24-01-09

Uitslag AVN Veldloop in Wortel-Hoogstraten 24/1/ 2009

800m Benjamins Meisjes

1. Gorrebeek Robin 07j AT84 3' 08" 00

2. Wouters Julie 08j AVN 3' 09" 00

3. Rombouts Tinne 08j GAV 3' 13" 00

4. Deckers Lissa 07j AVN 3' 15" 00

5. Segers Emma 08j AVN 3' 26" 00

6. Verbist Lotte 09j APSO 3' 30" 00

7. Segers Nicky 08j SAV 3' 39" 00

8. Ysenbaardt Kim 08j ACK 3' 48" 00

9. Van Alphen Emma 08j NA 3' 53" 00

 

800m Benjamins Jongens

1. Konings Kenny 08j ACK 3' 06" 00

2. Quirynen Berre 09j AVN 3' 15" 00

3. Ysenbaardt Stefan 08j ACK 3' 17" 00

4. Cassiers Brook 08j ACK 3' 18" 00

5. Robbemont Wout 08j AVN 3' 20" 00

6. Gorrebeek Jimmy 06j AT84 3' 31" 00

7. Van Wellen Quinten 08j ACSS 3' 32" 00

8. Van Dyck Cedric 08j NA 3' 35" 00

9. Hiel Servaas 08j ACK 3' 36" 00

10. Deckers Lowie 06j AVN 3' 41" 00

11. Konings Thomas 06j ACK 3' 46" 00

12. Rombaut Stef 06j WAV 3' 56" 00

13. Crauwels Jordy 06j AVN 4' 00" 00

14. Willems Wout 06j AVN 4' 06" 00

15. Adriaenssen Robbe 08j AVN 4' 19" 00

 

1000m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 10j APSO 3' 43" 00

2. Verboven Tamara 09j APSO 3' 54" 00

3. Wouters Heléne 10j AVN 4' 01" 00

4. Segers Robin 09j SAV 4' 07" 00

5. Theyssens Steffi 10j ACSS 4' 14" 00

6. Janssens Dorien 10j AVN 4' 15" 00

7. Dieltjens Amber 09j APSO 4' 18" 00

8. Hechtermans Lara 10j AVN 4' 22" 00

9. Van Alphen Vera 09j AVN 4' 28" 00

10. Janse Sarah 09j NA 4' 31" 00

11. Brosens Celien 10j AVN 4' 51" 00

12. Van Riel Nona 10j AVN 5' 08" 00

13. Bartholomeeusen Lente 09j AVN 5' 12" 00

 

1000m Pupillen Jongens

1. Moens Alex 10j SAV 3' 30" 00

2. Van Hooste Timon 10j WALO 3' 38" 00

3. Rombauts Seppe 09j GAV 3' 46" 00

4. Deckers Lode 10j AVN 3' 51" 00

5. Janssen Roel 09j NA 4' 06" 00

6. Claes Lowie 10j AVN 4' 09" 00

7. Vanwinckel Mitch 09j AVN 4' 14" 00

8. Robbemont Thieme 10j AVN 4' 16" 00

9. Verlinden Marnick 10j AVN 4' 25" 00

10. Vanwinckel Davi 09j AVN 4' 31" 00

11. Willemse Lennert 09j WAV 4' 32" 00

12. Bruneel Ben 09j NA 4' 37" 00

13. Bevers Jordy 10j AVN 4' 45" 00

14. Segers Jeroen 10j WAV 4' 53" 00

15. Rombaut Bert 09j WAV 5' 38" 00

 

