28-02-09

Uitslag "Memorial Jos De Borger" Schoten 28/2/2009

600m Benjamins Meisjes

1. Rombouts Tinne 08j GAV 1' 53" 00

2. Gorrebeek Robin 07j AT84 1' 54" 00

3. Siemons Sara 09j APSO 1' 57" 00

4. Van Bouwel Sofie 08j ACSS 2' 02" 00

5. Ysenbaardt Kim 08j ACK 2' 10" 00

6. Segers Nicky 08j SAV 2' 11" 00

7. Rozendom Silke 06j ACSS 2' 18" 00

8. Crijnen Marijke 08j WAV 2' 20" 00

9. Moeskops Joke 07j SAV 2' 31" 00

 

600m Benjamins Jongens

1. Bertels Mats 08j WAV 1' 47" 00

2. Schelles Vincent 08j WAV 1' 48" 00

3. Ysenbaardt Stefan 08j ACK 1' 49" 00

4. Konings Kenny 08j ACK 1' 51" 00

5. Van Bockstaele Florian 08j SAV 1' 53" 00

6. Peirsman Maarten 08j WAV 1' 54" 00

7. Milde Sam 08j ACSS 1' 56" 00

8. De Gucht Noach 07j WAV 1' 59" 00

9. Michielse Danny 08j ACK 2' 00" 00

10. Peeters Nik 08j WAV 2' 01" 00

11. Peeters Nick 08j WAV 2' 02" 00

12. Van Wellen Quinten 08j ACSS 2' 03" 00

13. Gorrebeek Jimmy 06j AT84 2' 05" 00

14. Konings Thomas 06j ACK 2' 12" 00

15. Rombaut Stef 06j WAV 2' 13" 00

16. Brunclair Rajen 09j ACSS 2' 20" 00

17. De Gucht Nathan 06j WAV 2' 29" 00

 

1000m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 10j APSO 3' 13" 00

2. Blokhuis Anne 10j ACSS 3' 20" 00

3. Segers Robin 09j SAV 3' 25" 00

4. Verboven Tamara 09j APSO 3' 27" 00

5. Rozendom Sofie 10j ACSS 3' 29" 00

6. Theyssens Steffi 10j ACSS 3' 32" 00

7. Blokhuis Patty 10j ACSS 3' 34" 00

8. Mertens Robine 09j APSO 4' 06" 00

9. Macri Kaya 09j WAV 4' 19" 00

10. De Pauw Femke 09j WAV 4' 22" 00

11. Bartholomeeusen Lente 09j AVN 4' 30" 00

 

1000m Pupillen Jongens

1. Moens Alex 10j SAV 3' 03" 00

2. Rombauts Seppe 09j GAV 3' 09" 00

3. Geluykens Thor 10j WAV 3' 10" 00

4. Quintelier Yannick 10j WAV 3' 13" 00

5. Van Bockstaele Maarten 10j SAV 3' 16" 00

6. Muyshondt Nils 10j SAV 3' 17" 00

7. Verbist Robbe 09j SAV 3' 31" 00

8. Brichant Yannis 09j SAV 3' 53" 00

9. Claessens Robin 10j SAV 3' 56" 00

10. Segers Jeroen 10j WAV 4' 00" 00

11. Moeskop Robbe 09j SAV 4' 06" 00

12. De Pauw Mathias 09j WAV 4' 09" 00

13. Mertens Nick 10j APSO 4' 17" 00

 

1400m Miniemen Meisjes

1. Rombouts Lies 12j GAV 4' 48" 00

2. Eilers Ragna 12j WAV 4' 55" 00

3. Soors Kaat 11j WAV 4' 56" 00

4. Meyers Charoine 12j NA 4' 57" 00

5. Huygen Ines 12j APSO 5' 01" 00

6. Akkermans Sofie 13j ACSS 5' 12" 00

7. Van Den Bogaert Sofie 11j WAV 5' 16" 00

8. Campenaerts Youlika 11j WAV 5' 34" 00

9. Claeys Savannah 12j WAV 5' 39" 00

 

1400m Miniemen Jongens

1. Francken Sebbe 12j ACK 4' 12" 00

2. Vertessen Mathias 13j SAV 4' 14" 00

3. Spaerenberg Vincent 12j GAV 4' 33" 00

4. Vissers Thijs 11j ACK 4' 39" 00

5. Geluykens Joppe 12j WAV 4' 49" 00

6. Quintelier Matthias 11j WAV 5' 05" 00

7. Schelles Maarten 11j WAV 5' 11" 00

8. Van Bockstaele Vincent 11j SAV 5' 21" 00

9. Siemons Stijn 11j APSO 5' 26" 00

10. De Haes Glenn 12j ACSS 6' 25" 00

11. Verboven Sascha 11j APSO 6' 54" 00

 

2100m Cadetten Meisjes

1. Van Der Schueren Enith 14j SAV 7' 57" 00

2. Laenen Dominique 13j WAV 8' 57" 00

 

