 09j GAV 4.23

7. De Meulemeester Ben 09j AT84 4.24

8. Van Bockstaele Maarten 09j SAV 4.29

9. Tuyls Keanu 09j SWIN 4.34

10. Van Der Meynsbrugge Ben 10j WAV 4.36

11. Lemouche Maarten 10j WAV 4.39

12. Verbist Robbe 09j SAV 4.45

13. Verbist Hendrik 10j NA 4.54

14. Van Wezenbeeck Yannick 08j ACSS 4.57

15. Steurs Ike 09j AT84 5.08

16. Cornelis Ben 08j AT84 5.13

17. Bevers Jordy 10j AVN 5.21

18. Nyberg Ben 09j WAV 5.27

19. Willemse Lennert 09j WAV 5.37

20. De Clerck Wouter 09j AVI 5.44

21. Rombaut Bert 09j WAV 7.25

 

2000m Miniemen Meisjes

1. Nuyes Kirsten 11j ACSS 6.35

2. De Wreede Evy 12j AT84 6.37

3. Van De Vyfeyke Ynne 11j WAV 6.39

4. Rombouts Lies 12j GAV 6.44

5. Weyns Eva 12j ACK 6.50

6. Bosmans Lori 11j ACK 6.58

7. Bevers Joyce 11j AVN 6.59

8. Simons Larissa 12j SAV 7.03

9. Eilers Ragna 11j WAV 7.12

10. Huygen Ines 12j APSO 7.14

11. Vervloet Shauni 11j ACSS 7.17

12. Van Landeghem Shauni 12j AT84 7.20

13. Janssens Lena 11j AT84 7.32

14. Van Springel Birte 11j APSO 7.34

15. Van Den Bogaert Sofie 11j WAV 7.40

16. Van Wezenbeeck Annelies 11j ACSS 7.52

17. Akkermans Sofie 12j ACSS 7.54

18. Van Beveren Izana 11j AT84 8.18

19. De Clerck Margaux 11j AVI 8.25

20. Dombrecht Dorien 11j ACSS 8.32

21. Buyens Nette 10j ACK 8.57

22. Goffin Inke 11j ACK 9.09

 

1500m Miniemen Jongens

1. Francken Sebbe 12j ACK 6.01

2. Lis Michiel 12j SAV 6.18

3. Florindo Robin 12j AT84 6.20

4. Lemouche Lindert 11j WAV 6.28

5. Joosen Jente 11j GAV 6.29

6. Louviaux Niels 11j ACSS 6.32

7. De Boeck Nikolai 12j WALO 6.33

8. Schrauwen Niels 12j ACK 6.34

9. Vanbossel Lucas 12j AT84 6.35

10. Adriaensen Jeffrey 12j APSO 6.40

11. De Meyer Senne 12j ACK 6.42

12. Lefevere David 11j AT84 6.44

13. Van Cleempoel Tim 11j AT84 6.48

14. Adriaenssens Milan 11j ACK 6.50

15. Michiels Robin 12j WALO 6.51

16. Louviaux Jelle 11j ACSS 6.53

17. Vervloet Jordi 11j ACSS 6.54

18. Schelles Maarten 11j WAV 7.01

19. Peeters William 12j SWIN 7.03

20. Goffin Joery 11j ACK 7.17

21. Goffin Jordij 11j ACK 7.21

22. Gommers Jeroen 11j ACSS 7.24

23. Jonckheere Michiel 12j GAV 7.31

24. Wuyts Jesse 11j ACSS 7.54

25. Peeters Christophe 11j WAV 8.03

26. Verboven Sascha 11j APSO 9.12

27. De Haes Glenn 12j ACSS 9.28

 

2000m Cadetten Meisjes

1. Freire Laurie 14j AVI 8.22

2. Van Der Schueren Enith 14j SAV 8.33

3. Pompen Ilke 13j GAV 8.38

4. Verheyen Naomi 14j AT84 8.45

5. De Vet Lotte 13j GAV 8.50

6. Laenen Dominique 13j WAV 9.22

7. Janssens Frie 13j AT84 9.46

8. Janssens Katrijn 13j AT84 9.47

9. Van Deuren Lotte 13j ACK 9.48

10. Mertens Eveline 14j SAV 10.24

 

2500m Cadetten Jongens

1. Van Aertselaer Yannick 14j A.A. 9.52

2. Verbist Hans 14j ACK 9.59

3. Verboven Matthia 13j APSO 10.07

4. Ysenbaardt Kevin 13j ACK 10.16

5. Van Roey Stijn 13j WAV 10.21

6. Peeters Tom 12j WAV 10.26

7. Boden Kenneth 13j ACK 10.30

8. Van Keer Matthias 13j ACSS 10.43

9. Viaene Yente 13j AT84 10.58

10. Claessens Flor 13j WAV 11.03

11. Van Den Bogaert Wouter 13j WAV 11.08

12. Eykmans Glenn 13j SAV 11.31

13. Huybrechts Dolf 14j ACK 12.37

14. Van Geeteruyen Christof 12j WALO 12.59

15. Nuyts Bert 14j APSO 13.27

16. Peeters Gunther 13j SWIN 13.28

17. Van Springel Bjorn 14j APSO 16.47

 

2000m Scholieren Meisjes

1. Claessens Griet 15j WAV 9.14

2. Van Den Bossche Joy 15j AVKA 9.18

3. Devalckeneer Ann 15j ACK 9.27

4. Joosens Caroline 15j ACK 9.42

5. Mertens Michelle 16j SAV 9.54

6. Verbist Nele 15j ACK 10.31

7. Van Springel Britt 16j APSO 12.28

 

2500m Scholieren Jongens

1. Gÿselinck Tom 16j SAV 9.09

2. Mesens Ben 15j SAV 9.45

3. Pompen Jens 16j GAV 9.53

4. Goderis Niels 15j GAV 9.55

5. De Groof Kenneth 15j ACSS 9.56

6. Nauws Tom 16j AVI 10.09

7. Van Bosch Bart 15j AVI 10.17

8. Laenen Manuel 16j WAV 10.24

9. Corthals Jannick 15j AT84 10.31

10. De Witte Niels 15j GAV 10.32

11. Gorrebeeck Eddy 15j AT84 11.02

12. Broecks Daan 15j AVN 11.11

13. Mesens Tom 16j SAV 11.17

14. Peeters Matthias 15j SWIN 12.42

15. Willockx Steven 15j WALO 15.29

16. De Souter Mike 15j WAV 19.49

 

3000m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 13.29

2. Louviaux Carmen 18j ACSS 13.48

3. Boons Katja 18j WALO 13.57

4. Peeters Muriel 17j SWIN 17.44

 

3000m Seniors Vrouwen

1. Brosens Evelien 20j AVN 13.55

2. Vorselmans Kim 29j A.A. 15.19

3. Bollens Martine 34j ACSS 15.24

4. Van Halen Els 21j AVS 17.06

5. Thoen Sandra 33j A.A. 19.02

6. Van Mieghem Joke 25j SWIN 19.59

 

3000m Masters Vrouwen +35J.

1. Van Hul Isabel 35j SWIN 13.40

2. Van Hooydonck Carine 42j ACK 13.56

3. Scheirs Jeanne 44j SAV 14.19

4. Dedroog Sylvie 39j SAV 14.24

5. Van Der Reysen Machteld 43j SWIN 14.33

6. Van Aertselaer Brigitte 44j A.A. 15.12

7. Van Gaever Christel 44j A.A. 15.14

8. Laurijssen Hilde 39j AVN 15.16

9. Snoeys Marleen 41j AVN 15.25

10. Van Stel Michela 39j ACSS 15.44

11. Smet Sandrina 42j WALO 16.05

12. Bartelen Mia 43j SWIN 16.10

13. Nuyts Patricia 42j APSO 16.27

14. Somers Patricia 43j LGP 17.32

15. Verbeeck Linda 44j APSO 17.49

16. Van Bogaert Patricia 43j AT84 18.23

17. Van Den Nieuwenhuysen Edw3i8gj SAV 19.42

18. Lockkamper Christel 40j LGB 21.09

19. Oostvogels Anne 44j ACSS 21.11

 

3000m Masters Vrouwen +45J.

