08-02-09

Uitslag 5° KAVVV criteriumcross Kalmthout 7/2/2009

600m Benjamins Meisjes

1. Schadron Laura 08j SWIN 2.09

2. De Langhe Joke 08j SWIN 2.12

3. Gorrebeeck Robin 07j AT84 2.13

4. Rombouts Tinne 08j GAV 2.15

5. Siemons Sara 09j APSO 2.17

6. Segers Emma 08j AVN 2.20

7. Van Laere Lieselotte 07j AT84 2.22

8. Takx Kara 07j SWIN 2.25

9. Verbist Lotte 09j APSO 2.26

10. Madou Paulien 08j AT84 2.30

11. Ysenbaardt Kim 08j ACK 2.31

12. Schoeters Jill 08j WAV 2.32

13. Janssens Silke 08j AT84 2.33

14. Heyndrickx Stefanie 07j AT84 2.34

15. Vanden Bosch Amber 07j AT84 2.35

16. Gotink Lisa 08j ACK 2.36

17. Crijnen Marijke 08j WAV 2.39

18. Van Laere Annelore 06j AT84 2.40

19. De Ruysscher Kaat 08j ACK 2.42

20. Duym Farah 07j AT84 2.47

21. Stevens Lien 08j ACK 2.52

22. De Clerck Andrea 06j AVI 3.03

23. Van De Wiel Ellen 06j ACSS 3.05

24. Zwaenepoel Tessa 07j GAV 3.07

25. Van Landeghem Imaani 08j AT84 3.32

 

600m Benjamins Jongens

1. Veldeman Evert 08j WAV 2.04

2. Wuyts Levin 08j ACSS 2.05

3. Konings Kenny 08j ACK 2.08

4. Cassiers Brook 08j ACK 2.09

5. Ysenbaardt Stefan 08j ACK 2.10

6. Kenis Kobe 08j ACK 2.11

7. Schelles Vincent 08j WAV 2.13

8. Bertels Mats 08j WAV 2.14

9. Van Bockstaele Florian 08j SAV 2.21

10. De Gucht Noah 07j WAV 2.22

11. Janssens Milo 07j AT84 2.24

12. Costermans Jasper 07j ACK 2.25

13. Michielse Danny 08j ACK 2.26

14. Gorrebeeck Jimmy 06j AT84 2.27

15. Hiel Servaes 08j ACK 2.30

16. Laurysen Tom 07j NA 2.32

17. Van Wellen Quinten 08j ACSS 2.36

18. Laurysen Rik 06j NA 2.39

19. Vrebosch Jorden 07j ACK 2.40

20. Konings Thomas 06j ACK 2.41

21. Rombaut Stef 06j WAV 2.42

22. Heestermans Arne 07j ACK 2.43

23. Volkaert Renzo 06j ACSS 2.44

24. Jacobs Tuur 06j ACK 2.45

25. Tuyls Storm 06j SWIN 2.47

26. Stevens Stijn 06j NA 2.51

27. De Ruysscher Stijn 06j ACK 2.55

28. De Gucht Nathan 06j WAV 2.56

29. Debaeke Michaél 06j ACK 3.03

30. Schadron Simon 07j SWIN 3.36

 

800m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 10j APSO 2.43

2. De Smet Judith 10j WALO 2.44

3. Madou Katrijn 10j AT84 2.48

4. Rozendom Sofie 10j ACSS 2.49

5. Blokhuis Anne 09j ACSS 2.52

6. Verboven Tamara 09j APSO 2.56

7. David Joke 09j WALO 2.57

8. Blokhuis Patty 09j ACSS 2.58

9. Theyssens Steffie 10j ACSS 2.59

10. Freire Eline 10j AVI 3.01

11. Florindo Sara 10j AT84 3.02

12. Dieltjens Amber 09j APSO 3.03

13. Volkaert Mayté 09j ACSS 3.18

14. Van Cleempoel Anke 10j AT84 3.26

15. De Smet Ruht 10j WALO 3.29

16. Van De Wiel Laure 09j ACSS 3.31

17. Macri Kaya 09j WAV 3.48

18. Van Bogaert Inge 10j WALO 4.25

 

800m Pupillen Jongens

1. Moens Alex 10j SAV 2.34

2. Quintelier Yannick 10j WAV 2.40

3. Verschaeve Victor 10j SWIN 2.41

4. Veldeman Siemen 10j WAV 2.42

5. De Meulemeester Ben 09j AT84 2.45

6. Van Bockstaele Maarten 10j SAV 2.49

7. Jonckheere Simon 09j GAV 2.50

8. Rombouts Seppe 10j GAV 2.51

9. Francken Lou 10j ACK 2.54

10. Vandepitte Arne 10j ACK 2.57

11. Hubrechts Jan 10j NA 2.58

12. Hooybergs Odiel 09j SWIN 2.59

13. Tuyls Keanu 09j SWIN 3.00

14. Verbist Robbe 09j SAV 3.04

15. Van Wezenbeeck Yannick 09j ACSS 3.05

16. Cornelis Ben 09j AT84 3.11

17. Steurs Ike 09j AT84 3.14

18. Willemse Lennert 09j WAV 3.16

19. Bevers Jordy 10j AVN 3.29

20. De Clerck Wouter 09j AVI 3.32

21. Rombaut Bert 09j WAV 4.03

 

