10-01-09

Uitslag Sint Elooicross in Wommelgem 10/1/ 2009

500m Benjamins Meisjes

1. Rombouts Tinne 08j GAV 1' 59" 00

2. Gorrebeek Robin 07j AT84 2' 00" 00

3. Schoeters Jill 08j WAV 2' 06" 00

4. Zwaenepoel Tessa 07j GAV 2' 18" 00

5. Segers Nicky 08j SAV 2' 21" 00

6. Crijnen Marijke 08j WAV 2' 28" 00

7. Smet Evy 07j WAKO 2' 43" 00

 

500m Benjamins Jongens

1. Veldeman Evert 08j WAV 1' 51" 00

2. Schelles Vincent 08j WAV 1' 52" 00

3. Konings Kenny 08j ACK 1' 53" 00

4. Bertels Mats 07j WAV 1' 56" 00

5. De Gucht Noach 07j WAV 2' 03" 00

6. Cassiers Brook 08j ACK 2' 05" 00

7. Peirsman Maarten 08j WAV 2' 09" 00

8. Michielse Danny 08j ACK 2' 14" 00

9. Gorrebeek Jimmy 06j AT84 2' 18" 00

10. Peeters Nick 08j WAV 2' 21" 00

11. Scott Ota 08j ACK 2' 25" 00

12. Konings Thomas 06j ACK 2' 28" 00

13. Rombaut Stef 06j WAV 2' 31" 00

14. Tuyls Storm 06j SWIN 2' 32" 00

 

700m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 10j APSO 2' 57" 00

2. De Smet Judith 10j WALO 2' 59" 00

3. Segers Robin 09j SAV 3' 09" 00

4. Theyssens Steffi 10j ACSS 3' 11" 00

5. Verboven Tamara 09j APSO 3' 16" 00

6. Van Der Meynsbrugge Hanne 10j WAV 3' 19" 00

7. Dieltjens Amber 09j APSO 3' 23" 00

8. De Smet Ruth 10j WALO 3' 49" 00

9. De Pauw Femke 09j WAV 4' 06" 00

10. Macri Kaya 09j WAV 4' 15" 00

 

700m Pupillen Jongens

1. Moens Alex 10j SAV 2' 44" 00

2. Veldeman Siemen 10j WAV 2' 47" 00

3. Quintelier Yannick 10j WAV 2' 56" 00

4. Rombauts Seppe 09j GAV 3' 00" 00

5. Van Der Meynsbrugge Ben 10j WAV 3' 01" 00

6. Geluykens Thor 10j WAV 3' 03" 00

7. Lemouche Maarten 10j WAV 3' 04" 00

8. Steeman Jordy 09j WAV 3' 09" 00

9. Tuyls Keanu 09j SWIN 3' 14" 00

10. De Pauw Mathias 09j WAV 4' 15" 00

11. Rombaut Bert 09j WAV 4' 49" 00

 

1200m Miniemen Meisjes

1. Rombouts Lies 12j GAV 5' 35" 00

2. Eilers Ragna 12j WAV 5' 37" 00

3. Soors Kaat 11j WAV 5' 38" 00

4. Huygen Ines 12j APSO 5' 55" 00

5. Van Den Bogaert Sofie 11j WAV 6' 00" 00

6. Campenaerts Youlika 11j WAV 6' 09" 00

7. Domen Eline 12j WAV 6' 25" 00

8. Claeys Savannah 12j WAV 6' 26" 00

9. Van Beveren Izana 12j AT84 6' 30" 00

 

1500m Miniemen Jongens

1. Vertessen Mathias 12j SAV 6' 04" 00

2. Geluykens Joppe 12j WAV 6' 10" 00

3. Lemouche Lindert 11j WAV 6' 27" 00

4. Van Giel Dieter 12j WAV 6' 31" 00

5. Spaerenberg Vincent 12j GAV 6' 33" 00

6. De Boeck Nikolai 12j WALO 6' 35" 00

7. Michiels Robin 12j WALO 6' 41" 00

8. Schelles Maarten 11j WAV 7' 20" 00

9. Peeters Christophe 11j WAV 7' 32" 00

10. Verboven Sascha 11j APSO 10' 06" 00

11. De Haes Glenn 12j ACSS 11' 05" 00

 