2500m Cadetten Jongens

1. Boden Kenneth 14j ACK 8' 29" 00

2. Verboven Matthia 13j APSO 8' 38" 00

3. Verbist Hans 14j ACK 8' 44" 00

4. Peeters Tom 13j WAV 8' 49" 00

5. Bierkens Dylan 13j ACK 9' 00" 00

6. Van Den Bogaert Wouter 13j WAV 9' 12" 00

7. Spruyt Jeroen 13j WAV 9' 29" 00

8. Eykmans Glen 13j SAV 9' 43" 00

9. Campenaers Djordy 13j WAV 10' 40" 00

10. Meyers Nicolas 13j NA 11' 01" 00

 

2100m Scholieren Meisjes

1. Devalckeneer Ann 15j ACK 8' 36" 00

2. Joosens Caroline 15j ACK 8' 42" 00

3. Verbist Nele 16j ACK 9' 16" 00

4. Mertens Michelle 16j SAV 9' 27" 00

 

2500m Scholieren Jongens

1. De Groof Kenneth 15j ACSS 7' 56" 00

2. Mesens Ben 15j SAV 8' 41" 00

3. Verhoeven Matthias 15j SAV 8' 47" 00

4. Mesens Tom 16j SAV 9' 23" 00

5. Laenen Manuel 16j WAV 9' 26" 00

6. De Souter Mike 15j WAV 17' 11" 00

 

3200m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 12' 34" 00

 

3200m Seniors Vrouwen

1. Loots Wendy 23j WAV 13' 03" 00

2. Vorsselmans Kim 30j A.A. 14' 01" 00

3. Van beeumen Maggie 21j NA 14' 03" 00

4. Huygen Evy 26j WAV 15' 43" 00

 

3200m Masters Vrouwen +35J.

1. Wuytack Sara 40j KLP 12' 44" 00

2. Dedroog Sylvie 39j SAV 13' 30" 00

3. Nuyts Patricia 42j APSO 15' 01" 00

4. Verbeeck Linda 44j APSO 16' 05" 00

5. Lathouwers Nancy 38j WAV 16' 11" 00

6. Van Hul Sonja 39j WALO 16' 48" 00

7. Nys Hilde 43j ACSS 17' 13" 00

8. V.D. Nieuwenhuysen Edwig 38j SAV 17' 23" 00

9. Lockkamper Christel 40j LGB 17' 48" 00

10. Jacobs Nancy 42j APSO 18' 57" 00

 

3200m Masters Vrouwen +45J.

1. Caluwé Sonja 55j AT84 12' 49" 00

2. Scheirs Jeanne 45j SAV 12' 55" 00

3. Van Dijck Mart 49j SAV 13' 01" 00

4. Van Bets Christel 47j WAV 13' 54" 00

5. Raets Margareta 52j WAV 14' 02" 00

6. Verboven Daniella 49j APSO 14' 04" 00

7. Suykens Maria 56j APSO 14' 06" 00

8. Coenen Diane 48j AVI 14' 28" 00

9. Van Hoorebeeck Bernadette 56j NA 14' 33" 00

10. Van den Bussche Vera 55j A.A. 14' 58" 00

11. Struyf Lydia 53j APSO 15' 07" 00

12. Bakkers Joanna 65j SWIN 15' 09" 00

13. Lorrentop Marina 49j AVI 15' 19" 00

14. Stoop Danny 51j SAV 15' 48" 00

15. Peeters Nadine 47j A.A. 16' 16" 00

16. Smets Rein 50j ACSS 17' 12" 00

17. Meyer Viktoria 57j APSO 19' 08" 00

18. Torfs Christiane 60j ACSS 19' 32" 00

19. Brants Annick 45j WAV 20' 18" 00

20. Embrechts Maria 59j WAV 21' 05" 00

21. Teunen Maria 72j APSO 21' 35" 00

 

6200m Juniors Mannen

1. Verbruggen Bart 18j SAV 22' 47" 00

2. Lindeman Shirsendu 18j ACSS 23' 28" 00

3. Hermans Kane 19j A.A. 23' 49" 00

4. Kennis Kevin 18j ACK 24' 30" 00

5. Verhoeven Jonathan 18j SAV 24' 41" 00

 

6200m Seniors Mannen

1. Hicham Migou 20j A.A. 19' 46" 00

2. Van Dyck Dries 26j SAV 20' 00" 00

3. Van Dijck Tom 26j SAV 20' 25" 00

4. Willemen Tim 22j AVI 20' 27" 00

5. Willemen Bart 23j AVI 20' 31" 00

6. Steeman Koen 39j WAV 20' 32" 00

7. Abi Mohamed 28j A.A. 20' 50" 00

8. Morbé Thomas 20j SAV 22' 07" 00

9. Lierman Steven 33j SAV 22' 15" 00

10. Smits Lars 23j SAV 22' 20" 00

11. Nicolai Pieter 30j GAV 22' 23" 00

12. Rozendom John 33j ACSS 22' 33" 00

13. Van Den Bergh Tom 29j NA 23' 12" 00

14. Keuppens Luk 29j ACK 24' 09" 00

15. Van Oerle Len 27j AVKA 24' 25" 00

16. Swinnen Kristof 39j WALO 24' 54" 00

17. De Cleermaecker Philippe 27j APSO 25' 13" 00

18. Van de Velde Kristof 31j SAV 25' 29" 00

19. Schoeters Kim 33j SAV 25' 46" 00

20. Segers Kenny 29j SAV 26' 33" 00

21. Stevens Gunther 30j NA 27' 16" 00

22. Wouters Geert 22j LGB 27' 23" 00

23. Van Den Bergh Wim 29j SAV 27' 35" 00

24. Herwegh Pascal 37j WALO 30' 34" 00

25. D'Haese Tillo 20j ACSS 32' 51" 00

 

6200m Masters Mannen +40J.