1. Caluwe Sonja 55j AT84 14.02

2. Van Dijck Mart 49j SAV 14.26

3. Raets Margareta 51j WAV 14.39

4. Claes Judy 51j AVI 14.50

5. Springuel Arlette 47j AVS 15.01

6. Van Bets Christel 47j WAV 15.16

7. Verstrepen Monique 62j SWIN 15.26

8. Swiggers Tania 45j GAV 15.30

9. Struyf Lydia 53j APSO 15.40

10. Van den Bussche Vera 55j A.A. 15.51

11. Spiessens Lieve 47j ACSS 15.52

12. Verboven Daniella 48j APSO 15.55

13. Coenen Diane 48j AVI 16.04

14. Bakkers Joanna 65j SWIN 16.56

15. Verhelst Ingrid 46j SWIN 18.17

16. Desmedt Henriette 62j ACSS 19.20

 

6000m Juniors Mannen

1. Simons Stefan 16j SAV 24.02

2. Verbruggen Bart 18j SAV 25.07

3. Peeters Olivier 17j SWIN 26.50

4. Kennis Kevin 17j ACK 28.11

5. Broecks Dimitri 17j SAV 29.50

6. Nuyes Glenn 17j ACSS 31.02

 

6000m Seniors Mannen

1. Steeman Koen 39j WAV 22.28

2. Verbist Johan 39j ACK 23.01

3. Coppens Bart 28j WALO 23.09

4. Van Havermaet Hans 30j WALO 23.32

5. Van Dievoet Steven 33j SWIN 23.37

6. Corthals Michaél 19j AT84 23.59

7. Eysackers Kevin 20j ACSS 24.05

8. Morbé Thomas 20j SAV 24.45

9. De Wilde Frederic 27j SWIN 24.53

10. Kluskens Stijn 20j WALO 25.27

11. Smits Lars 23j SAV 25.34

12. Rozendom John 32j ACSS 26.05

13. Aandekerk Tim 25j AT84 26.53

14. Van Dyck Wim 22j LGP 26.58

15. De Maeyer Jan 39j AVI 27.12

16. Bresseleers Erik 39j SAV 27.16

17. Massa Vincent 24j A.A. 27.35

18. Helfensteyn Dave 30j A.A. 27.40

19. Van Halen Wim 23j AVS 28.00

20. Op de Beeck Filip 36j A.A. 28.05

21. Wuyts Wim 37j ACSS 28.13

22. Van Bogaert Bart 37j WALO 29.49

23. Van Bouwel Ward 37j ACSS 33.27

 

6000m Masters Mannen +40J.

1. Bartholomeeusen Eric 44j APSO 22.26

2. Bogaert Patrick 48j WALO 22.45

3. Kerstens Michel 45j LGB 23.00

4. Hertogs Guido 40j SAV 23.32

5. Lenders Frans 44j APSO 23.55

6. Van Damme Guy 44j WALO 24.12

7. Van Geeteruyen Benny 47j WALO 24.32

8. Van Springel Dirk 43j LGB 24.34

9. Kerkhof Henk 45j NA 24.38

10. Geerts Pascal 43j A.A. 24.47

11. Freire Michel 42j AVI 25.06

12. Van Gaever Egied 47j A.A. 25.23

13. Steels Pascal 41j A.A. 25.40

14. Vanwesenbeeck Herman 47j ACK 25.54

15. Vanbossel Christof 46j AT84 25.55

16. Moens Franky 48j ACK 26.09

17. De Winter Bruno 46j GAV 26.19

18. Hannes David 43j A.A. 26.33

19. Michielsen Marc 46j A.A. 27.30

20. De Vocht Luc 47j A.A. 28.36

21. Nauws Ludo 46j AVI 30.10

22. Dekort Eric 49j LGB 30.21

23. Van Stel Jack 40j ACSS 30.26

24. Van Dyck Luc 48j A.A. 32.23

25. Thys Daniel 48j ACK 33.53

 

6000m Masters Mannen +50J.

1. Claessens Jozef 59j WALO 22.09

2. Caluwe Freddy 58j KLP 22.32

3. Guiljam Jan 50j ACSS 23.43

4. Van Den Bergh Herman 51j ACSS 24.26

5. Mistiaen Andre 50j AVI 24.55

6. Van Molle Aimé 64j KLP 24.57

7. DHollander Rik 58j WALO 25.28

8. Hermans Joseph 51j A.A. 25.39

9. Dal Bosco Jean 58j AVI 25.45

10. Vermeiren Camille 59j WAV 26.03

11. Beyers Louis 59j ACK 26.18

12. Grietens Jean-Marie 53j A.A. 26.22

13. Roose Wim 57j ACSS 26.43

14. Meulemans Raf 54j A.A. 26.50

15. Oele Jaap 58j ACSS 26.56

16. Van Keer André 65j ACSS 27.45

17. Wuyts Guy 58j ACK 27.54

18. De Clerck Ludovicus 69j AVI 28.04

19. Hermans Jean 59j AVI 28.21

20. Carvers Albert 59j APSO 28.34

21. Verlinden Fons 74j WAV 29.09

22. Moorkens Frans 75j APSO 29.49

23. Lindeman Marcel 53j ACSS 30.49

24. Van Den Branden Patrick 52j AVI 30.59

25. Roose Jan 58j ACSS 32.02

26. Servotte Luc 59j KLP 32.37

27. Van Eupen Ignace 55j ACK 34.12

28. Van Cappellen Dirk 53j AVI 34.49

29. Snoeys Jacky 64j ACSS 35.23

30. Van Dieven Andre 62j ACSS 39.07

10:38 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

18-11-08

uitslag Jaak Schram-cross 2008

500mm Benjamins Meisjes

1. Rombouts Tinne 08j GAV 1' 27" 00

2. Gorrebeek Robin 07j AT84 1' 31" 00

3. Adriaenssens Laura 08j ACSS 1' 34" 00

4. Segers Emma 08j AVN 1' 38" 00

5. Schoeters Jill 08j WAV 1' 39" 00

6. Ysenbaardt Kim 08j ACK 1' 40" 00

7. Van Hooste Malou 08j WALO 1' 41" 00

8. Segers Nicky 08j SAV 1' 43" 00

9. Crijnen Marijke 07j WAV 1' 47" 00

10. De Groof Anke 06j WAV 1' 56" 00

11. Paenen Eline 07j LGP 1' 59" 00

12. Loukili Rania 06j WAV 2' 18" 00

 

500mm Benjamins Jongens

1. Konings Kenny 08j ACK 1' 25" 00

2. Ysenbaardt Stefan 08j ACK 1' 26" 00

3. Van Bockstaele Florian 07j SAV 1' 27" 00

4. Peirsman Maarten 07j WAV 1' 28" 00

5. Schelles Vincent 08j WAV 1' 29" 00

6. Bertels Mats 07j WAV 1' 30" 00

7. De Gucht Noach 07j WAV 1' 31" 00

8. Loukili Ilyas 08j WAV 1' 32" 00

9. Schoenmaekers Nick 08j AVI 1' 33" 00

10. Michielse Danny 08j ACK 1' 39" 00

11. Rabhioui Dien 07j WAV 1' 39" 00

12. Van Riel Stijn 08j WAV 1' 40" 00

13. Konings Thomas 06j ACK 1' 43" 00

14. Rombaut Stef 06j WAV 1' 44" 00

15. Gorrebeek Jimmy 05j AT84 1' 46" 00

16. Scott Ota 08j ACK 1' 51" 00

17. Malomgre Seppe 06j WAV 1' 59" 00

18. Thys Yari 07j NA 2' 16" 00

 

800m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 09j APSO 3' 14" 00

2. De Smet Judith 10j WALO 3' 20" 00

3. Segers Robin 09j SAV 3' 24" 00

4. Verboven Tamara 09j APSO 3' 26" 00

5. David Joke 09j WALO 3' 41" 00

6. Theyssens Steffi 10j ACSS 3' 42" 00

7. Claessens Charlotte 09j WAV 3' 43" 00

8. Dieltjens Amber 09j APSO 3' 52" 00

9. De Smet Ruth 10j WALO 3' 56" 00

10. Loukili Sarah 10j WAV 3' 58" 00

11. Rabhioui Nisrine 09j WAV 4' 07" 00

12. Macri Kaya 09j WAV 4' 25" 00

13. De Pauw Femke 09j WAV 4' 27" 00

 

800m Pupillen Jongens

1. Moens Alex 10j SAV 3' 03" 00

2. Geluykens Thor 10j WAV 3' 07" 00

3. Van Hooste Timon 09j WALO 3' 10" 00

4. Rombauts Seppe 09j NA 3' 13" 00

5. Quintelier Yannick 10j WAV 3' 14" 00

6. Van Bockstaele Maarten 09j SAV 3' 16" 00

7. Steeman Jordy 08j WAV 3' 27" 00

8. Willems Simon 09j APSO 3' 49" 00

9. Van Wezenbeeck Yannick 08j ACSS 3' 52" 00

10. Bevers Jordy 10j AVN 3' 55" 00

11. Willemse Lennert 09j WAV 3' 56" 00

12. Malomgré Elias 09j WAV 3' 58" 00

13. De Pauw Mathias 09j WAV 4' 21" 00

14. De Groof Liam 09j WAV 4' 37" 00

15. Rombaut Bert 09j WAV 5' 13" 00

 

