21-02-09

Uitslag KBC cross in Putte-Stabroek op zaterdag 21/2/2009

450m Benjamins Meisjes

1. Rombouts Tinne 08j GAV 2.26

2. Gorrebeek Robin 07j AT84 2.27

3. Van Bouwel Sofie 08j ACSS 2.30

4. Siemons Sara 09j APSO 2.35

5. Segers Emma 08j AVN 2.38

6. Van Genegen Ashley 09j NA 2.46

7. Zwaenepoel Tessa 07j GAV 2.48

8. Ysenbaardt Kim 08j ACK 2.51

9. Segers Nicky 08j SAV 2.52

10. Gotink Lisa 08j ACK 2.54

11. Berben Jana 07j LGP 2.55

12. Rozendom Silke 06j ACSS 2.57

13. Vermeulen Heleen 07j NA 3.00

14. Henderickx Caro 07j NA 3.01

15. De Mulder Yolien 09j NA 3.05

16. Van De Wiel Ellen 06j ACSS 3.08

17. Henderickx Lisa 08j NA 3.09

18. Van Som Saar 08j NA 3.12

19. Smet Eva 08j WALO 3.13

20. Crijnen Marijke 08j WAV 3.20

21. Van Antwerpen Soni 09j NA 3.22

22. Smeets Elke 06j NA 3.23

23. Van Son Kaat 06j NA 3.24

24. Paenen Eline 07j LGP 3.27

25. De Belder Emmie 06j NA 3.31

26. Loots Anna 08j NA 3.32

27. Loos Yana 07j APSO 3.33

28. Mattys Sasya 06j NA 3.35

29. Wensel Jolie 07j ACSS 4.10

 

450m Benjamins Jongens

1. Ysenbaardt Stefan 08j ACK 2.21

2. Bertels Mats 08j WAV 2.24

3. Wuyts Levin 08j ACSS 2.25

4. Kenis Kobe 08j ACK 2.26

5. Konings Kenny 08j ACK 2.27

6. Van Bockstaele Florian 08j SAV 2.34

7. Van Aerde Siben 08j NA 2.37

8. Westelinck Jesper 09j LGP 2.38

9. Springuel Thijs 08j AVS 2.39

10. Michielse Danny 08j ACK 2.40

11. Hiel Servaas 08j ACK 2.42

12. Van Wellen Quinten 08j ACSS 2.43

13. Gorrebeek Jimmy 06j AT84 2.48

14. Costermans Jasper 07j ACK 2.49

15. Peeters Nik 08j WAV 2.51

16. Kockx Koen 08j LGP 2.52

17. Hendrickx Raf 07j NA 2.56

18. Van Ham Jonas 07j NA 2.57

19. Beyens Jamie 08j LGP 3.01

20. Rombaut Stef 06j WAV 3.02

21. De Keijzer Niels 08j ACSS 3.03

22. Mattys Ryan 07j NA 3.04

23. Van Moereke Nicos 07j NA 3.05

24. Wullaert Rutger 07j NA 3.06

25. Vrebosch Jorden 07j ACK 3.07

26. Van Dessel Kiran 07j LGP 3.08

27. Vanoutryve Jules 08j NA 3.10

28. De Meyer Niels 06j NA 3.11

29. Konings Thomas 06j ACK 3.12

30. Elst Dennis 08j LGP 3.13

31. Elst Ilian 07j NA 3.17

32. Van Aubel Jarne 06j NA 3.19

33. Kockx Bart 06j LGP 3.20

34. Van Antwerpen Iben 06j NA 3.28

35. Van Aartselaere Caine 08j NA 3.31

36. Debaeke Michaél 06j ACK 3.32

37. Michalski David 07j NA 3.33

38. Van Den Branden Thomas 07j NA 3.38

39. De Mulder Lander 06j NA 3.39

40. Verbeeck Lander 06j NA 3.50

41. De Houwer Jelle 07j NA 4.04

42. Verbraeken Robin 07j ACK 4.17

43. Van Camp Robbe 06j NA 4.18

44. Van Heffen Senne 05j NA 4.22

45. Beyens Roy 06j NA 4.24

46. Suys Jonas 06j NA 4.38

47. Gabriels Fons 06j NA 4.49

 