1. Hertogs Guido 41j SAV 20' 36" 00

2. Kerstens Michel 45j LGB 20' 54" 00

3. Lenders Frans 44j APSO 21' 07" 00

4. Bartolomeeusen Eric 44j APSO 21' 26" 00

5. Lesdanon Frédéric 43j WALO 21' 35" 00

6. Vertessen Werner 40j SAV 22' 20" 00

7. Van Wolvelaer Luc 49j WALO 22' 38" 00

8. Van Damme Guy 44j WALO 22' 51" 00

9. Steels Pascal 41j A.A. 22' 57" 00

10. Daems Mark 45j SAV 23' 10" 00

11. Mertens Gert 44j SAV 23' 35" 00

12. De Maeyer Jan 40j AVI 25' 09" 00

13. Paulussen Paul 48j KAVVV 25' 37" 00

14. De Vocht Luc 47j A.A. 25' 47" 00

15. Raman Philippe 45j A.A. 25' 54" 00

16. Reynaert Rudy 44j WALO 27' 08" 00

17. Van Springel Dirk 44j LGB 29' 03" 00

18. Peeters Bob 44j WAV 29' 18" 00

 

6200m Masters Mannen +50J.

1. Wynants Eddy 50j APSO 21' 57" 00

2. Guiljam Jan 50j ACSS 22' 34" 00

3. Geudens Jan 52j SAV 22' 40" 00

4. Vanleene Dirk 52j SAV 22' 54" 00

5. Caluwe Freddy 58j KLP 23' 24" 00

6. Loos Alois 60j GAV 23' 30" 00

7. Loos Rob 52j GAV 23' 39" 00

8. Van Wijck Jos 59j APSO 23' 58" 00

9. Grietens Jean-Marie 53j A.A. 24' 04" 00

10. Hermans Joseph 51j A.A. 24' 12" 00

11. Michielsen Jef 61j ACK 24' 17" 00

12. Maerien Robert 51j A.A. 24' 26" 00

13. DHollander Rik 58j WALO 24' 28" 00

14. Persoons Marc 54j SAV 24' 42" 00

15. Dal Bosco Jean 58j AVI 25' 10" 00

16. Beyers Louis 59j ACK 25' 13" 00

17. Willemen Marc 50j AVI 25' 16" 00

18. De Pauw Rudy 62j WAV 25' 27" 00

19. Apiecionek Vincenty 60j WAV 25' 45" 00

20. Van Eetveldt Herman 64j KLP 26' 05" 00

21. Akkermans Werner 57j SAV 26' 26" 00

22. Van Acker Tony 61j KLP 26' 34" 00

23. Van Oerle Paul 54j SAV 26' 37" 00

24. Cools Hugo 61j KLP 26' 41" 00

25. Hermans Jef 64j APSO 26' 53" 00

26. De Lange Etienne 59j AVI 26' 57" 00

27. Goossens Ludo 57j APSO 27' 11" 00

28. Wauters Francois 62j KLP 27' 56" 00

29. Carvers Albert 60j APSO 28' 02" 00

30. Lindeman Marcel 53j ACSS 28' 19" 00

31. Nys Roger 64j WALO 28' 27" 00

32. Jacobs Berry 53j WAV 28' 32" 00

33. Valenteyn Charles 64j GAV 28' 52" 00

34. Van Den Bergh Jan 57j GAV 29' 08" 00

35. Bastenie Luc 51j SAV 29' 13" 00

36. Verlinden Fons 75j WAV 29' 28" 00

37. Brocatus Jozef 61j ACK 29' 33" 00

38. De Backer Ferdinand 64j APSO 29' 44" 00

39. Servotte Luc 59j KLP 30' 02" 00

40. Roggeman Luc 58j KLP 30' 22" 00

41. Schoenmaekers André 70j KLP 30' 46" 00

42. Van Den Bosch John 63j A.A. 30' 59" 00

43. Florus Willy 72j APSO 31' 20" 00

44. Gysbergs Leopold 68j APSO 31' 23" 00

45. Moorkens Frans 75j APSO 31' 56" 00

46. Campenaerts Werner 50j WAV 32' 14" 00

47. Van Eupen Ignace 55j ACK 32' 46" 00

48. Seghers Frans 73j KLP 34' 12" 00

49. Snoeys Jacky 64j ACSS 35' 29" 00

50. Faes Gustaaf 58j APSO 36' 58" 00

23:00 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.