1000m Miniemen Meisjes

1. Weyns Eva 12j ACK 3' 04" 00

2. Eilers Ragna 11j WAV 3' 09" 00

3. Bevers Joyce 11j AVN 3' 10" 00

4. Rombouts Lies 12j GAV 3' 12" 00

5. Nuyes Kirsten 11j ACSS 3' 13" 00

6. Van De Vyfeyke Ynne 11j WAV 3' 15" 00

7. Simons Larissa 12j SAV 3' 23" 00

8. Huygen Ines 12j APSO 3' 25" 00

9. Claeys Savannah 12j WAV 3' 28" 00

10. Vervloet Shauni 11j ACSS 3' 29" 00

11. Domen Eline 12j WAV 3' 30" 00

12. Akkermans Sofie 12j ACSS 3' 31" 00

13. Van Den Bogaert Sofie 11j WAV 3' 32" 00

14. Van Springel Birte 11j APSO 3' 37" 00

15. Campenaerts Youlika 11j WAV 3' 45" 00

16. Paenen Inke 10j LGP 3' 55" 00

17. Lenaerts Jessica 11j WAV 4' 16" 00

 

1000m Miniemen Jongens

1. Francken Sebbe 12j ACK 2' 52" 00

2. Spaerenberg Vincent 11j GAV 3' 01" 00

3. De Meyer Robbe 11j ACK 3' 07" 00

4. Lemouche Lindert 11j WAV 3' 09" 00

5. Geluykens Joppe 12j WAV 3' 11" 00

6. Michiels Robin 12j WALO 3' 13" 00

7. De Boeck Nikolai 12j WALO 3' 18" 00

8. Monstrey Sam 12j LGP 3' 20" 00

9. Jonckheere Michiel 12j GAV 3' 26" 00

10. Balemans Dieter 11j ACK 3' 26" 00

11. Vervloet Jordi 11j ACSS 3' 27" 00

12. Quintelier Matthias 11j WAV 3' 42" 00

13. De Nocker Jari 11j WALO 3' 45" 00

14. Verboven Sascha 11j APSO 3' 50" 00

15. Lesdanon Yannick 11j WALO 4' 13" 00

16. De Haes Glenn 12j ACSS 4' 16" 00

 

1500m Cadetten Meisjes

1. Pompen Ilke 13j GAV 5' 44" 00

2. Freire Laurie 14j AVI 5' 49" 00

3. Van Der Schueren Enith 14j SAV 6' 00" 00

4. Laenen Dominique 13j WAV 6' 21" 00

5. De Nocker Eline 14j WALO 6' 53" 00

6. Mertens Eveline 14j SAV 6' 58" 00

7. Lesdanon Nathalie 14j WALO 7' 52" 00

 

1800m Cadetten Jongens

1. Van Aertselaer Yannick 14j A.A. 5' 57" 00

2. Verboven Matthia 13j APSO 6' 06" 00

3. Ysenbaardt Kevin 13j ACK 6' 16" 00

4. Claessens Flor 13j WAV 6' 31" 00

5. Van Den Bogaert Wouter 13j WAV 6' 42" 00

6. Spruyt Jeroen 13j WAV 6' 51" 00

7. Eykmans Glen 13j SAV 6' 56" 00

8. Huybrechts Dolf 14j ACK 7' 09" 00

9. Campenaers Djordy 13j WAV 7' 22" 00

10. Nuyts Bert 14j APSO 7' 45" 00

11. Van Springel Bjorn 14j APSO 8' 43" 00

 

1500m Scholieren Meisjes

1. Claessens Griet 15j WAV 6' 10" 00

2. Mertens Michelle 16j SAV 6' 26" 00

3. Sebrechts Annelies 14j SAV 7' 38" 00

4. Van Springel Britt 16j APSO 8' 23" 00

5. Raman Jill 16j A.A. 17' 01" 00

 

3000m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 12' 45" 00

2. Boons Katja 18j WALO 13' 38" 00

3. Louviaux Carmen 18j ACSS 13' 48" 00

4. Lenders Jolien 17j APSO 14' 48" 00

 

3000m Seniors Vrouwen

1. De Cauwer Kathleen 27j AT84 12' 59" 00

2. Leysen Marleen 18j A.A. 13' 35" 00

3. Van Honste An 20j WAV 14' 16" 00

4. Jennes Heidi 27j WAV 15' 21" 00

5. Huygen Evy 26j WAV 15' 43" 00

6. Thoen Sandra 33j A.A. 17' 55" 00

 

3000m Masters Vrouwen +35J.

1. Pieters Irina 37j WALO 12' 55" 00

2. Wuytack Sara 40j KLP 13' 11" 00

3. Onzia Sandra 36j AT84 13' 28" 00

4. Scheirs Jeanne 44j SAV 13' 29" 00

5. Dedroog Sylvie 39j SAV 13' 42" 00

6. Faes Jeaninne 40j WAV 14' 04" 00

7. Cumps Els 41j APSO 14' 10" 00

8. Laurijssen Hilde 39j AVN 14' 12" 00

9. Michiels Carina 43j ACSS 14' 17" 00

10. Van Gaever Christel 44j A.A. 14' 25" 00

11. Van Aertselaer Brigitte 44j A.A. 14' 41" 00

12. Nuyts Patricia 42j APSO 15' 19" 00

13. Lathouwers Nancy 38j WAV 15' 41" 00

14. Vanhandenhove Leen 35j A.A. 15' 55" 00

15. Plasmans Annick 40j AVI 15' 59" 00

16. Aerts Wendy 36j KLP 16' 14" 00

17. Caluwe Natascha 40j AT84 16' 17" 00

18. Loots Fabienne 38j A.A. 16' 28" 00

19. Verbeeck Linda 44j APSO 16' 30" 00

20. Somers Patricia 43j LGP 17' 00" 00

21. Van Hul Sonja 39j WALO 17' 02" 00

22. De Ridder Martine 41j A.A. 18' 26" 00

23. V.D. Nieuwenhuysen Edwig 38j SAV 18' 29" 00

24. Deurinck Viv 42j A.A. 18' 56" 00

25. Wassenaar Kristine 39j A.A. 19' 35" 00

26. Bervoets Hilde 44j A.A. 19' 38" 00

27. Lockkamper Christel 40j LGB 19' 47" 00

28. Jacobs Nancy 42j APSO 20' 55" 00

29. Van Trier Maya 35j A.A. 21' 47" 00

 

3000m Masters Vrouwen +45J.

1. Caluwé Sonja 55j AT84 13' 25" 00

2. Raets Margareta 51j WAV 13' 30" 00

3. Swiggers Tania 45j GAV 13' 41" 00

4. Claes Judy 51j AVI 14' 00" 00

5. Van Bets Christel 47j WAV 14' 03" 00

6. Verboven Daniella 48j APSO 14' 30" 00

7. Van den Bussche Vera 55j A.A. 15' 08" 00

8. Spiessens Lieve 47j ACSS 15' 14" 00

9. Coenen Diane 48j AVI 15' 22" 00

10. Bakkers Joanna 65j SWIN 15' 42" 00

11. Lorrentop Marina 49j AVI 16' 01" 00

12. Neumann Suzanne 48j AVI 16' 37" 00

13. Bruynseraede Brigitte 47j A.A. 17' 01" 00

14. Peeters Nadine 47j A.A. 17' 10" 00

15. Van Broeck Irene 61j KLP 17' 24" 00

16. Venneman Marleen 46j A.A. 17' 42" 00

17. Oosters Lieve 49j A.A. 17' 54" 00

18. Bosiers Ria 51j A.A. 17' 55" 00

19. Van Rompaey Marina 65j A.A. 18' 32" 00

20. Steenacker Marie-Jeanne 56j A.A. 18' 55" 00

21. Conaert Tania 48j A.A. 18' 58" 00

22. Traets Wiske 51j A.A. 18' 59" 00

23. De Proost Josee 56j A.A. 19' 02" 00

24. Dure Cathy 47j A.A. 19' 08" 00

25. Meyer Viktoria 57j APSO 19' 18" 00

26. Collier Annemie 54j WALO 19' 37" 00

27. Embrechts Maria 59j WAV 21' 10" 00

28. Hoppenbrouwers Rosette 55j A.A. 21' 47" 00

 

6000m Juniors Mannen

1. Zemmouri Bilal 17j A.A. 18' 58" 00

2. Verbruggen Bart 18j SAV 20' 17" 00

3. Leysen Erwin 17j A.A. 21' 07" 00

4. Hermans Kana 18j A.A. 21' 12" 00

5. Thoen Stephen 18j SAV 21' 32" 00

6. Kennis Kevin 17j ACK 22' 53" 00

7. Broecks Dimitri 17j SAV 24' 42" 00

8. De Nijs Kevin 18j A.A. 26' 09" 00

 

6000m Seniors Mannen

1. Steeman Koen 39j WAV 19' 00" 00

2. Abi Mohamed 28j A.A. 20' 32" 00

3. Morbé Thomas 20j SAV 20' 40" 00

4. Jennes Wim 24j WAV 21' 38" 00

5. Leysen Bert 21j A.A. 22' 27" 00

6. Aandekerk Tim 25j AT84 22' 51" 00

7. Lindeman Nandu 19j ACSS 24' 08" 00

8. Steemans Staf 34j WAV 24' 48" 00

9. D'Haese Tillo 20j ACSS 27' 12" 00

10. Quintelier Gunther 38j WAV 28' 41" 00

11. Laenen Dieter 20j WAV 28' 42" 00

 

6000m Masters Mannen +40J.

