17-01-09

Uitslag 9de Geitencross in Wilrijk 17/1/09

600m Benjamins Meisjes

1. Rombouts Tinne 08j GAV 2' 16" 00

2. Gorrebeek Robin 07j AT84 2' 17" 00

3. Siemons Sara 08j APSO 2' 21" 00

4. Zwaenepoel Tessa 07j GAV 2' 30" 00

5. Schoeters Jill 08j WAV 2' 35" 00

6. Ysenbaardt Kim 08j ACK 2' 50" 00

7. Crijnen Marijke 08j WAV 2' 57" 00

 

600m Benjamins Jongens

1. Veldeman Evert 08j WAV 2' 11" 00

2. Cassiers Brook 08j ACK 2' 16" 00

3. Schelles Vincent 08j WAV 2' 17" 00

4. Konings Kenny 08j ACK 2' 18" 00

5. Van Bockstaele Florian 07j SAV 2' 19" 00

6. Bertels Mats 08j WAV 2' 23" 00

7. Peirsman Maarten 08j WAV 2' 28" 00

8. Michielse Danny 08j ACK 2' 32" 00

9. Peeters Nick 08j WAV 2' 33" 00

10. Gorrebeek Jimmy 06j AT84 2' 37" 00

11. Ysenbaardt Stefan 08j ACK 2' 41" 00

12. Peeters Nik 08j WAV 2' 42" 00

13. Smet Mathijs 07j WAV 2' 43" 00

14. Konings Thomas 06j ACK 2' 48" 00

15. Rombaut Stef 06j WAV 2' 50" 00

 

800m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 10j APSO 3' 17" 00

2. David Joke 09j WALO 3' 29" 00

3. Dieltjens Amber 09j APSO 3' 30" 00

4. Freire Eline 10j AVI 3' 31" 00

5. Theyssens Steffi 10j ACSS 3' 41" 00

6. De Smet Ruth 10j WALO 4' 11" 00

7. Macri Kaya 09j WAV 4' 25" 00

8. De Pauw Femke 09j WAV 4' 36" 00

 

800m Pupillen Jongens

1. Veldeman Siemen 10j WAV 2' 59" 00

2. Van Hooste Timon 10j WALO 3' 03" 00

3. Quintelier Yannick 10j WAV 3' 07" 00

4. Francken Lou 10j ACK 3' 09" 00

5. Rombauts Seppe 09j GAV 3' 10" 00

6. Geluykens Thor 10j WAV 3' 11" 00

7. Van Der Meynsbrugge Ben 10j WAV 3' 14" 00

8. Jonckheere Simon 09j GAV 3' 15" 00

9. Lemouche Maarten 10j WAV 3' 16" 00

10. Steeman Jordy 09j WAV 3' 19" 00

11. Van Bockstaele Maarten 10j SAV 3' 22" 00

12. Segers Jeroen 10j WAV 3' 56" 00

13. De Clerck Wouter 09j AVI 4' 00" 00

14. Van Caillie David 09j AVI 4' 02" 00

15. De Pauw Mathias 09j WAV 4' 28" 00

16. Rombaut Bert 09j WAV 5' 21" 00

 

1200m Miniemen Meisjes

1. Rombouts Lies 12j GAV 4' 58" 00

2. Nuyes Kirsten 11j ACSS 5' 03" 00

3. Van De Vyfeyke Ynne 11j WAV 5' 04" 00

4. Huygen Ines 12j APSO 5' 17" 00

5. Van Den Bogaert Sofie 11j WAV 5' 30" 00

6. Claeys Savannah 12j WAV 5' 51" 00

7. Domen Eline 12j WAV 6' 11" 00

 

1200m Miniemen Jongens

1. Francken Sebbe 12j ACK 4' 25" 00

2. Vertessen Mathias 12j SAV 4' 31" 00

3. Geluykens Joppe 12j WAV 4' 44" 00

4. Lemouche Lindert 11j WAV 4' 46" 00

5. Adriaenssens Milan 11j ACK 4' 58" 00

6. Schrauwen Niels 12j ACK 4' 59" 00

7. De Boeck Nikolai 12j WALO 5' 00" 00

8. Michiels Robin 12j WALO 5' 03" 00

9. De Meyer Senne 12j ACK 5' 06" 00

10. Joosen Jente 11j GAV 5' 08" 00

11. Schelles Maarten 11j WAV 5' 13" 00

12. Jonckheere Michiel 12j GAV 5' 14" 00

13. Balemans Dieter 11j ACK 5' 16" 00

14. Quintelier Matthias 11j WAV 5' 47" 00

15. Van Bockstaele Vincent 11j SAV 5' 51" 00

16. De Haes Glenn 12j ACSS 6' 36" 00

 