1350m Miniemen Meisjes

1. Rombouts Lies 12j GAV 5' 31" 00

2. Simons Larissa 12j SAV 5' 37" 00

3. Nuyes Kirsten 11j ACSS 5' 38" 00

4. Bosmans Lori 12j ACK 5' 40" 00

5. Bevers Joyce 11j AVN 5' 54" 00

6. Huygen Ines 12j APSO 6' 13" 00

1350m Miniemen Jongens

1. Vertessen Mathias 12j SAV 5' 07" 00

2. Lis Michiel 12j SAV 5' 11" 00

3. Janssen Dries 12j NA 5' 12" 00

4. Adriaenssens Milan 11j ACK 5' 40" 00

5. De Meyer Senne 12j ACK 5' 41" 00

6. Adriaensen Jeffrey 12j APSO 5' 50" 00

7. Goris Phillip 12j NA 5' 54" 00

8. Joosen Jente 11j GAV 5' 57" 00

9. Jacobs Ben 11j NA 6' 03" 00

10. Geerts Jef 11j AVN 6' 08" 00

11. Balemans Dieter 11j ACK 6' 18" 00

12. Bosmans Glenn 11j NA 6' 50" 00

13. Verboven Sascha 11j APSO 7' 13" 00

14. Jacobs Rik 11j NA 7' 15" 00

 

2300m Cadetten Meisjes

1. Pompen Ilke 13j GAV 10' 43" 00

2. Van Deuren Lotte 13j ACK 11' 23" 00

3. Erreygers Catherine 13j ACK 11' 32" 00

 

2700m Cadetten Jongens

1. Verschueren Kevin 13j APSO 10' 17" 00

2. Verboven Matthia 13j APSO 10' 53" 00

3. Ysenbaardt Kevin 13j ACK 11' 38" 00

4. Boden Kenneth 14j ACK 11' 52" 00

5. Hendrickx Maarten 13j NA 11' 59" 00

6. Eykmans Glen 13j SAV 12' 37" 00

7. Nuyts Bert 14j APSO 14' 12" 00

8. Van Springel Bjorn 14j APSO 18' 26" 00

 

2300m Scholieren Meisjes

1. Devalckeneer Ann 15j ACK 11' 23" 00

2. Joosens Caroline 15j ACK 11' 56" 00

3. Verbist Nele 16j ACK 12' 08" 00

4. Van Springel Britt 16j APSO 18' 15" 00

 

2700m Scholieren Jongens

1. Michataa Simmi 16j NA 10' 18" 00

2. Goderis Niels 16j GAV 10' 59" 00

3. Gorrebeek Eddy 15j AT84 11' 10" 00

4. De Witte Niels 15j GAV 11' 13" 00

5. Hendrickx Koen 16j AVN 11' 30" 00

6. Pompen Jens 16j GAV 11' 38" 00

 

3400m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 13' 41" 00

2. Lenders Jolien 17j APSO 17' 12" 00

 

3400m Seniors Vrouwen

1. Brosens Evelien 21j AVN 14' 42" 00

2. Van Gils Inge 33j AVN 14' 56" 00

3. Jennes Heidi 27j WAV 17' 39" 00

 

3400m Masters Vrouwen +35J.

1. Pieters Irina 37j WALO 13' 29" 00

2. Jochems Carine 37j AVN 13' 50" 00

3. Dedroog Sylvie 39j SAV 15' 02" 00

4. Lanslot Viviane 43j AVN 15' 05" 00

5. Laurijssen Hilde 39j AVN 15' 28" 00

6. Hillen Hilde 41j AVN 16' 12" 00

7. Nuyts Patricia 42j APSO 16' 51" 00

8. Verbeeck Linda 44j APSO 17' 59" 00

9. V.D. Nieuwenhuysen Edwig 38j SAV 19' 13" 00

10. Jacobs Nancy 42j APSO 19' 38" 00

11. Lockkamper Christel 40j LGB 19' 47" 00

 

3400m Masters Vrouwen +45J.

1. Scheirs Jeanne 45j SAV 14' 30" 00

2. Koyen Lucienne 45j AVN 15' 17" 00

3. Raets Margareta 51j WAV 15' 21" 00

4. Verboven Daniella 49j APSO 15' 51" 00

5. Struyf Lydia 53j APSO 15' 57" 00

6. Smets Rein 50j ACSS 16' 40" 00

7. Vermeiren Hilde 66j LGP 17' 53" 00

8. Verlinden Irene 50j WAV 18' 26" 00

9. Deckers Jeanne 66j APSO 20' 35" 00

10. Embrechts Maria 59j WAV 23' 22" 00

 

6250m Juniors Mannen

1. Thys Jasper 17j ACK 23' 05" 00

2. Kennis Kevin 17j ACK 25' 35" 00

3. Lindeman Shirsendu 18j ACSS 26' 39" 00

 

6250m Seniors Mannen

1. Van Dyck Dries 26j SAV 21' 37" 00

2. Jennes Nico 22j WAV 21' 56" 00

3. Van Havermaet Hans 30j WALO 22' 43" 00

4. Morbé Thomas 20j SAV 23' 41" 00

5. Keuppens Luk 29j ACK 25' 20" 00

6. De Cleermaecker Philippe 27j APSO 26' 13" 00

7. Aerts Axel 22j NA 26' 40" 00

8. Swinnen Kristof 39j WALO 26' 47" 00

9. Wouters Geert 22j LGB 28' 38" 00

10. Jansen Gunther 32j AVN 32' 18" 00

 

6250m Masters Mannen +40J.

1. Kerstens Michel 45j LGB 21' 58" 00

2. Hertogs Guido 41j SAV 22' 20" 00

3. Hendrickx Jan 49j AVN 22' 32" 00

4. Lenders Frans 44j APSO 22' 44" 00

5. Van Damme Guy 44j WALO 23' 38" 00

6. Joosens Erwin 49j ACK 24' 07" 00

7. Vanwesenbeeck Herman 47j ACK 24' 13" 00

8. Mertens Patrick 40j AVN 24' 25" 00

9. Peeters Marc 47j NA 24' 48" 00

10. Segers Luc 45j NA 25' 04" 00

11. De Beuckelaer Eddy 41j SAV 25' 11" 00

12. Moens Franky 48j ACK 25' 14" 00

13. Van Alphen Marc 42j NA 25' 39" 00

14. De Maeyer Jan 40j AVI 26' 12" 00

15. De Backer Toon 40j AVN 28' 13" 00

16. Van Loon Marc 48j ACK 29' 49" 00

17. Thys Daniel 49j ACK 31' 58" 00

 

6250m Masters Mannen +50J.

1. Kloeck Eric 51j SAV 22' 28" 00

2. Adams Jan 53j ACK 22' 55" 00

3. Jacobs Rene 59j NA 24' 40" 00

4. Everaert Guido 59j NA 24' 43" 00

5. Van Molle Rudy 59j KLP 25' 00" 00

6. Loos Rob 52j GAV 25' 40" 00

7. DHollander Rik 58j WALO 26' 07" 00

8. Van Wijck Jos 59j APSO 26' 14" 00

9. Willemen Marc 50j AVI 26' 15" 00

10. Dal Bosco Jean 58j AVI 26' 18" 00

11. Manise Frank 56j GAV 26' 59" 00

12. Beyers Louis 59j ACK 27' 06" 00

13. Van Noten Omer 61j WAV 28' 06" 00

14. Van Molle Aimé 64j KLP 28' 31" 00

15. Carvers Albert 60j APSO 29' 24" 00

16. Lindeman Marcel 53j ACSS 29' 43" 00

17. Hendrieckx Leo 59j APSO 30' 35" 00

18. Van Den Bergh Jan 57j GAV 30' 41" 00

19. Jacobs Berry 53j WAV 31' 05" 00

20. Brocatus Jozef 61j ACK 31' 20" 00

21. Servotte Luc 59j KLP 32' 27" 00

22. Akkermans Francois 58j ACK 32' 43" 00

23. Verlinden Fons 75j WAV 33' 07" 00

24. Moorkens Frans 75j APSO 35' 11" 00

19:39 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.