1. Hertogs Guido 40j SAV 19' 46" 00

2. Van Loo Alfons 48j APSO 19' 57" 00

3. Lenders Frans 44j APSO 20' 00" 00

4. Verschooren Patrick 48j KLP 20' 22" 00

5. Lesdanon Frédéric 43j WALO 20' 24" 00

6. Laurijssens Rudi 45j A.A. 20' 37" 00

7. Pauwels Johan 40j A.A. 20' 38" 00

8. Kloek Patrick 44j AT84 20' 48" 00

9. Freire Michel 42j AVI 20' 56" 00

10. Van Damme Guy 44j WALO 21' 02" 00

11. Geerts Pascal 43j A.A. 21' 19" 00

12. Thielemans Ivo 49j WAV 21' 45" 00

13. Van Gaever Egied 47j A.A. 21' 49" 00

14. Van Springel Dirk 43j LGB 22' 00" 00

15. Henkens Patrick 43j LGP 22' 18" 00

16. Hannes David 43j A.A. 22' 35" 00

17. De Winter Bruno 46j GAV 22' 38" 00

18. De Ceuster Walter 48j WAV 23' 00" 00

19. Steels Pascal 41j A.A. 23' 01" 00

20. De Winter Nick 43j A.A. 23' 10" 00

21. Van Schil Luc 42j A.A. 23' 19" 00

22. Michielsen Marc 46j A.A. 23' 22" 00

23. Raman Philippe 45j A.A. 23' 30" 00

24. De Vocht Luc 46j A.A. 23' 53" 00

25. Daems Richard 48j A.A. 24' 08" 00

26. Reynaert Rudy 44j WALO 24' 13" 00

27. De Schryver Luc 44j A.A. 24' 29" 00

28. Hendrickx Werner 47j APSO 24' 31" 00

29. Schoenmaekers Roby 43j AVI 24' 47" 00

30. Van Duyse Koen 41j A.A. 24' 56" 00

31. Nauws Ludo 46j AVI 25' 13" 00

32. Van Dyck Luc 48j A.A. 26' 12" 00

33. Dekort Eric 49j LGB 26' 30" 00

34. Thys Daniel 48j ACK 27' 14" 00

35. Leyendeckers Patrick 43j A.A. 27' 48" 00

36. Campenaerts Werner 49j WAV 28' 57" 00

37. De Pauw Jan 40j WAV 31' 45" 00

38. Legendre Eric 46j A.A. 32' 59" 00

39. Fischer Peter 46j A.A. 38' 50" 00

 

6000m Masters Mannen +50J.

1. Kloeck Eric 51j SAV 19' 51" 00

2. Caluwe Freddy 58j KLP 20' 52" 00

3. Jansen Philippe 53j ACK 22' 10" 00

4. Mistiaen Andre 50j AVI 22' 22" 00

5. Grietens Jean-Marie 53j A.A. 22' 23" 00

6. Hermans Joseph 51j A.A. 22' 42" 00

7. Martens André 55j WALO 22' 59" 00

8. Dal Bosco Jean 58j AVI 23' 11" 00

9. De Pauw Rudy 62j WAV 23' 23" 00

10. Vermeiren Camille 59j WAV 23' 32" 00

11. Apiecionek Vincenty 60j WAV 23' 34" 00

12. Van Praet Guy 53j A.A. 23' 39" 00

13. Van Molle Aimé 64j KLP 24' 15" 00

14. Meulemans Raf 54j A.A. 24' 23" 00

15. Cools Hugo 61j KLP 24' 52" 00

16. Carvers Albert 59j APSO 25' 29" 00

17. Lindeman Marcel 53j ACSS 25' 56" 00

18. Stoelen Richard 51j A.A. 26' 18" 00

19. Pingnet Ludo 51j A.A. 26' 30" 00

20. Van Den Branden Patrick 52j AVI 26' 36" 00

21. Schoenmaekers Jan 53j A.A. 27' 22" 00

22. Van De Laer Guido 55j A;A; 27' 51" 00

23. Jacobs Berry 53j WAV 28' 02" 00

24. Casier Jean-Pierre 63j A.A. 28' 39" 00

25. Binnemans Willy 60j A.A. 28' 51" 00

26. Servotte Luc 59j KLP 28' 53" 00

27. Moorkens Frans 75j APSO 28' 58" 00

28. Gysbergs Leopold 68j APSO 29' 04" 00

29. Van Eupen Ignace 55j ACK 29' 59" 00

30. Huyghe Francois 59j SAV 30' 20" 00

31. Van Cappellen Dirk 53j AVI 30' 47" 00

32. Verbeeck Jacques 54j A.A. 33' 00" 00

33. Back Paul 54j A.A. 33' 01" 00

34. Urquizu Edward 55j A.A. 33' 44" 00

35. Verrerckt Eddy 57j A.A. 33' 45" 00

36. Beeckmans Paul 52j A.A. 36' 24" 00

37. Lemaire Rene 62j A.A. 38' 47" 00

38. Brands Willy 56j A.A. 38' 49" 00


 

 

 

 

 

 

 

 

17:26 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

16-11-08

Weer heel wat nieuwe foto's in het fotoalbum!

We hebben weer héél wat foto's binnen gekregen! Je kan ze bekijken in ons fotoalbum. Het zijn foto's van de jaak Schramcross van dit weekend en van de cross op onze eigenste SAV !

bedankt Dimitri en Carlo & Anita!

 

cross j.Schramm

21:27 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

09-11-08

Foto's SAV criteriumcross

We kregen deze week weer een leuk mailtje in onze bus. Onze huisfotograaf was nl niet alleen aanwezig op de criteriumcross te Schoten. ook Roel Hendrickx was van de partij om onze cross op de gevoelige plaat vast te leggen. Het resultaat van zijn werk kan je zien op een mooie foto gallery. Je moet gewoon maar eens deze link volgen: http://roelh.zenfolio.com/p410902006 
Bedankt Roel voor deze leuke foto's!



17:32 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

Betaling SAV lidgeld 2009

2009 komt met rasse schreden dichterbij. Het is dus ook weer tijd om je lidgeld te betalen. Indien je dit doet voor 15 december gelden volgende bedragen: steunend lid 20€, actief lid 30€ en minstens 3 actieve gezinsleden (onder één dak wonend) 75€/gezin. Na 15 december dien je rekening te houden met volgende bedragen: steunend lid 25€, actief lid 35€ en minstens 3 actieve gezinsleden (onder één dak wonend) 90€. Het lidgeld kan betaald worden op rekening van Schoten Atletiek Vereniging v.z.w.: 880-4989951-27 (vermeld bij de mededeling naam en borstnummer van het lid) of  contant in de kantine, open op woensdag tussen 15.00 en 17.30 uur.
Opgelet : Indien je wil aansluiten als nieuw lid, dien je nog enkele administratieve plichtplegingen te doen. Meer info hieromtrent kan je bekomen door contact op te nemen via het clubsecretariaat: sav.atletiek@hotmail.com of op woensdag langs te lopen in de SAV-kantine in het Gemeentepark tussen 15 en 17.30 uur.
 
 
 
groetjes en bedankt,

De Beuckelaer Eddy
secretaris S.A.V. v.z.w.