2100m Cadetten Meisjes

1. Freire Laurie 14j AVI 8' 28" 00

 

2700m Cadetten Jongens

1. De Prekel Sam 14j WALO 9' 36" 00

2. Verschueren Kevin 13j APSO 9' 54" 00

3. Boden Kenneth 14j ACK 10' 05" 00

4. Van Aertselaer Yannick 14j A.A. 10' 08" 00

5. Van Roey Stijn 13j WAV 10' 26" 00

6. Van Keer Matthias 13j ACSS 10' 46" 00

7. Verbist Hans 14j ACK 10' 52" 00

8. Peeters Tom 13j WAV 10' 56" 00

9. Ysenbaardt Kevin 13j ACK 11' 22" 00

10. Bierkens Dylan 13j ACK 11' 31" 00

11. De Paep Dries 14j WALO 11' 39" 00

12. Eykmans Glen 13j SAV 11' 48" 00

13. Plaetevoet Yannick 14j NA 13' 55" 00

 

2100m Scholieren Meisjes

1. Van Den Bossche Joy 15j AVKA 8' 58" 00

2. Devalckeneer Ann 15j ACK 9' 27" 00

3. Verbist Nele 16j ACK 10' 37" 00

4. Gorrebeeck Michele 16j NA 12' 10" 00

5. Van Springel Britt 16j APSO 12' 46" 00

 

2700m Scholieren Jongens

1. Nauws Tom 16j AVI 10' 24" 00

2. Gorrebeek Eddy 15j AT84 10' 32" 00

3. Goderis Niels 16j GAV 10' 43" 00

4. Van Bosch Bart 15j AVI 10' 47" 00

5. De Witte Niels 15j GAV 10' 50" 00

6. Mesens Tom 16j SAV 11' 12" 00

7. Willokx Steven 15j WALO 15' 50" 00

8. De Souter Mike 15j WAV 20' 20" 00

 

3000m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 12' 20" 00

 

3000m Seniors Vrouwen

1. Loots Wendy 23j WAV 13' 11" 00

2. Van Honste An 21j WAV 13' 42" 00

3. Huygen Evy 26j WAV 15' 12" 00

4. Van Halen Els 21j AVS 15' 57" 00

5. Jennes Heidi 27j WAV 16' 50" 00

 

3000m Masters Vrouwen +35J.

1. De Plukker Saskia 37j NA 11' 24" 00

2. Wuytack Sara 40j KLP 12' 36" 00

3. Van Aertselaer Brigitte 44j A.A. 13' 48" 00

4. Van Gaever Christel 44j A.A. 13' 58" 00

5. Smet Sandrina 43j WALO 14' 41" 00

6. Lathouwers Nancy 38j WAV 15' 11" 00

7. Lockkamper Christel 40j LGB 18' 45" 00

8. Jacobs Nancy 42j APSO 20' 27" 00

 

3000m Masters Vrouwen +45J.

1. Scheirs Jeanne 45j SAV 12' 58" 00

2. Claes Judy 52j AVI 13' 11" 00

3. Raets Margareta 51j WAV 13' 18" 00

4. Van Bets Christel 47j WAV 13' 29" 00

5. Verboven Daniella 49j APSO 14' 06" 00

6. Coenen Diane 48j AVI 14' 34" 00

7. Van den Bussche Vera 55j A.A. 14' 35" 00

8. Smets Rein 50j ACSS 14' 58" 00

9. Lorrentop Marina 49j AVI 15' 14" 00

10. Bakkers Joanna 65j SWIN 15' 31" 00

11. Vermeiren Hilde 66j LGP 16' 04" 00

12. Verlinden Irene 50j WAV 17' 05" 00

13. Rottier Francine 61j WALO 17' 38" 00

14. Peeters Nadine 47j A.A. 17' 46" 00

15. Venneman Marleen 46j A.A. 17' 47" 00

16. Embrechts Maria 59j WAV 20' 47" 00

 

6000m Juniors Mannen

1. Verbruggen Bart 18j SAV 22' 44" 00

2. Simons Stefan 17j SAV 24' 09" 00

3. Kennis Kevin 17j ACK 24' 30" 00

4. Broecks Dimitri 17j SAV 27' 00" 00

5. Haemels Thomas 18j AVI 27' 05" 00

6. Nuyes Glenn 17j ACSS 27' 40" 00

 