2200m Cadetten Meisjes

1. Van Deuren Lotte 13j ACK 10' 48" 00

2. Erreygers Catherine 13j ACK 10' 49" 00

3. Van Beveren Phaedra 14j AT84 12' 30" 00

 

2700m Cadetten Jongens

1. Verschueren Kevin 13j APSO 10' 13" 00

2. Van Aertselaer Yannick 14j A.A. 10' 16" 00

3. Verboven Matthia 13j APSO 10' 42" 00

4. Van Roey Stijn 13j WAV 10' 47" 00

5. Peeters Tom 13j WAV 11' 15" 00

6. Van Keer Matthias 13j ACSS 11' 41" 00

7. Van Den Bogaert Wouter 13j WAV 11' 57" 00

8. Timmermans Ward 13j ACSS 11' 58" 00

9. Eykmans Glen 13j SAV 12' 03" 00

10. Spruyt Jeroen 13j WAV 12' 38" 00

11. Campenaers Djordy 13j WAV 12' 39" 00

12. Van Geeteruyen Christof 13j WALO 12' 56" 00

13. Nuyts Bert 14j APSO 15' 04" 00

 

2200m Scholieren Meisjes

1. Devalckeneer Ann 15j ACK 10' 48" 00

 

2700m Scholieren Jongens

1. De Groof Kenneth 15j ACSS 10' 10" 00

2. Gorrebeek Eddy 15j AT84 10' 55" 00

3. Mesens Ben 15j SAV 11' 01" 00

4. Mesens Tom 16j SAV 11' 59" 00

5. Laenen Manuel 16j WAV 12' 02" 00

6. Willokx Steven 15j WALO 15' 48" 00

7. De Souter Mike 15j WAV 20' 46" 00

 

3000m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 13' 08" 00

 

3000m Seniors Vrouwen

1. De Cauwer Kathleen 27j AT84 13' 33" 00

2. Thys Heidi 24j APSO 13' 48" 00

3. Loots Wendy 23j WAV 14' 27" 00

4. Van Honste An 21j WAV 15' 31" 00

5. Huygen Evy 26j WAV 16' 21" 00

6. Jennes Heidi 27j WAV 18' 51" 00

 

3000m Masters Vrouwen +35J.

1. Dedroog Sylvie 39j SAV 14' 04" 00

2. De Backer Brigitte 43j KLP 14' 17" 00

3. Cumps Els 41j APSO 14' 25" 00

4. Van Aertselaer Brigitte 44j A.A. 14' 31" 00

5. Smet Sandrina 42j WALO 15' 09" 00

6. Nuyts Patricia 42j APSO 15' 58" 00

7. Lathouwers Nancy 38j WAV 16' 29" 00

8. Verbeeck Linda 44j APSO 18' 41" 00

9. V.D. Nieuwenhuysen Edwig 38j SAV 19' 06" 00

10. Jacobs Nancy 42j APSO 21' 07" 00

 

3000m Masters Vrouwen +45J.

1. Scheirs Jeanne 45j SAV 13' 28" 00

2. Van Bets Christel 47j WAV 14' 11" 00

3. Raets Margareta 51j WAV 14' 30" 00

4. Verboven Daniella 49j APSO 14' 58" 00

5. Coenen Diane 48j AVI 15' 36" 00

6. Smets Rein 50j ACSS 16' 25" 00

7. Bakkers Joanna 65j SWIN 16' 33" 00

8. Bats Betty 58j WALO 17' 26" 00

9. Verlinden Irene 50j WAV 18' 51" 00

10. Embrechts Maria 59j WAV 21' 10" 00

 

6200m Juniors Mannen

1. Verbruggen Bart 18j SAV 25' 01" 00

2. Kennis Kevin 17j ACK 28' 20" 00

 

6200m Seniors Mannen

1. Steeman Koen 39j WAV 22' 44" 00

2. Van Havermaet Hans 30j WALO 23' 28" 00

3. Jennes Nico 22j WAV 23' 50" 00

4. Jennes Wim 24j WAV 24' 45" 00

5. Helfensteyn Dave 31j A.A. 25' 03" 00

6. Morbé Thomas 20j SAV 25' 56" 00

7. Swinnen Kristof 39j WALO 28' 28" 00

8. Smits Lars 23j SAV 28' 51" 00

9. Van Den Bergh Wim 29j SAV 29' 34" 00

10. De Cleermaecker Philippe 27j APSO 29' 48" 00

11. Steemans Staf 34j WAV 30' 30" 00

12. Van Bogaert Yves 30j WALO 31' 18" 00

 

6200m Masters Mannen +40J.

1. Kerstens Michel 45j LGB 22' 21" 00

2. D'Hondt Herman 47j KLP 22' 22" 00

3. Hertogs Guido 41j SAV 22' 24" 00

4. Juliens Gunter 46j NA 22' 43" 00

5. Lenders Frans 44j APSO 23' 08" 00

6. Lesdanon Frédéric 43j WALO 23' 23" 00

7. Aerts Erwin 43j WOMM. 23' 36" 00

8. Thoen Luc 41j WAV 24' 03" 00

9. Van Loo Alfons 48j APSO 24' 08" 00

10. Van Wolvelaer Luc 49j WALO 24' 14" 00

11. Van Damme Guy 44j WALO 24' 29" 00

12. Vertessen Werner 40j SAV 24' 33" 00

13. De Gucht Eddy 40j WAV 24' 50" 00

14. Thielemans Ivo 49j WAV 25' 07" 00

15. Hannes David 44j A.A. 25' 12" 00

16. Steels Pascal 41j A.A. 25' 21" 00

17. Joosens Erwin 48j ACK 25' 33" 00

18. De Maeyer Jan 40j AVI 26' 52" 00

19. Van Geeteruyen Benny 47j WALO 27' 23" 00

20. Spruyt Dirk 44j WOMM 27' 31" 00

21. De Vocht Luc 47j A.A. 28' 28" 00

22. Reynaert Rudy 44j WALO 28' 48" 00

23. Peeters Bart 44j A.A. 29' 44" 00

24. De Keuster Gino 46j KLP 29' 47" 00

 

6200m Masters Mannen +50J.

1. Van Molle Rudy 59j KLP 25' 10" 00

2. Loos Rob 52j GAV 25' 13" 00

3. Samyn Eddy 58j WALO 25' 18" 00

4. Grietens Jean-Marie 53j A.A. 25' 19" 00

5. Loos Alois 60j GAV 25' 32" 00

6. Michielsen Jef 61j ACK 25' 43" 00

7. DHollander Rik 58j WALO 26' 30" 00

8. Martens André 55j WALO 26' 43" 00

9. De Pauw Rudy 62j WAV 26' 48" 00

10. Willemen Marc 50j AVI 26' 56" 00

11. Van Wijck Jos 59j APSO 27' 12" 00

12. Dal Bosco Jean 58j AVI 27' 27" 00

13. Hermans Joseph 51j A.A. 27' 46" 00

14. Vermeiren Camille 59j WAV 28' 00" 00

15. Beyers Louis 59j ACK 28' 08" 00

16. Meulemans Raf 54j A.A. 28' 27" 00

17. Maerien Robert 51j A.A. 28' 29" 00

18. Roose Wim 57j ACSS 28' 32" 00

19. Joosse Rinus 69j ACSS 28' 44" 00

20. Goossens Ludo 57j APSO 29' 12" 00

21. Lindeman Marcel 53j ACSS 29' 56" 00

22. Van Keer André 65j ACSS 30' 13" 00

23. Van Den Branden Patrick 52j AVI 30' 38" 00

24. Hendrieckx Leo 59j APSO 30' 43" 00

25. Oele Jaap 58j ACSS 31' 31" 00

26. Wuyts Albert 65j WAV 31' 50" 00

27. Coppens Jean-Pierre 71j WAV 32' 21" 00

28. Verlinden Fons 75j WAV 32' 30" 00

29. Van De Laer Guido 55j A;A; 32' 38" 00

30. Roose Jan 58j ACSS 32' 54" 00

31. Campenaerts Werner 50j WAV 33' 48" 00

32. Stuer Rudy 55j WOMM 35' 34" 00

33. Servotte Luc 59j KLP 36' 22" 00

34. Van Rompaey Jozef 70j WAV 42' 55" 00

19:57 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.