17:27 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

uitslag GAV veldloop Gooreind 8 november 2008

660m Benjamins Meisjes

1. Rombouts Tinne 08j GAV 2' 52" 00

2. Dams Amber 08j ACSS 3' 00" 00

3. De Letter Yana 07j NA 3' 01" 00

4. Schoeters Jill 08j WAV 3' 02" 00

5. Zwaenepoel Tessa 07j GAV 3' 04" 00

6. Kets Louise 06j WAV 3' 06" 00

7. Verbist Lotte 08j APSO 3' 10" 00

8. Ysenbaardt Kim 08j ACK 3' 12" 00

9. Gotink Lisa 08j ACK 3' 16" 00

10. Kets Manou 07j WAV 3' 18" 00

11. Paenen Eline 07j LGP 3' 34" 00

 

660m Benjamins Jongens

1. Veldeman Evert 08j WAV 2' 40" 00

2. Ysenbaardt Stefan 08j ACK 2' 44" 00

3. Konings Kenny 08j ACK 2' 47" 00

4. Kenis Kobe 08j ACK 2' 49" 00

5. Schelles Vincent 08j WAV 2' 53" 00

6. Bertels Mats 07j WAV 2' 55" 00

7. De Gucht Noach 07j WAV 2' 58" 00

8. Hiel Servaas 08j ACK 3' 01" 00

9. Michielse Danny 08j ACK 3' 02" 00

10. Van Dyck Cedric 08j NA 3' 03" 00

11. Peeters Nick 08j WAV 3' 04" 00

12. Costermans Jasper 07j ACK 3' 05" 00

13. Broos Pieter-Jan 08j ACK 3' 06" 00

14. De Clerck Maarten 08j NA 3' 07" 00

15. Jacobs Tuur 06j ACK 3' 09" 00

16. Konings Thomas 06j ACK 3' 10" 00

17. Boven Ward 07j GAV 3' 11" 00

18. Rombaut Stef 06j WAV 3' 13" 00

19. Vrebosch Jorden 07j ACK 3' 14" 00

20. Francken Thijs 06j ACK 3' 38" 00

21. Debaeke Michaél 05j ACK 3' 48" 00

 

1000m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 09j APSO 4' 05" 00

2. De Vet Hanne 10j GAV 4' 13" 00

3. Verboven Tamara 09j APSO 4' 31" 00

4. Theyssens Steffi 10j ACSS 4' 37" 00

5. Claessens Charlotte 09j WAV 4' 42" 00

6. Dieltjens Amber 09j APSO 5' 02" 00

7. Mertens Robine 08j APSO 5' 14" 00

8. Bartholomeeusen Lente 09j AVN 5' 32" 00

9. De Pauw Femke 08j WAV 6' 05" 00

 

1000m Pupillen Jongens

1. Moens Alex 10j SAV 3' 54" 00

2. Geluykens Thor 10j WAV 4' 01" 00

3. Rombauts Seppe 08j NA 4' 02" 00

4. Veldeman Siemen 10j WAV 4' 03" 00

5. Jonckheere Simon 09j GAV 4' 07" 00

6. Van Der Meynsbrugge Ben 10j WAV 4' 13" 00

7. Vandepitte Arne 10j ACK 4' 14" 00

8. Boven Wout 09j GAV 4' 43" 00

9. Bevers Jordy 10j AVN 4' 48" 00

10. Willems Simon 09j APSO 4' 49" 00

11. Nyberg Ben 09j WAV 4' 56" 00

12. Willemse Lennert 09j WAV 5' 15" 00

13. Mertens Nick 09j APSO 5' 22" 00

14. De Pauw Mathias 08j WAV 5' 42" 00

 

1200m Miniemen Meisjes

1. Weyns Eva 12j ACK 4' 38" 00

2. Nuyes Kirsten 10j ACSS 4' 40" 00

3. Rombouts Lies 12j GAV 4' 41" 00

4. Bosmans Lori 11j ACK 4' 42" 00

5. Vandepitte Emma 12j ACK 4' 43" 00

6. Bevers Joyce 11j AVN 4' 50" 00

7. Eilers Ragna 11j WAV 4' 54" 00

8. Huygen Ines 12j APSO 5' 02" 00

9. Campenaerts Youlika 11j WAV 5' 29" 00

10. Buyens Nette 10j ACK 5' 33" 00

11. Akkermans Sofie 12j ACSS 5' 38" 00

12. Paenen Inke 10j LGP 6' 00" 00

13. Billet Lenka 11j GAV 6' 02" 00

 

1200m Miniemen Jongens

1. Geluykens Joppe 12j WAV 4' 33" 00

2. Spaerenberg Vincent 11j GAV 4' 36" 00

3. Joosen Jente 11j GAV 4' 37" 00

4. Schrauwen Niels 12j ACK 4' 39" 00

5. De Meyer Senne 12j ACK 4' 41" 00

6. Adriaenssens Milan 11j ACK 4' 45" 00

7. Schelles Maarten 10j WAV 4' 47" 00

8. De Vet Seppe 11j GAV 4' 52" 00

9. Broos Vincent 12j ACK 5' 03" 00

10. Jonckheere Michiel 12j GAV 5' 04" 00

11. Peeters Christophe 10j WAV 5' 14" 00

12. Boven Bert 11j GAV 5' 17" 00

13. Verboven Sascha 11j APSO 6' 32" 00

 

1850m Cadetten Meisjes

1. Van Der Schueren Enith 14j SAV 7' 53" 00

2. De Vet Lotte 13j GAV 8' 09" 00

3. Laenen Dominique 13j WAV 8' 35" 00

4. Van Deuren Lotte 13j ACK 8' 51" 00

5. Erreygers Catherine 13j ACK 8' 52" 00

6. Mertens Eveline 14j SAV 8' 56" 00

7. Boven Lies 12j GAV 9' 44" 00

 

2200m Cadetten Jongens

1. Verschuren Kevin 13j NA 8' 58" 00

2. Ysenbaardt Kevin 13j ACK 9' 08" 00

3. Verboven Matthia 13j APSO 9' 13" 00

4. Van Roey Stijn 13j WAV 9' 19" 00

5. Peeters Tom 12j WAV 9' 25" 00

6. Verbist Hans 14j ACK 9' 30" 00

7. Boden Kenneth 13j ACK 9' 47" 00

8. De Nayer Rik 13j NA 9' 56" 00

9. Van Riel Hendrik 14j ACK 10' 25" 00

10. Eykmans Glen 13j SAV 10' 33" 00

11. Campenaers Djordy 13j WAV 10' 51" 00

12. Huybrechts Dolf 14j ACK 10' 53" 00

13. Van Geeteruyen Christof 12j WALO 11' 27" 00

 

1850m Scholieren Meisjes

1. Claessens Griet 15j WAV 8' 28" 00

2. Van Den Bossche Joy 15j AVKA 8' 39" 00

3. Devalckeneer Ann 15j ACK 8' 50" 00

4. Mertens Michelle 16j SAV 8' 54" 00

5. Joosens Caroline 15j ACK 9' 28" 00

6. Van Springel Britt 16j APSO 11' 52" 00

 

2200m Scholieren Jongens

1. Van Den Kieboom Bert 16j GAV 8' 35" 00

2. De Groof Kenneth 15j ACSS 8' 46" 00

3. Pompen Jens 16j GAV 9' 00" 00

4. Van Riel Marten 15j ACK 9' 04" 00

5. Goderis Niels 15j GAV 9' 05" 00

6. De Witte Niels 15j GAV 9' 32" 00

7. Laenen Manuel 16j WAV 9' 51" 00

8. Mesens Tom 16j SAV 10' 10" 00

3000m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 13' 12" 00

 

3000m Seniors Vrouwen

1. Jennes Heidi 27j WAV 17' 17" 00

 

3000m Masters Vrouwen +35J.

1. De Plukker Saskia 36j WALO 12' 34" 00

2. Wuytack Sara 40j KLP 13' 30" 00

3. Van Hooydonck Carine 42j ACK 13' 54" 00

4. Scheirs Jeanne 44j SAV 14' 01" 00

5. Dedroog Sylvie 39j SAV 14' 07" 00

6. Cuypers Karin 38j ACK 14' 49" 00

7. Smet Sandrina 42j WALO 15' 56" 00

8. Nuyts Patricia 42j APSO 16' 16" 00

9. Oostvogels Anne 44j ACSS 17' 21" 00

10. Somers Patricia 43j LGP 17' 35" 00

11. Van Hul Sonja 39j WALO 18' 08" 00

12. V.D. Nieuwenhuysen Edwig 38j SAV 19' 20" 00

13. Jacobs Nancy 42j APSO 20' 16" 00

14. Lockkamper Christel 40j LGB 21' 39" 00

 

3000m Masters Vrouwen +45J.