1250m Miniemen Meisjes

1. Weyns Eva 13j ACK 4.34

2. Rombouts Lies 12j GAV 4.37

3. De Wreede Evy 12j AT84 4.41

4. Van De Vyfeyke Ynne 11j WAV 4.44

5. Nuyes Kirsten 11j ACSS 4.45

6. Bosmans Lori 12j ACK 4.47

7. Vandepitte Emma 12j ACK 4.50

8. Bevers Joyce 11j AVN 4.53

9. Simons Larissa 12j SAV 4.58

10. Eilers Ragna 12j WAV 5.01

11. Vervloet Shauni 11j ACSS 5.03

12. Huygen Ines 12j APSO 5.05

13. Janssens Lena 12j AT84 5.07

14. Van Den Bogaert Sofie 11j WAV 5.15

15. Van Springel Birte 11j APSO 5.19

16. Van Landeghem Shauni 13j AT84 5.24

17. Van Wezenbeeck Annelies 11j ACSS 5.31

18. Akkermans Sofie 13j ACSS 5.41

19. Buyens Nette 11j ACK 5.47

20. Goffin Inke 11j ACK 5.59

 

1250m Miniemen Jongens

1. Francken Sebbe 12j ACK 4.15

2. Vertessen Mathias 13j SAV 4.20

3. Lis Michiel 12j SAV 4.25

4. Florindo Robin 12j AT84 4.27

5. Lemouche Lindert 11j WAV 4.36

6. De Boeck Nikolai 12j WALO 4.37

7. Van Elsen Michiel 12j AT84 4.39

8. Vissers Thijs 11j ACK 4.44

9. Michiels Robin 12j WALO 4.45

10. Schrauwen Niels 12j ACK 4.46

11. Adriaensen Jeffrey 12j APSO 4.53

12. Vervloet Jordi 11j ACSS 4.55

13. Louviaux Niels 12j ACSS 4.56

14. Schelles Maarten 11j WAV 4.57

15. Jonckheere Michiel 12j GAV 4.59

16. Van Cleempoel Tim 11j AT84 5.00

17. Quintelier Matthias 11j WAV 5.04

18. Balemans Dieter 11j ACK 5.11

19. Van Bockstaele Vincent 11j SAV 5.18

20. Goffin Jordij 11j ACK 5.19

21. Goffin Joery 11j ACK 5.29

22. Gommers Jeroen 11j ACSS 5.38

23. Joosen Jente 11j GAV 5.58

24. Verboven Sascha 11j APSO 6.03

25. De Haes Glenn 12j ACSS 6.15

 

2050m Cadetten Meisjes

1. Freire Laurie 14j AVI 7.31

2. Van Der Schueren Enith 14j SAV 7.43

3. Flipse Daniëlle 14j ACSS 7.45

4. Pompen Ilke 13j GAV 8.00

5. Janssens Katrijn 13j AT84 8.17

6. Van Deuren Lotte 13j ACK 8.24

7. Mertens Eveline 14j SAV 9.03

 

2500m Cadetten Jongens

1. De Prekel Sam 14j WALO 8.19

2. Van Aertselaer Yannick 15j A.A. 8.25

3. Ysenbaardt Kevin 13j ACK 8.59

4. Verbist Hans 14j ACK 9.08

5. Van Roey Stijn 13j WAV 9.10

6. Van Keer Matthias 13j ACSS 9.12

7. Boden Kenneth 14j ACK 9.13

8. Bierkens Dylan 13j ACK 9.18

9. Van Riel Hendrik 14j ACK 9.34

10. Van Den Bogaert Wouter 13j WAV 9.39

11. Verboven Matthia 13j APSO 9.41

12. Eykmans Glenn 13j SAV 9.50

13. Spruyt Jeroen 13j WAV 9.57

14. Timmermans Ward 13j ACSS 10.10

15. Dombrecht Maarten 13j ACSS 10.36

16. Nuyts Bert 14j APSO 10.47

17. Van Geeteruyen Christof 13j WALO 10.50

18. Peeters Gunther 14j SWIN 11.13

19. Van Springel Bjorn 14j APSO 13.14

2050m Scholieren Meisjes

1. Mertens Michelle 16j SAV 8.15

2. Devalckeneer Ann 15j ACK 8.23

3. Joosens Caroline 15j ACK 8.35

4. Verbist Nele 16j ACK 8.48

 

2500m Scholieren Jongens

1. Gÿselinck Tom 16j SAV 8.09

2. Van Riel Marten 16j ACK 8.23

3. De Groof Kenneth 15j ACSS 8.32

4. Van Den Kieboom Bert 16j GAV 8.42

5. Goderis Niels 16j GAV 8.43

6. Mesens Ben 15j SAV 8.45

7. Nauws Tom 16j AVI 8.48

8. De Witte Niels 15j GAV 8.54

9. Corthals Jannick 15j AT84 9.00

10. Pompen Jens 16j GAV 9.01

11. Gorrebeeck Eddy 15j AT84 9.27

12. Broecks Daan 15j AVN 9.43

13. Mesens Tom 16j SAV 9.47

14. Willockx Steven 15j WALO 13.08

15. De Souter Mike 15j WAV 16.10

 

3000m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 11.58

2. Boons Katja 18j WALO 12.38

3. Peeters Muriel 18j SWIN 16.59

 

3000m Seniors Vrouwen

1. Brosens Evelien 21j AVN 12.00

2. De Wilde Nadine 21j NA 12.12

3. De Wilde Renaat 19j NA 12.22

4. Bollens Martine 34j ACSS 13.39

5. Vorselmans Kim 30j A.A. 13.42

6. Jennes Heidi 27j WAV 15.09

7. Thoen Sandra 33j A.A. 17.49

 

3000m Masters Vrouwen +35J.

1. Wens Petra 41j AVS 12.09

2. Van Hooydonck Carine 42j ACK 12.16

3. Scheirs Jeanne 44j SAV 12.18

4. Laurijssen Hilde 39j AVN 13.17

5. Michiels Carina 43j ACSS 13.19

6. Van Gaever Christel 44j A.A. 13.28

7. Van Aertselaer Brigitte 44j A.A. 13.38

8. Cuypers Karin 38j ACK 13.49

9. Snoeys Marleen 42j AVN 13.52

10. Smet Sandrina 43j WALO 13.57

11. Van Stel Michela 39j ACSS 14.03

12. Nuyts Patricia 42j APSO 14.22

13. Van Bogaert Patricia 44j AT84 16.15

14. Oostvogels Anne 44j ACSS 16.16

15. Van Den Nieuwenhuysen Edw3i8gj SAV 16.40

16. Lockkamper Christel 40j LGB 16.55

17. Jacobs Nancy 42j APSO 18.35

 

3000m Masters Vrouwen +45J.

1. Caluwe Sonja 55j AT84 12.04

2. Van Dijck Mart 49j SAV 12.31

3. Claes Judy 52j AVI 12.44

4. Swiggers Tania 45j GAV 13.05

5. Koyen Lucienne 45j AVN 13.09

6. Raets Margareta 52j WAV 13.21

7. Struyf Lydia 53j APSO 13.31

8. Springuel Arlette 47j AVS 13.32

9. Verboven Daniella 49j APSO 13.33

10. Coenen Diane 48j AVI 14.08

11. Smets Rein 50j ACSS 14.15

12. Van den Bussche Vera 55j A.A. 14.48

13. Vermeiren Hilde 66j LGP 15.07

14. Verlinden Irene 50j WAV 15.53

15. Peeters Nadine 47j A.A. 15.58

16. Torfs Christiane 60j ACSS 19.45

17. Embrechts Maria 59j WAV 20.03

 

6000m Juniors Mannen

1. Zemmouri Bilal 17j A.A. 21.07

2. Verbruggen Bart 18j SAV 21.34

3. Kuyps Kobe 18j ACK 21.47

4. Willemen Pieter 17j AVI 22.16

5. Simons Stefan 17j SAV 22.34

6. Peeters Olivier 17j SWIN 22.41

7. Kennis Kevin 18j ACK 22.45

8. Lindeman Shirsendu 18j ACSS 23.00

9. Broecks Dimitri 17j SAV 24.15

10. Nuyes Glenn 17j ACSS 24.44

 

6000m Seniors Mannen

1. Willemen Bart 23j AVI 20.08

2. Steeman Koen 39j WAV 20.09

3. Verbist Johan 39j ACK 20.15

4. Morbé Thomas 20j SAV 20.31

5. Kluskens Stijn 20j WALO 20.38

6. Coppens Bart 28j WALO 20.52

7. Van Havermaet Hans 30j WALO 20.58

8. Corthals Michaél 19j AT84 21.12

9. Vermeiren Kris 32j NA 21.21

10. Willemen Tim 22j AVI 21.25

11. Eysackers Kevin 20j ACSS 21.40

12. Nicolai Pieter 29j GAV 21.55

13. Keuppens Leslie 34j ACK 22.36

14. Keuppens Luk 29j ACK 23.18

15. Van Dyck Wim 22j LGP 23.25

16. Bormans Steve 39j AT84 23.34

17. De Maeyer Jan 39j AVI 23.35

18. Op de Beeck Filip 36j A.A. 23.37

19. Bresseleers Erik 39j SAV 23.51

20. Wuyts Wim 37j ACSS 24.14

21. Wouters Geert 22j LGB 24.26

22. De Cleermaecker Philippe 27j APSO 25.50

23. Van Den Bergh Wim 29j SAV 26.09

24. Van Bogaert Bart 37j WALO 26.11

 

6000m Masters Mannen +40J.

1. Kerstens Michel 45j LGB 20.00

2. D'Hondt Herman 47j KLP 20.07

3. Van Riel Paul 46j ACK 20.40

4. Hertogs Guido 41j SAV 20.43

5. Bogaert Patrick 48j WALO 20.54

6. Van Damme Guy 44j WALO 21.08

7. Van Gaever Egied 47j A.A. 21.18

8. Van Springel Dirk 44j LGB 21.40

9. Joosens Erwin 49j ACK 21.42

10. Freire Michel 42j AVI 22.24

11. Vanwesenbeeck Herman 47j ACK 22.26

12. De Beuckelaer Eddy 41j SAV 22.29

13. Segers Mark 48j NA 22.35

14. Vanbossel Christof 46j AT84 22.43

15. Moens Franky 48j ACK 22.44

16. Steels Pascal 41j A.A. 22.50

17. De Wilde M.P. 48j NA 23.10

18. Michielsen Marc 47j A.A. 23.15

19. Willemen Marc 49j AVI 23.24

20. Raman Philippe 45j A.A. 23.43

21. De Vocht Luc 47j A.A. 24.22

22. Hebbinckuys Johan 46j WALO 24.49

23. Neelen Eddy 40j LGP 25.24

24. Van Stel Jack 41j ACSS 26.12

25. Nauws Ludo 47j AVI 26.37

26. Van Dyck Luc 48j A.A. 27.07

27. Thys Daniel 49j ACK 29.18

28. Peeters Bob 44j WAV 29.41

29. Simons Jan 47j SAV 30.31

30. Weckx Peter 43j NA 30.47

 

6000m Masters Mannen +50J.

1. Adams Jan 53j ACK 20.02

2. Loos Alois 60j GAV 20.12

3. Van Molle Rudy 59j KLP 20.26

4. Michielsen Jef 61j ACK 20.48

5. Joosse Rinus 69j ACSS 20.59

6. Caluwe Freddy 58j KLP 21.06

7. Van Noten Omer 61j WAV 21.10

8. DHollander Rik 58j WALO 21.24

9. Van Molle Aimé 64j KLP 21.43

10. Vermeiren Camille 59j WAV 21.48

11. Dal Bosco Jean 58j AVI 21.57

12. Loos Rob 52j GAV 22.13

13. Beyers Louis 59j ACK 22.16

14. Wauters Francois 62j KLP 22.28

15. Hermans Joseph 51j A.A. 22.31

16. Roose Wim 57j ACSS 22.41

17. Verlinden Fons 75j WAV 22.45

18. Meulemans Raf 54j A.A. 22.52

19. Wuyts Guy 58j ACK 23.22

20. Hermans Jean 59j AVI 23.30

21. Nys Roger 64j WALO 23.55

22. Eversdijk Ka 51j NA 24.07

23. De Clerck Ludovicus 69j AVI 24.14

24. Mistiaen Andre 50j AVI 24.18

25. Carvers Albert 60j APSO 24.25

26. Moorkens Frans 75j APSO 24.42

27. Van Keer André 65j ACSS 24.56

28. Brocatus Jozef 61j ACK 26.28

29. Van Den Branden Patrick 52j AVI 26.33

30. Lindeman Marcel 53j ACSS 26.43

31. Jacobs Berry 53j WAV 26.49

32. Servotte Luc 59j KLP 27.11

33. De Backer Ferdinand 64j APSO 27.21

34. Bastenie Luc 51j SAV 27.32

35. Roose Jan 58j ACSS 27.49

36. Akkermans Francois 58j ACK 28.10

37. Van Cappellen Dirk 53j AVI 28.56

38. Van Eupen Ignace 55j ACK 30.12

39. Snoeys Jacky 64j ACSS 31.00

40. Van Dieven Andre 62j ACSS 31.45

20:36 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (1) |  Facebook |

Commentaren

ik heb de zaterdag meegedaan aan de 5de criteriumcross als kadet,7xmea maar staat niet op de uitslagen vermeld

Gepost door: Christian Iguacel | 07-02-10

De commentaren zijn gesloten.