900m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 10j APSO 5.08

2. Blokhuis Anne 09j ACSS 5.13

3. Rozendom Sofie 10j ACSS 5.18

4. Verboven Tamara 09j APSO 5.21

5. Theyssens Steffi 10j ACSS 5.31

6. Blokhuis Patty 09j ACSS 5.35

7. Segers Robin 09j SAV 5.45

8. Dieltjens Amber 09j APSO 6.00

9. Jacobs Amber 11j LGP 6.09

10. Meersman Nina 10j WALO 6.19

11. Wouters Anouk 10j LGP 6.20

12. Westelinck Fiene 10j LGP 6.23

13. Van De Wiel Laure 09j ACSS 6.24

14. Gabriels Lindsey 10j NA 6.29

15. De Smet Ruth 10j WALO 6.40

16. Schoepen Erin 11j LGP 6.41

17. Van Den Bleeken Yana 10j LGP 6.43

18. Van Den Bleeken Nina 10j LGP 6.46

19. Sleymer Noa 10j ACSS 6.47

20. Costermans Dagmar 10j NA 6.48

21. Kockx Kathleen 10j LGP 6.49

22. Beunis Amber 10j ACSS 7.40

23. Macri Kaya 09j WAV 7.41

24. Callier Annick 10j NA 7.47

25. Van Bogaert Inge 10j WALO 7.48

26. Van Steirteghem Annelies 10j NA 8.15

27. Elst Quinta 10j LCP 8.17

 

900m Pupillen Jongens

1. Moens Alex 10j SAV 4.53

2. Van Hooste Timon 10j WALO 5.02

3. Vermeulen Jochem 10j NA 5.05

4. Jonckheere Simon 09j GAV 5.10

5. Rombauts Seppe 09j GAV 5.11

6. Van Bockstaele Maarten 10j SAV 5.17

7. Vandepitte Arne 10j ACK 5.28

8. Steeman Jordy 09j WAV 5.31

9. Van Aerde Jarne 10j ACSS 5.34

10. Gofin Cédric 10j NA 5.38

11. Van Wezenbeeck Yannick 09j ACSS 5.39

12. Van Son Ben 09j NA 6.03

13. Breens Chiel 10j NA 6.14

14. Segers Jeroen 10j WAV 6.16

15. De Kock Jasper 09j LGP 6.18

16. Van Gorp Maxim 09j LGP 6.28

17. Bhaija Hicham 09j ACK 6.34

18. Van Gastel Jeroen 10j NA 8.48

19. Briels Jelle 10j NA 8.48

 

1350m Miniemen Meisjes

1. Nuyes Kirsten 11j ACSS 7.38

2. Rombouts Lies 12j GAV 8.00

3. Simons Larissa 12j SAV 8.04

4. Vandepitte Emma 12j ACK 8.21

5. Bevers Joyce 12j AVN 8.22

6. Vervloet Shauni 11j ACSS 8.23

7. Huygen Ines 12j APSO 8.24

8. Soors Kaat 11j WAV 8.46

9. Goddin Celine 12j NA 8.48

10. Van Wezenbeeck Annelies 11j ACSS 8.54

11. Verhaegen Tine 11j LGP 9.11

12. Akkermans Sofie 13j ACSS 9.19

 