1. Raets Margareta 51j WAV 14' 11" 00

2. Van Dijck Mart 49j SAV 14' 29" 00

3. Springuel Arlette 47j AVS 15' 02" 00

4. Verboven Daniella 48j APSO 15' 07" 00

5. Rooms Carine 46j NA 15' 20" 00

6. Spiessens Lieve 47j ACSS 15' 46" 00

7. De Bondt Annemie 49j ACK 16' 08" 00

8. Stoop Danny 51j SAV 16' 46" 00

9. Verlinden Irene 49j WAV 17' 26" 00

10. Meyer Viktoria 57j APSO 20' 42" 00

11. Embrechts Maria 59j WAV 21' 41" 00

 

6000m Juniors Mannen

1. Adriaensen Jan 17j AVS 22' 26" 00

2. Verbruggen Bart 18j SAV 24' 47" 00

3. Thoen Stephen 18j SAV 26' 42" 00

4. Kennis Kevin 17j ACK 28' 03" 00

5. Nuyes Glenn 17j ACSS 29' 24" 00

6. Broecks Dimitri 17j SAV 30' 38" 00

 

6000m Seniors Mannen

1. Coppens Bart 28j WALO 22' 39" 00

2. Steeman Koen 39j WAV 22' 41" 00

3. Van Havermaet Hans 30j WALO 23' 18" 00

4. De Nayer Jan-Herman 27j NA 24' 24" 00

5. Van Looveren Wim 34j ACK 24' 34" 00

6. Cools Jan 32j NA 25' 09" 00

7. Keuppens Leslie 33j ACK 25' 22" 00

8. Morbé Thomas 20j SAV 26' 17" 00

 

6000m Masters Mannen +40J.

1. Bartolomeeusen Eric 44j APSO 23' 29" 00

2. D'Hondt Herman 47j KLP 24' 13" 00

3. Lesdanon Frédéric 43j WALO 24' 41" 00

4. Verschooren Patrick 48j KLP 24' 47" 00

5. Van Linden Rudy 49j GAV 24' 55" 00

6. Van Geeteruyen Benny 47j WALO 25' 03" 00

7. Van Damme Guy 44j WALO 25' 07" 00

8. Billet Andre 48j NA 25' 13" 00

9. Geerts Pascal 43j A.A. 25' 21" 00

10. Van Springel Dirk 43j LGB 25' 40" 00

11. Henkens Patrick 43j LGP 25' 59" 00

12. Joosens Erwin 48j ACK 26' 02" 00

13. Mertens Kristiaan 42j GAV 26' 06" 00

14. Vanwesenbeeck Herman 47j ACK 26' 16" 00

15. Moens Franky 48j ACK 26' 33" 00

16. Steels Pascal 41j A.A. 27' 22" 00

17. Roose Wieland 49j SAV 27' 37" 00

18. Mertens Ralf 45j APSO 27' 40" 00

19. De Ceuster Walter 48j WAV 28' 42" 00

20. De Vocht Luc 46j A.A. 28' 51" 00

21. Thijs Ludo 46j GAV 29' 40" 00

22. Peerlinck Frank 45j APSO 29' 49" 00

23. Van Riel Paul 46j ACK 31' 06" 00

24. De Keuster Gino 45j KLP 31' 44" 00

25. Thys Daniel 48j ACK 33' 15" 00

26. Peeters Bob 44j WAV 33' 46" 00

27. Campenaerts Werner 49j WAV 36' 02" 00

28. Simons Jan 47j SAV 36' 34" 00

 

6000m Masters Mannen +50J.

1. Oomen Eddy 52j AVN 23' 53" 00

2. Wynants Eddy 50j APSO 24' 33" 00

3. Claessens Jozef 59j WALO 24' 36" 00

4. Adams Jan 53j ACK 24' 48" 00

5. Geudens Jan 51j SAV 25' 16" 00

6. Loos Alois 59j GAV 26' 11" 00

7. Loos Rob 52j GAV 26' 19" 00

8. Mistiaen Andre 50j AVI 27' 05" 00

9. Manise Frank 56j GAV 27' 23" 00

10. Jansen Philippe 53j ACK 27' 24" 00

11. Daniels Ronny 53j AVKA 27' 32" 00

12. Hermans Joseph 50j A.A. 27' 37" 00

13. DHollander Rik 58j WALO 28' 18" 00

14. Remans Flor 59j WAV 28' 24" 00

15. Michielsen Jef 61j ACK 28' 29" 00

16. Dal Bosco Jean 58j AVI 28' 36" 00

17. Vanleene Dirk 52j SAV 28' 38" 00

18. De Pauw Rudy 62j WAV 28' 49" 00

19. Beyers Louis 59j ACK 29' 07" 00

20. Apiecionek Vincenty 60j WAV 29' 08" 00

21. Hermans Jef 64j APSO 30' 03" 00

22. Wuyts Guy 57j ACK 30' 13" 00

23. Van Avezaath Tom 59j ACK 30' 19" 00

24. Lindeman Marcel 52j ACSS 30' 53" 00

25. Carvers Albert 59j APSO 31' 08" 00

26. De Backer Ferdinand 64j APSO 31' 58" 00

27. Brocatus Jozef 60j ACK 32' 27" 00

28. Van Den Bergh Jan 57j GAV 32' 47" 00

29. Verlinden Fons 74j WAV 33' 26" 00

30. Van Keer André 65j ACSS 33' 32" 00

31. Jacobs Berry 53j WAV 33' 49" 00

32. Servotte Luc 59j KLP 34' 58" 00

33. Akkermans Francois 58j ACK 35' 03" 00

34. Snoeys Jacky 64j ACSS 39' 50" 00

35. Van Dieven Andre 62j ACSS 40' 39" 00

36. Meir Paul 50j APSO 45' 45" 00

17:25 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

02-11-08

Uitslag 2de KAVVV-criteriumcross te Schoten 2/11/08

600m Benjamins Meisjes

1. De Langhe Joke 08j SWIN 2.00

2. Van Laere Lieselotte 07j AT84 2.01

3. Schadron Laura 08j SWIN 2.02

4. Siemons Sara 08j APSO 2.03

5. Van Bouwel Sofie 08j ACSS 2.04

6. Gorrebeeck Robin 07j AT84 2.05

7. Segers Emma 08j AVN 2.09

8. Adriaenssens Laura 08j ACSS 2.10

9. Takx Kara 07j SWIN 2.13

10. Heyndrickx Stefanie 07j AT84 2.15

11. Ysenbaardt Kim 08j ACK 2.16

12. Segers Nicky 08j SAV 2.17

13. Kets Manou 07j WAV 2.18

14. Want Gillis 06j SAV 2.20

15. Gotink Lisa 08j ACK 2.21

16. Schuermans Jitte 08j APSO 2.22

17. Crijnen Marijke 07j WAV 2.23

18. Madou Paulien 08j AT84 2.26

19. Van Laere Annelore 06j AT84 2.28

20. Janssens Silke 08j AT84 2.29

21. Vanden Bosch Amber 07j AT84 2.30

22. Duym Farah 07j AT84 2.31

23. Van Bogaert Anke 07j WALO 2.32

24. Van De Wiel Ellen 06j ACSS 2.33

25. Rozendom Silke 06j ACSS 2.34

26. Van Linden Elke 07j SAV 2.35

27. De Clerck Andrea 06j AVI 2.37

28. Van Linden Leen 05j SAV 2.38

 

600m Benjamins Jongens

1. Veldeman Evert 08j WAV 1.54

2. Ysenbaardt Stefan 08j ACK 1.57

3. Wuyts Levin 08j ACSS 1.58

4. Peirsman Maarten 07j WAV 1.59

5. Kenis Kobe 08j ACK 2.00

6. Konings Kenny 08j ACK 2.02

7. Cassiers Brook 07j ACK 2.04

8. Westelinck Jesper 08j LGP 2.05

9. Van Bockstaele Florian 07j SAV 2.06

10. Schelles Vincent 08j WAV 2.07

11. De Gucht Noah 07j WAV 2.09

12. Janssens Milo 07j AT84 2.10

13. Michielse Danny 08j ACK 2.14

14. Van Den Eynden Jeroen 08j SAV 2.16

15. Peeters Nick 08j WAV 2.19

16. Konings Thomas 05j ACK 2.26

17. Claes Yoran 06j SAV 2.28

18. Rombaut Stef 06j WAV 2.31

19. Volkaert Renzo 06j ACSS 2.32

20. Tuyls Storm 06j SWIN 2.33

21. Brunclair Rajen 08j ACSS 2.37

22. Shadron Simon 06j SWIN 2.41

23. Herregh Silvano 06j NA 4.10

 