6000m Seniors Mannen

1. Pontoizeau Rodolfe 35j NA 20' 04" 00

2. Migou Hicham 20j NA 20' 27" 00

3. Van Dyck Dries 26j SAV 20' 49" 00

4. Jennes Nico 22j WAV 21' 08" 00

5. Willemen Bart 23j AVI 21' 09" 00

6. Abi Mohamed 28j A.A. 21' 47" 00

7. Jennes Wim 24j WAV 22' 34" 00

8. Nicolai Pieter 29j GAV 22' 55" 00

9. Morbé Thomas 20j SAV 23' 48" 00

10. Montulet Yves 36j NA 24' 15" 00

11. Keuppens Luk 29j ACK 24' 48" 00

12. De Cleermaecker Philippe 27j APSO 26' 53" 00

13. Van Den Bergh Wim 29j SAV 27' 26" 00

14. Van Bogaert Bart 37j WALO 27' 39" 00

15. Steeman Staf 34j WAV 28' 50" 00

16. Van Halen Wim 23j AVS 30' 49" 00

 

6000m Masters Mannen +40J. Reeks 1

1. Hertogs Guido 41j SAV 21' 27" 00

2. Kerstens Michel 45j LGB 21' 39" 00

3. D'Hondt Herman 47j KLP 21' 49" 00

4. Lesdanon Frédéric 43j WALO 22' 06" 00

5. Vertessen Werner 40j SAV 22' 52" 00

6. Van Springel Dirk 43j LGB 23' 01" 00

7. Van Gaever Egied 47j A.A. 23' 05" 00

8. Van Damme Guy 44j WALO 23' 12" 00

9. Geerts Pascal 43j A.A. 23' 21" 00

10. Van Geeteruyen Benny 47j WALO 24' 22" 00

11. Freire Michel 42j AVI 24' 36" 00

12. Moens Franky 48j ACK 24' 48" 00

13. Steels Pascal 41j A.A. 24' 48" 00

14. Van Meirvenne Tony 46j AVI 25' 07" 00

15. De Beuckelaer Eddy 41j SAV 25' 14" 00

16. Verwerft Marc 43j NA 25' 16" 00

17. Michielsen Marc 47j A.A. 25' 19" 00

18. Vermeulen Guy 41j NA 26' 47" 00

19. De Maeyer Jan 40j AVI 27' 17" 00

20. Paulussen Paul 48j KAVVV 27' 21" 00

21. Nauws Ludo 46j AVI 29' 17" 00

22. Weckx Peter 43j NA 32' 59" 00

 

6000m Masters Mannen +50J. Reeks 1

1. Adams Jan 53j ACK 22' 04" 00

2. Verhaegen Jan 50j SAV 23' 53" 00

3. Van Bosch Julien 51j NA 25' 05" 00

4. Roose Wieland 50j SAV 25' 20" 00

5. Martens André 55j WALO 25' 27" 00

6. Van Wijck Jos 59j APSO 25' 39" 00

7. Van Noten Omer 61j WAV 25' 52" 00

8. Willemen Marc 50j AVI 25' 56" 00

9. Dal Bosco Jean 58j AVI 25' 57" 00

10. Hermans Joseph 51j A.A. 26' 13" 00

11. Vermeiren Camille 59j WAV 26' 22" 00

12. Meulemans Raf 54j A.A. 26' 33" 00

13. Apiecionek Vincenty 60j WAV 26' 46" 00

14. Roose Wim 57j ACSS 26' 52" 00

15. Beyers Louis 59j ACK 27' 09" 00

16. Van Eetveldt Herman 64j KLP 27' 31" 00

17. Joosse Rinus 69j ACSS 27' 39" 00

18. De Lange Etienne 59j AVI 27' 49" 00

19. Wuyts Guy 58j ACK 28' 09" 00

20. Lindeman Marcel 53j ACSS 28' 18" 00

21. Cools Hugo 61j KLP 28' 22" 00

22. Hermans Jean 59j AVI 28' 29" 00

23. Carvers Albert 60j APSO 28' 36" 00

24. Quirynen Jan 52j GAV 28' 48" 00

25. Wauters Francois 62j KLP 29' 00" 00

26. Brocatus Jozef 61j ACK 29' 33" 00

27. Van Den Branden Patrick 52j AVI 30' 06" 00

28. Van Keer André 65j ACSS 30' 19" 00

29. De Clerck Ludo 69j AVI 30' 57" 00

30. Bastenie Luc 51j SAV 31' 10" 00

31. Jacobs Berry 53j WAV 31' 28" 00

32. Roose Jan 58j ACSS 31' 34" 00

33. De Backer Ferdinand 64j APSO 31' 39" 00

34. Servotte Luc 59j KLP 32' 25" 00

35. Van Cappellen Dirk 53j AVI 32' 45" 00

36. Moorkens Frans 75j APSO 33' 37" 00

37. Van Eupen Ignace 55j ACK 34' 47" 00

23:55 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.