1350m Miniemen Jongens

1. Francken Sebbe 12j ACK 6.54

2. De Boeck Nikolai 12j WALO 7.45

3. Louviaux Jelle 12j ACSS 7.50

4. Schrauwen Niels 12j ACK 7.56

5. Adriaensen Jeffrey 12j APSO 8.04

6. Jonckheere Michiel 12j GAV 8.07

7. Louviaux Niels 12j ACSS 8.08

8. Michiels Robin 12j WALO 8.09

9. Gronloh Juran 12j NA 8.21

10. Broos Vincent 12j ACK 8.44

11. Wuyts Jesse 11j ACSS 8.51

12. Van Bockstaele Vincent 11j SAV 9.00

13. Franssens Ian 11j NA 9.04

14. Springuel Ruben 11j AVS 9.08

15. Gommers Jeroen 11j ACSS 9.14

16. De Weerdt Brian 11j NA 9.50

17. Duchene Dario 11j NA 9.58

18. D'Hooge Sammy 12j NA 10.23

19. De Haes Glenn 12j ACSS 11.06

20. Verboven Sascha 11j APSO 12.59

 

1950m Cadetten Meisjes

1. Flipse Daniëlle 14j ACSS 9.05

2. Van Deuren Lotte 13j ACK 9.50

3. Laenen Dominique 13j WAV 10.07

4. De Nocker Eline 14j WALO 10.36

 

2400m Cadetten Jongens

1. Verschueren Kevin 13j APSO 10.02

2. Adriaenssen Stijn 15j AVS 10.14

3. Boden Kenneth 14j ACK 10.35

4. Verbist Hans 14j ACK 10.52

5. Verboven Matthia 13j APSO 10.58

6. Van Keer Matthias 14j ACSS 11.04

7. Van Riel Hendrik 14j ACK 11.09

8. Ysenbaardt Kevin 13j ACK 11.22

9. Timmermans Ward 13j ACSS 11.44

10. Eykmans Glen 13j SAV 12.02

11. Dombrecht Maarten 13j ACSS 12.09

12. Van Geeteruyen Christof 13j WALO 12.17

13. Calié Jonas 13j AVS 14.02

14. Van Springel Bjorn 14j APSO 17.08

 

1950m Scholieren Meisjes

1. Devalckeneer Ann 15j ACK 9.27

2. Joosens Caroline 15j ACK 9.53

3. Van Springel Britt 16j APSO 13.09

 

2400m Scholieren Jongens

1. Van Riel Marten 16j ACK 10.01

2. De Groof Kenneth 15j ACSS 10.07

3. Goderis Niels 16j GAV 10.30

4. Pompen Jens 16j GAV 10.37

5. De Witte Niels 15j GAV 10.42

6. Gorrebeek Eddy 15j AT84 11.17

7. Laenen Manuel 16j WAV 11.27

8. Mesens Ben 15j SAV 11.56

9. Willokx Steven 15j WALO 16.27

 

3000m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 12.26

2. Louviaux Carmen 18j ACSS 13.32

3. Van Bambost Kimberly 18j NA 18.49

 

3000m Seniors Vrouwen

1. Bosmans Anneleen 20j ACK 12.33

2. De Wilde Nadine 21j NA 12.34

3. Brosens Evelien 21j AVN 12.40

4. De Wilde Renate 19j NA 12.43

5. Loots Wendy 23j WAV 13.41

6. Van Honste An 21j WAV 13.54

 

3000m Masters Vrouwen +35J

1. Pieters Irina 37j WALO 12.31

2. Wens Petra 41j AVS 12.57

3. Dedroog Sylvie 39j SAV 13.51

4. Laurijssen Hilde 39j AVN 13.57

5. Van Nassauw Monica 40j NA 14.15

6. Michiels Carina 43j ACSS 14.20

7. Van Stel Michela 39j ACSS 14.32

8. Cuypers Karin 38j ACK 14.35

9. Smet Sandrina 43j WALO 15.04

10. Nuyts Patricia 42j APSO 15.17

11. Verbeeck Linda 44j APSO 16.23

12. Somers Patricia 43j LGP 16.32

13. Deckers Manuela 37j NA 16.59

14. V.D. Nieuwenhuysen Edwig 38j SAV 17.36

15. Jacobs Nancy 42j APSO 18.11

16. Lockkamper Christel 40j LGB 18.31

 