1000m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 09j APSO 3.20

2. Madou Katrijn 10j AT84 3.23

3. De Vet Hanne 10j GAV 3.24

4. Blokhuis Anne 09j ACSS 3.26

5. Vermeerbergen Noah 09j SAV 3.30

6. Rozendom Sofie 10j ACSS 3.33

7. Segers Robin 09j SAV 3.36

8. Verboven Tamara 09j APSO 3.37

9. Blokhuis Patty 09j ACSS 3.38

10. Florindo Sara 09j AT84 3.39

11. David Joke 09j WALO 3.45

12. Theyssens Steffie 10j ACSS 3.47

13. Van Der Meynsbrugge Hanne10j WAV 3.48

14. Freire Eline 10j AVI 3.51

15. Volkaert Mayté 09j ACSS 3.53

16. Van De Wiel Laure 08j ACSS 3.55

17. Dieltjens Amber 09j APSO 3.56

18. Van Den Bossche Lore 08j AT84 3.57

19. De Meyer Caitlin 08j AT84 4.00

20. Vercauteren Robyn 09j SWIN 4.10

21. Westelinck Fiene 10j LGP 4.13

22. De Smet Ruht 10j WALO 4.14

23. Macri Kaya 09j WAV 4.37

24. Van Bogaert Inge 09j WALO 5.12

 

1000m Pupillen Jongens

1. Moens Alex 10j SAV 3.11

2. Veldeman Siemen 09j WAV 3.12

3. Verschaeve Victor 10j SWIN 3.15

4. Quintelier Yannick 10j WAV 3.19

5. De Meulemeester Ben 09j AT84 3.20

6. Van Bockstaele Maarten 09j SAV 3.24

7. Muyshondt Nils 10j SAV 3.25

8. Van Der Meynsbrugge Ben 10j WAV 3.27

9. Steeman Jordy 08j WAV 3.28

10. Vandepitte Arne 10j ACK 3.30

11. Francken Lou 09j ACK 3.32

12. Want Robbe 09j SAV 3.34

13. Tuyls Keanu 09j SWIN 3.38

14. Hooybergs Odiel 08j SWIN 3.42

15. Willems Simon 09j APSO 3.45

16. Cornelis Ben 08j AT84 3.46

17. De Clerck Wouter 09j AVI 3.48

18. Tax Roy 10j SWIN 3.51

19. Bevers Jordy 10j AVN 3.59

20. Van Wezenbeeck Yannick 08j ACSS 4.03

21. Bruneel Ben 09j NA 4.06

22. Verstraete Floris 09j SWIN 4.44

 

1400m Miniemen Meisjes

1. Eilers Ragna 11j WAV 4.54

2. Bosmans Lori 11j ACK 4.55

3. Vandepitte Emma 12j ACK 4.56

4. Bevers Joyce 11j AVN 5.02

5. Nuyes Kirsten 10j ACSS 5.04

6. Janssens Lena 11j AT84 5.08

7. Huygen Ines 12j APSO 5.17

8. Van Springel Birte 11j APSO 5.18

9. Akkermans Sofie 12j ACSS 5.49

10. Van Beveren Izana 11j AT84 5.53

11. Van Wezenbeeck Annelies 11j ACSS 5.58

12. Van Dieven Demi 11j ACSS 6.10

13. Van De Walle Quinta 11j LGP 6.12

14. De Clerck Margaux 11j AVI 6.13

15. Goffin Inke 11j ACK 6.46

 

1400m Miniemen Jongens

1. Francken Sebbe 12j ACK 4.24

2. Florindo Robin 12j AT84 4.36

3. Lemouche Lindert 11j WAV 4.42

4. Van Elsen Michiel 12j AT84 4.44

5. Vissers Thijs 11j ACK 4.46

6. Louviaux Niels 11j ACSS 4.47

7. Van Giel Dieter 11j WAV 4.48

8. Adriaensen Jeffrey 12j APSO 4.50

9. Louviaux Jelle 11j ACSS 4.52

10. Vanbossel Lucas 12j AT84 4.54

11. De Boeck Nikolai 12j WALO 4.57

12. Schrauwen Niels 12j ACK 4.58

13. De Meyer Senne 12j ACK 5.00

14. De Vet Seppe 11j GAV 5.04

15. Van Cleempoel Tim 11j AT84 5.07

16. Van Elsen Maarten 12j AT84 5.09

17. Peeters William 12j SWIN 5.11

18. Lefevere David 11j AT84 5.12

19. Broos Vincent 12j ACK 5.18

20. Joosen Jente 11j GAV 5.21

21. Van Bockstaele Vincent 11j SAV 5.23

22. Siemons Stijn 10j APSO 5.24

23. Gommers Jeroen 11j ACSS 5.25

24. Goffin Jordij 11j ACK 5.26

25. Quintelier Matthias 11j WAV 5.28

26. Goffin Joery 11j ACK 5.32

27. Verboven Sascha 11j APSO 5.59

28. Buytaert Jonathan 11j AT84 6.24

29. Cornelis Robin 11j AT84 6.51

30. De Haes Glenn 12j ACSS 7.12

 

2100m Cadetten Meisjes

1. Florindo Laura 13j AT84 7.28

2. Pompen Ilke 13j GAV 7.31

3. Freire Laurie 14j AVI 7.34

4. Van Der Schueren Enith 14j SAV 7.47

5. Flipse Daniëlle 13j ACSS 7.51

6. De Vet Lotte 13j GAV 8.02

7. Laenen Dominique 13j WAV 8.30

8. Janssens Katrijn 13j AT84 8.32

9. Mertens Eveline 14j SAV 8.55

10. Janssens Frie 13j AT84 9.03

11. Van Beveren Phaedra 14j AT84 9.10

 

2500m Cadetten Jongens

1. De Prekel Sam 14j WALO 8.06

2. Verbist Hans 14j ACK 8.26

3. Van Aertselaer Yannick 14j A.A. 8.27

4. Verboven Matthia 13j APSO 8.29

5. Ysenbaardt Kevin 13j ACK 8.33

6. Van Roey Stijn 13j WAV 8.34

7. Boden Kenneth 13j ACK 8.46

8. Peeters Tom 12j WAV 8.54

9. Van Den Bogaert Wouter 13j WAV 9.06

10. Van Keer Matthias 13j ACSS 9.07

11. Viaene Yente 13j AT84 9.12

12. De Paep Dries 14j WALO 9.20

13. Eykmans Glenn 13j SAV 9.23

14. Timmermans Ward 13j ACSS 9.46

15. Van Riel Hendrik 14j ACK 9.50

16. Dombrecht Maarten 13j ACSS 9.57

17. Van Geeteruyen Christof 12j WALO 10.19

18. Nuyts Bert 14j APSO 10.23

19. Huybrechts Dolf 14j ACK 10.44

20. Peeters Gunther 13j SWIN 11.16

21. Van Springel Bjorn 14j APSO 13.26

 

2100m Scholieren Meisjes

1. Mertens Michelle 16j SAV 8.36

2. Joosens Caroline 15j ACK 8.45

3. Verbist Nele 15j ACK 9.18

4. Devalckeneer Ann 15j ACK 10.11

5. Van Springel Britt 16j APSO 12.58

 

2500m Scholieren Jongens

1. Gÿselinck Tom 16j SAV 7.45

2. Van Den Kieboom Bert 16j GAV 7.59

3. Goderis Niels 15j GAV 8.17

4. Vochten Nick 16j AT84 8.21

5. Pompen Jens 16j GAV 8.23

6. Van Riel Marten 15j ACK 8.28

7. Mesens Ben 15j SAV 8.31

8. Nauws Tom 16j AVI 8.49

9. Van Bosch Bart 15j AVI 8.56

10. Broecks Daan 15j AVN 8.58

11. De Witte Niels 15j GAV 9.17

12. Mesens Tom 16j SAV 9.26

13. Haemels Koen 15j AVI 10.07

14. Peeters Matthias 15j SWIN 10.32

15. Willockx Steven 15j WALO 13.22

16. De Souter Mike 15j WAV 15.50

 

3200m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 12.06

2. Louviaux Carmen 18j ACSS 12.53

3. Boons Katja 18j WALO 13.28

4. Peeters Muriel 17j SWIN 17.13

 

3200m Seniors Vrouwen

1. Brosens Evelien 20j AVN 12.52

2. Bresseleers Petra 34j ACK 13.02

3. Bollens Martine 34j ACSS 14.08

4. De Schepper Sabrina 31j SAV 14.43

5. Van Halen Els 21j AVS 15.13

6. Huygen Evi 26j WAV 15.39

7. Thoen Sandra 33j A.A. 16.45

8. Van Mieghem Joke 25j SWIN 16.56

 

3200m Masters Vrouwen +35J.

