03-01-09

Uitslag SAV-Nieuwjaarscross 3/1/09

600m Benjamins Meisjes

1. Rombouts Tinne 08j GAV 1' 59" 00

2. De Smet Ayla 07j NA 2' 11" 00

3. Verbist Lotte 09j APSO 2' 13" 00

4. Ysenbaardt Kim 08j ACK 2' 16" 00

5. Segers Nicky 08j SAV 2' 18" 00

6. Leysen Kayla 07j SAV 2' 21" 00

7. Crijnen Marijke 07j WAV 2' 36" 00

 

600m Benjamins Jongens

1. Cassiers Brook 08j ACK 1' 57" 00

2. Schelles Vincent 08j WAV 1' 58" 00

3. Konings Kenny 08j ACK 2' 00" 00

4. Ysenbaardt Stefan 08j ACK 2' 01" 00

5. Van Bockstaele Florian 07j SAV 2' 04" 00

6. De Gucht Noach 07j WAV 2' 06" 00

7. Peirsman Maarten 08j WAV 2' 07" 00

8. Michielse Danny 08j ACK 2' 09" 00

9. Van Wellen Quinten 07j ACSS 2' 10" 00

10. Peeters Nick 08j WAV 2' 16" 00

11. Van Den Eynden Jeroen 08j SAV 2' 17" 00

12. Rombaut Stef 06j WAV 2' 19" 00

13. Peeters Nik 08j WAV 2' 20" 00

14. Konings Thomas 06j ACK 2' 28" 00

 

1000m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 09j APSO 3' 25" 00

2. Segers Robin 09j SAV 3' 30" 00

3. Verboven Tamara 09j APSO 3' 35" 00

4. Theyssens Steffi 10j ACSS 3' 43" 00

5. Dieltjens Amber 09j APSO 4' 15" 00

6. De Pauw Femke 09j WAV 4' 54" 00

 

1000m Pupillen Jongens

1. Moens Alex 10j SAV 3' 09" 00

2. Van Hooste Timon 10j WALO 3' 18" 00

3. Rombauts Seppe 09j GAV 3' 20" 00

4. Quintelier Yannick 10j WAV 3' 22" 00

5. Vandepitte Arne 10j ACK 3' 23" 00

6. Marynen Klaas 09j SAV 3' 26" 00

7. Van Bockstaele Maarten 09j SAV 3' 33" 00

8. Muyshondt Nils 10j SAV 3' 34" 00

9. Verbist Robbe 09j SAV 3' 47" 00

10. Van Den Sande Jonas 09j SAV 3' 50" 00

11. Brichant Yannis 09j SAV 4' 06" 00

12. Claessens Robin 10j SAV 4' 16" 00

13. De Pauw Mathias 09j WAV 4' 44" 00

 

1400m Miniemen Meisjes

1. Nuyes Kirsten 11j ACSS 4' 56" 00

2. Van De Vyfeyke Ynne 11j WAV 5' 05" 00

3. Vandeperre Emma 11j WAV 5' 08" 00

4. Rombouts Lies 12j GAV 5' 17" 00

5. Eilers Ragna 12j WAV 5' 32" 00

6. Campenaerts Youlika 11j WAV 5' 50" 00

7. Van Springel Birte 11j APSO 6' 08" 00

 

1400m Miniemen Jongens

1. Vertessen Mathias 12j SAV 4' 30" 00

2. Lis Michiel 12j SAV 4' 38" 00

3. Vissers Thijs 11j ACK 4' 54" 00

4. Joosen Jente 11j GAV 5' 03" 00

5. Schelles Maarten 11j WAV 5' 11" 00

6. Quintelier Matthias 11j WAV 5' 39" 00

7. Van Bockstaele Vincent 11j SAV 5' 54" 00

8. Peeters Christophe 11j WAV 6' 09" 00

9. Verboven Sascha 11j APSO 6' 49" 00

10. De Haes Glenn 12j ACSS 7' 12" 00

 

2100m Cadetten Meisjes

1. Van Der Schueren Enith 14j SAV 8' 14" 00

2. Van Deuren Lotte 13j ACK 8' 46" 00

3. Erreygers Catherine 13j ACK 8' 47" 00

 

2500m Cadetten Jongens

1. Van Roey Stijn 13j WAV 8' 32" 00

2. Verboven Matthia 13j APSO 8' 42" 00

3. Boden Kenneth 14j ACK 8' 50" 00

4. Ysenbaardt Kevin 13j ACK 9' 10" 00

5. Peeters Tom 13j WAV 9' 22" 00

6. Van Keer Matthias 13j ACSS 9' 30" 00

7. Eykmans Glen 13j SAV 9' 40" 00

8. Timmermans Ward 13j ACSS 10' 02" 00

9. Oeyen Maarten 13j SAV 10' 16" 00

10. Van Geeteruyen Christof 13j WALO 10' 37" 00

11. Van Springel Bjorn 14j APSO 15' 05" 00

 

2100m Scholieren Meisjes

1. Van Den Bossche Joy 15j AVKA 8' 19" 00

2. Sebrechts Annelies 15j SAV 10' 54" 00

3. Van Springel Britt 16j APSO 12' 31" 00

 

2500m Scholieren Jongens

1. De Witte Niels 15j GAV 9' 01" 00

2. Mesens Tom 16j SAV 9' 37" 00

3. De Souter Mike 15j WAV 17' 15" 00

 

3200m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 12' 07" 00

2. Lenders Jolien 17j APSO 14' 14" 00

 

3200m Seniors Vrouwen

1. De Cauwer Kathleen 27j AT84 12' 28" 00

2. Van Look Els 23j NA 13' 05" 00

3. Brosens Evelien 21j AVN 13' 14" 00

4. Loots Wendy 23j WAV 14' 20" 00

5. Van Honste An 21j WAV 14' 31" 00

6. Huygen Evy 26j WAV 15' 49" 00

 

3200m Masters Vrouwen +35J.

1. Pieters Irina 37j WALO 12' 16" 00

2. Wuytack Sara 40j KLP 12' 36" 00

3. Wens Petra 41j AVS 12' 45" 00

4. Dedroog Sylvie 39j SAV 13' 28" 00

5. Cumps Els 41j APSO 13' 44" 00

6. Van Gaever Christel 44j A.A. 14' 06" 00

7. Nuyts Patricia 42j APSO 14' 48" 00

8. Smet Sandrina 42j WALO 15' 02" 00

9. Lathouwers Nancy 38j WAV 15' 07" 00

10. Verbeeck Linda 44j APSO 15' 44" 00

11. Aerts Wendy 36j KLP 15' 50" 00

12. V.D. Nieuwenhuysen Edwig 38j SAV 17' 20" 00

13. Lockkamper Christel 40j LGB 18' 40" 00

14. Jacobs Nancy 42j APSO 19' 57" 00

 

3200m Masters Vrouwen +45J.

1. Scheirs Jeanne 45j SAV 12' 56" 00

2. Van Dijck Mart 49j SAV 13' 18" 00

3. Raets Margareta 51j WAV 13' 53" 00

4. Koyen Lucienne 45j AVN 13' 55" 00

5. Verboven Daniella 49j APSO 13' 57" 00

6. Struyf Lydia 53j APSO 14' 22" 00

7. Van den Bussche Vera 55j A.A. 14' 26" 00

8. Coenen Diane 48j AVI 14' 34" 00

9. Lorrentop Marina 49j AVI 15' 05" 00

10. Stoop Danny 51j SAV 15' 14" 00

11. Smets Rein 50j ACSS 15' 16" 00

12. Bakkers Joanna 65j SWIN 16' 10" 00

13. Verlinden Irene 50j WAV 16' 25" 00

14. Bats Betty 58j WALO 16' 33" 00

15. Deckers Jeanne 66j APSO 18' 11" 00

16. Teunen Maria 71j APSO 20' 54" 00

17. Embrechts Maria 59j WAV 20' 56" 00

 

6200m Juniors Mannen

1. Verbruggen Bart 18j SAV 21' 46" 00

2. Kennis Kevin 17j ACK 23' 22" 00

3. Verhoeven Jonathan 18j SAV 24' 06" 00

4. Hermans Kane 18j A.A. 24' 36" 00

5. Lindeman Shirsendu 18j ACSS 24' 58" 00

6. Broecks Dimitri 17j SAV 26' 16" 00

 

6200m Seniors Mannen

1. Steeman Koen 39j WAV 20' 31" 00

2. Van Havermaet Hans 30j WALO 21' 21" 00

3. Morbé Thomas 20j SAV 22' 01" 00

4. Jennes Wim 24j WAV 22' 18" 00

5. Van Der AA Giovanni 34j WALO 22' 21" 00

6. Lierman Steven 33j SAV 22' 33" 00

7. Nicolai Pieter 29j GAV 22' 59" 00

8. Wouters Yannick 24j SAV 23' 01" 00

9. Jennes Nico 22j WAV 23' 48" 00

10. Van Dijck Raf 30j NA 23' 56" 00

11. Aandekerk Tim 25j AT84 23' 59" 00

12. De Brauwer Ralf 31j NA 24' 12" 00

13. Segers Kenny 29j SAV 25' 53" 00

14. Steemans Staf 34j WAV 28' 22" 00

15. Ide Albertus 39j NA 33' 27" 00

 

6200m Masters Mannen +40J.

1. Hertogs Guido 41j SAV 20' 22" 00

2. D'Hondt Herman 47j KLP 20' 52" 00

3. Kerstens Michel 45j LGB 21' 03" 00

4. Van Loo Alfons 48j APSO 21' 15" 00

5. Lenders Frans 44j APSO 21' 27" 00

6. Laurijssens Rudi 45j A.A. 21' 51" 00

7. Vertessen Werner 40j SAV 21' 54" 00

8. Van Gaever Egied 47j A.A. 22' 07" 00

9. Thoen Luc 41j WAV 22' 13" 00

10. Van Damme Guy 44j WALO 22' 27" 00

11. De Gucht Eddy 40j WAV 22' 33" 00

12. Van Wolvelaer Luc 49j WALO 22' 53" 00

13. Mertens Kristiaan 43j GAV 23' 06" 00

14. Thielemans Ivo 49j WAV 23' 27" 00

15. Freire Michel 42j AVI 23' 35" 00

16. Moens Franky 48j ACK 23' 50" 00

17. Geerts Pascal 43j A.A. 23' 59" 00

18. Van Springel Dirk 43j LGB 24' 02" 00

19. Van Eynde Lieven 48j WALO 24' 21" 00

20. Roose Wieland 49j SAV 24' 22" 00

21. Michielsen Marc 47j A.A. 24' 42" 00

22. Raman Philippe 45j A.A. 24' 56" 00

23. Reynaert Rudy 44j WALO 25' 14" 00

24. De Vocht Luc 47j A.A. 26' 41" 00

25. Peerlinck Frank 45j APSO 26' 57" 00

26. Peeters Bob 44j WAV 29' 09" 00

 

6200m Masters Mannen +50J.

1. Kloeck Eric 51j SAV 20' 47" 00

2. Wynants Eddy 50j APSO 21' 20" 00

3. Claessens Jozef 59j WALO 21' 58" 00

4. Verhaegen Jan 50j SAV 22' 34" 00

5. Geudens Jan 51j SAV 22' 50" 00

6. Van Den Broeck Danny 58j GAV 23' 14" 00

7. Michielsen Jef 61j ACK 23' 40" 00

8. Hermans Joseph 51j A.A. 23' 51" 00

9. Grietens Jean-Marie 53j A.A. 23' 54" 00

10. Persoons Marc 53j SAV 24' 04" 00

11. Van Molle Rudy 59j KLP 24' 06" 00

12. Maerien Robert 51j A.A. 24' 08" 00

13. Vanleene Dirk 52j SAV 24' 14" 00

14. Remans Flor 59j WAV 24' 31" 00

15. Willemen Marc 50j AVI 24' 32" 00

16. Dal Bosco Jean 58j AVI 24' 33" 00

17. De Pauw Rudy 62j WAV 24' 47" 00

18. Plasmans Maurice 68j SAV 25' 01" 00

19. Beyers Louis 59j ACK 25' 28" 00

20. Huygen Louis 66j APSO 26' 06" 00

21. Van Noten Omer 61j WAV 26' 12" 00

22. Apiecionek Vincenty 60j WAV 26' 13" 00

23. Van Deuren Albert 59j SAV 26' 35" 00

24. Carvers Albert 59j APSO 27' 12" 00

25. Van Molle Aimé 64j KLP 27' 18" 00

26. Lindeman Marcel 53j ACSS 27' 25" 00

27. Stoelen Richard 51j A.A. 27' 47" 00

28. Florus Willy 72j APSO 28' 25" 00

29. Van Keer André 65j ACSS 28' 40" 00

30. Coppens Jean-Pierre 71j WAV 29' 01" 00

31. Brocatus Jozef 61j ACK 29' 42" 00

32. Verlinden Fons 74j WAV 30' 12" 00

33. Samyn Eddy 58j WALO 30' 14" 00

34. Wuyts Albert 65j WAV 30' 24" 00

35. Campenaerts Werner 50j WAV 31' 05" 00

36. Servotte Luc 59j KLP 31' 15" 00

37. Bastenie Luc 51j SAV 31' 29" 00

38. Snoeys Jacky 64j ACSS 33' 23" 00

39. Goossens Frans 75j WAV 35' 22" 00

40. Faes Gustaaf 58j APSO 40' 08" 00

41. Meir Paul 50j APSO 40' 14" 00

19:03 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.