3000m Masters Vrouwen +45J

1. Van Overveld Jamine 47j NA 12.51

2. Scheirs Jeanne 45j SAV 13.18

3. Van Dijck Mart 49j SAV 13.28

4. Koyen Lucienne 45j AVN 13.39

5. Springuel Arlette 47j AVS 14.05

6. Raets Margareta 52j WAV 14.12

7. Verboven Daniella 49j APSO 14.41

8. Coenen Diane 48j AVI 14.47

9. Smets Rein 50j ACSS 15.01

10. Fuchs Olga 49j NA 15.26

11. Hustinx Marleen 45j LGP 15.33

12. Stoop Danny 51j SAV 15.46

13. Lorrentop Marina 49j AVI 16.10

14. Verlinden Irene 50j WAV 16.29

15. Venneman Marleen 46j A.A. 17.57

16. Brants Annick 45j WAV 21.28

 

3000m Masters Vrouwen +55J

1. Suykens Maria 55j APSO 14.23

2. Van den Bussche Vera 55j A.A. 15.32

3. Vermeiren Hilde 66j LGP 16.05

4. Bakkers Joanna 65j SWIN 16.21

5. Van Beek Rita 57j WALO 17.51

6. Deckers Jeanne 66j APSO 18.50

7. Meyer Viktoria 57j APSO 20.00

8. Torfs Christiane 60j ACSS 20.48

9. Embrechts Maria 59j WAV 21.00

 

6000m Juniors Mannen

1. Adriaensen Jan 17j AVS 20.23

2. Kuyps Kobe 18j ACK 22.53

3. Willemen Pieter 17j AVI 23.40

4. Kennis Kevin 18j ACK 25.48

5. Nuyes Glenn 17j ACSS 29.13

 

6000m Seniors Mannen

1. Hicham Migou 20j A.A. 20.45

2. Hoeboer Jean-Pierre 36j NA 21.15

3. Steeman Koen 39j WAV 21.18

4. Willemen Bart 23j AVI 21.25

5. Willemen Tim 22j AVI 21.32

6. Verbist Johan 39j ACK 21.38

7. Coppens Bart 29j WALO 21.47

8. Jennes Nico 22j WAV 21.53

9. Van Dijck Tom 26j SAV 21.56

10. Vermeiren Kris 32j NA 22.03

11. Van Havermaet Hans 30j WALO 22.16

12. Eysackers Kevin 20j ACSS 23.29

13. Rozendom John 33j ACSS 23.48

14. Keuppens Leslie 34j ACK 24.02

15. Smits Lars 23j SAV 24.37

16. Morbé Thomas 20j SAV 24.38

17. Van Dyck Wim 22j LGP 24.59

18. Keuppens Luk 29j ACK 25.00

19. Pandelaers Adriaan 24j NA 25.32

20. Wuyts Wim 37j ACSS 26.42

21. Jennes Wim 24j WAV 27.03

22. Martens Bert 25j WALO 27.21

23. Van Bogaert Bart 37j WALO 27.30

24. Schoeters Kim 33j SAV 27.44

25. Van Den Bergh Wim 29j SAV 28.45

26. Verhaegen Steven 34j NA 29.11

27. Steeman Staf 34j WAV 30.36

 

6000m Masters Mannen +40J

1. Oosterhout Richard 43j NA 20.53

2. Hertogs Guido 41j SAV 21.38

3. D'Hondt Herman 47j KLP 21.50

4. Kerstens Michel 45j LGB 21.59

5. Van Riel Paul 46j ACK 22.20

6. Lesdanon Frédéric 43j WALO 22.25

7. Lenders Frans 44j APSO 22.27

8. Bogaert Patrick 48j WALO 22.43

9. Laurijssens Rudi 45j A.A. 22.50

10. Van Linden Rudy 49j GAV 22.52

11. Van Gaever Egied 47j A.A. 22.56

12. Van Springel Dirk 44j LGB 23.17

13. Van Damme Guy 44j WALO 23.20

14. Billet Andreas 49j NZ 23.27

15. Joosens Erwin 49j ACK 23.41

16. Thielemans Ivo 49j WAV 23.51

17. Wijns Frank 42j AVI 24.07

18. Steels Pascal 41j A.A. 24.17

19. Geerts Pascal 43j A.A. 24.20

20. De Winter Bruno 47j GAV 24.34

21. Van Vossen Rien 49j NA 25.03

22. Moens Franky 48j ACK 25.17

23. Mertens Gert 44j SAV 25.42

24. Vermeulen Guy 41j NA 26.24

25. Neelen Eddy 40j LGP 26.30

26. Raman Philippe 45j A.A. 26.45

27. De Maeyer Jan 40j AVI 26.52

28. De Vocht Luc 47j A.A. 27.21

29. Paulussen Paul 48j KAVVV 28.02

30. Huybrechts André 49j AVS 29.51

31. Peeters Bob 44j WAV 31.29

 

6000m Masters Mannen +50J

1. Adams Jan 53j ACK 22.24

2. Van Molle Rudy 59j KLP 23.35

3. Geudens Jan 52j SAV 23.39

4. Verhaegen Jan 51j SAV 23.42

5. Van Den Bergh Herman 51j ACSS 23.55

6. Vanleene Dirk 52j SAV 24.27

7. Loos Rob 52j GAV 24.43

8. Roose Wieland 50j SAV 25.05

9. Geys Willy 53j LGP 25.25

10. DHollander Rik 58j WALO 25.28

11. Grietens Jean-Marie 53j A.A. 25.31

12. Remans Flor 59j WAV 25.33

13. Martens André 55j WALO 25.38

14. Hermans Joseph 51j A.A. 26.04

15. Mistiaen Andre 50j AVI 26.07

16. Willemen Marc 50j AVI 26.11

17. Dal Bosco Jean 58j AVI 26.16

18. Roose Wim 57j ACSS 26.33

19. Beyers Louis 59j ACK 26.47

20. Van Alphen Ludo 53j LGP 27.13

21. Hermans Jean 59j AVI 28.01

22. Akkermans Werner 57j SAV 28.07

23. Wuyts Guy 58j ACK 28.17

24. De Lange Etienne 59j AVI 29.05

25. Lindeman Marcel 53j ACSS 29.55

26. Jacobs Berry 53j WAV 30.06

27. Quirynen Jan 52j GAV 30.15

28. Van Den Branden Patrick 52j AVI 30.23

29. Bastenie Luc 51j SAV 30.36

30. Van Den Bergh Jan 57j GAV 30.54

31. Servotte Luc 59j KLP 31.48

32. Roose Jan 58j ACSS 32.32

33. Roggeman Luc 58j KLP 33.12

 

6000m Masters Mannen +60J

1. Loos Alois 60j GAV 24.13

2. Michielsen Jef 61j ACK 25.53

3. Apiecionek Vincenty 60j WAV 26.03

4. Van Noten Omer 61j WAV 26.51

5. Joosse Rinus 69j ACSS 27.40

6. Cools Hugo 61j KLP 28.25

7. Van Molle Aimé 64j KLP 29.06

8. Bosman Gillis 69j NA 29.24

9. Brocatus Jozef 61j ACK 29.33

10. Van Eetveldt Herman 64j KLP 29.47

11. Van Keer André 65j ACSS 31.07

12. Coppens Jean-Pierre 71j WAV 31.45

13. De Backer Ferdinand 64j APSO 31.50

14. De Clerck Ludo 69j AVI 32.05

15. Verlinden Fons 75j WAV 34.12

16. Dierickx Leo 67j LGP 37.52

17. Snoeys Jacky 64j ACSS 39.00

22:08 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.