1. Van Hul Isabel 35j SWIN 12.11

2. Chevalier Carole 36j AT84 12.32

3. Van Hooydonck Carine 42j ACK 12.44

4. Van Der Reysen Machteld 43j SWIN 12.50

5. Onzia Sandra 36j AT84 12.58

6. Scheirs Jeanne 44j SAV 12.59

7. Dedroog Sylvie 39j SAV 13.08

8. Van Aertselaer Brigitte 44j A.A. 13.44

9. Van Gaever Christel 43j A.A. 13.50

10. Laurijssen Hilde 39j AVN 13.51

11. Snoeys Marleen 41j AVN 13.56

12. Van Stel Michela 39j ACSS 14.18

13. Smet Sandrina 42j WALO 14.36

14. Nuyts Patricia 42j APSO 14.38

15. Andries Katrien 42j SWIN 14.45

16. Groffen Jolande 41j NA 15.16

17. Lathouwers Nancy 38j WAV 15.38

18. Scheirs Nancy 39j SAV 15.49

19. Verbeeck Linda 44j APSO 16.01

20. Oostvogels Anne 44j ACSS 16.02

21. Van Bogaert Patricia 43j AT84 16.30

22. Van Den Nieuwenhuysen Edw3i8gj SAV 17.31

23. Lockkamper Christel 40j LGB 18.10

24. Jacobs Nancy 42j APSO 20.15

 

3200m Masters Vrouwen +45J.

1. Caluwe Sonja 55j AT84 12.31

2. Raets Margareta 51j WAV 12.57

3. Swiggers Tania 45j GAV 13.08

4. Van Dijck Mart 48j SAV 13.17

5. Claes Judy 51j AVI 13.39

6. Verboven Daniella 48j APSO 13.58

7. Struyf Lydia 52j APSO 14.12

8. Spiessens Lieve 47j ACSS 14.22

9. Suykens Maria 55j APSO 14.31

10. Verstrepen Monique 62j SWIN 14.33

11. Coenen Diane 48j AVI 14.44

12. De Bondt Annemie 49j ACK 14.52

13. Bakkers Joanna 65j SWIN 15.03

14. Lorrentop Marina 49j AVI 15.22

15. Verhelst Ingrid 46j SWIN 16.05

16. Bats Betty 57j WALO 16.19

17. Peeters Nadine 47j A.A. 16.22

18. Rottier Francine 60j WALO 17.32

19. Meyer Viktoria 57j APSO 19.10

20. Embrechts Maria 59j WAV 20.28

21. Cardinael Annie 61j AT84 22.22

 

6200m Juniors Mannen

1. Zemmouri Bilal 17j A.A. 19.58

2. Thys Jasper 17j ACK 20.56

3. Verbruggen Bart 18j SAV 21.38

4. Willemen Pieter 17j AVI 22.16

5. Lindeman Shirsendu 17j ACSS 22.27

6. Thoen Stephen 18j SAV 23.42

7. Kennis Kevin 17j ACK 24.11

8. Peeters Olivier 17j SWIN 24.38

9. Haemels Thomas 17j AVI 25.20

10. Nuyes Glenn 17j ACSS 25.25

11. Broecks Dimitri 17j SAV 26.26

 

6200m Seniors Mannen

1. Van Dyck Dries 25j SAV 19.53

2. Coppens Bart 28j WALO 19.59

3. Steeman Koen 39j WAV 20.02

4. Willemen Tim 21j AVI 20.16

5. Van Havermaet Hans 30j WALO 20.36

6. Willemen Bart 23j AVI 20.53

7. Van Dievoet Steven 33j SWIN 20.54

8. Corthals Michaél 19j AT84 20.55

9. Messagie Tim 24j WALO 21.13

10. Van De Velde Kristof 31j SAV 21.57

11. Kluskens Stijn 20j WALO 22.08

12. Eysackers Kevin 20j ACSS 22.12

13. Keuppens Leslie 33j ACK 22.23

14. Smits Lars 23j SAV 22.30

15. De Wilde Frederic 26j SWIN 23.23

16. Lindeman Krisnandu 19j ACSS 23.26

17. Van Dyck Wim 22j LGP 23.31

18. Bresseleers Erik 39j SAV 23.48

19. De Maeyer Jan 39j AVI 23.52

20. Op de Beeck Filip 36j A.A. 23.58

21. Keuppens Luk 29j ACK 24.01

22. De Brauwer Ralf 31j NA 24.19

23. Wuyts Wim 37j ACSS 24.34

24. Massa Vincent 24j A.A. 25.04

25. Van Celst Erik 34j NA 25.38

26. Van Bogaert Bart 37j WALO 26.07

27. Segers Kenny 29j SAV 26.12

28. Steeman Staf 34j WAV 26.41

29. Verbeeck Jo 36j AVI 28.12

30. Herwegh Pascal 37j WALO 29.22

31. D'Haese Tillo 20j ACSS 31.26

 

6200m Masters Mannen +40J.

1. D'Hondt Herman 47j KLP 20.26

2. Van Riel Paul 46j ACK 20.36

3. Hertogs Guido 40j SAV 20.40

4. Bartholomeeusen Eric 44j APSO 20.50

5. Lenders Frans 44j APSO 20.54

6. Kerstens Michel 45j LGB 21.04

7. Bogaert Patrick 48j WALO 21.12

8. Van Gaever Egied 47j A.A. 21.19

9. Van Geeteruyen Benny 47j WALO 21.21

10. Van Damme Guy 44j WALO 21.29

11. Laurijssens Rudi 45j A.A. 21.38

12. Van Springel Dirk 43j LGB 21.50

13. Geerts Pascal 43j A.A. 21.53

14. Freire Michel 41j AVI 22.16

15. Joosens Erwin 48j ACK 22.17

16. Wijns Frank 42j AVI 22.35

17. Moens Franky 48j ACK 22.41

18. Vanbossel Christof 46j AT84 22.48

19. Steels Pascal 41j A.A. 23.13

20. Roose Wieland 49j SAV 23.19

21. Hannes David 43j A.A. 23.31

22. Verheyen Stefaan 43j AT84 23.59

23. Raman Philippe 45j A.A. 24.16

24. Michielsen Marc 46j A.A. 24.31

25. De Vocht Luc 47j A.A. 24.47

26. Peerlinck Frank 45j APSO 25.16

27. Zagers Christoph 44j A.A. 25.22

28. Reynaert Rudy 44j WALO 26.51

29. Dekort Eric 49j LGB 27.01

30. Peeters Bob 44j WAV 27.38

31. Thys Daniel 48j ACK 28.18

32. Van Dyck Luc 48j A.A. 29.19

33. Simons Jan 47j SAV 30.23

34. Broos Lucien 49j SWIN 30.40

 

6200m Masters Mannen +50J.

1. Claessens Jozef 59j WALO 19.31

2. Plasmans Maurice 67j SAV 19.37

3. Caluwe Freddy 58j KLP 19.42

4. Samijn Eddy 58j WALO 20.42

5. Loos Alois 59j GAV 20.44

6. Van Molle Aimé 64j KLP 21.48

7. Loos Rob 51j GAV 21.58

8. Remans Flor 59j WAV 22.08

9. Dal Bosco Jean 58j AVI 22.21

10. Verhaegen Jan 50j SAV 22.22

11. Mistiaen Andre 50j AVI 22.29

12. Martens André 55j WALO 22.40

13. Hermans Joseph 50j A.A. 22.43

14. Persoons Marc 53j SAV 22.45

15. Hermans Jef 64j APSO 22.47

16. Roose Wim 57j ACSS 22.55

17. Oele Jaap 58j ACSS 23.01

18. Grietens Jean-Marie 53j A.A. 23.02

19. Van Keer André 65j ACSS 23.06

20. Verlinden Fons 74j WAV 23.11

21. Nys Roger 64j WALO 23.14

22. Hermans Jean 59j AVI 23.41

23. De Bruyn Paul 50j A.A. 23.45

24. Apiecionek Vicenty 60j WAV 23.46

25. Van Avezaath Tom 59j ACK 24.25

26. De Backer Ferdinand 64j APSO 24.37

27. De Lange Etienne 59j AVI 24.42

28. Carvers Albert 59j APSO 24.47

29. Van Eetveldt Herman 63j KLP 25.05

30. De Clerck Ludovicus 69j AVI 25.14

31. Lindeman Marcel 52j ACSS 25.48

32. Knockaert André 62j APSO 25.54

33. Gysberghs Leopold 68j APSO 26.31

34. Van Den Branden Patrick 52j AVI 27.05

35. Van Oerle Paul 53j SAV 27.10

36. Stoelen Richard 50j A.A. 27.16

37. Servotte Luc 59j KLP 27.20

38. Bruggemans Alfons 57j SAV 27.52

39. Bastenie Luc 51j SAV 27.56

40. Roose Jan 58j ACSS 28.30

41. Jacobs Berry 53j WAV 28.43

42. Faes Gustaaf 58j APSO 29.01

43. Van Cappellen Dirk 53j AVI 31.28

44. Van Dieven Andre 62j ACSS 31.57

18:59 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

Foto's criteriumcross Schoten 2/11/08

We hebben reeds 209 foto's in ons fotoalbum geplaatst! Snel even hiernaast gaan kijken dus!

 

criterium

18:04 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |