23-03-09

Uitslag Veldloopkampioenschap in Putte-Stabroek 21/3/ 2009

450m Benjamins Meisjes Reeks 1

1. Schadron Laura 09j SWIN 2' 34" 00

2. Rombouts Tinne 09j GAV 2' 35" 00

3. Gorrebeek Robin 07j AT84 2' 36" 00

4. Siemons Sara 09j APSO 2' 41" 00

5. Segers Emma 08j AVN 2' 49" 00

6. Van Bouwel Sofie 08j ACSS 2' 56" 00

7. Gotink Lisa 08j ACK 3' 00" 00

8. Ysenbaardt Kim 08j ACK 3' 03" 00

9. Vanden Bosch Amber 07j AT84 3' 05" 00

10. Segers Nicky 08j SAV 3' 10" 00

11. Janssens Silke 08j AT84 3' 12" 00

12. Van De Wiel Ellen 07j ACSS 3' 16" 00

13. Crijnen Marijke 08j WAV 3' 19" 00

14. De Clerck Andrea 06j AVI 3' 56" 00

Berben Jana 07j LGP 2' 59" 00 BW

Smet Eva 08j WALO 3' 14" 00 BW

Van Bogaert Anke 08j WALO 3' 25" 00 BW

Van Esbeen Nikki 06j LGP 3' 38" 00 BW

NR = Nieuw Record BW = Buiten Wedstrijd GP = Geen Prestatie

 

450m Benjamins Jongens

1. Cassiers Brook 08j ACK 2' 31" 00

2. Kenis Kobe 08j ACK 2' 32" 00

3. Ysenbaardt Stefan 08j ACK 2' 33" 00

4. Konings Kenny 08j ACK 2' 35" 00

5. Wuyts Levin 09j ACSS 2' 36" 00

6. Bertels Mats 08j WAV 2' 42" 00

7. Van Bockstaele Florian 08j SAV 2' 43" 00

8. Schelles Vincent 08j WAV 2' 46" 00

9. Peeters Nick 08j WAV 2' 49" 00

10. Peirsman Maarten 08j WAV 2' 51" 00

11. Michielse Danny 08j ACK 2' 53" 00

12. Hiel Servaas 08j ACK 2' 54" 00

13. Costermans Jasper 07j ACK 2' 57" 00

14. Gorrebeek Jimmy 06j AT84 2' 58" 00

15. Van Wellen Quinten 08j ACSS 3' 04" 00

16. Scott Ota 08j ACK 3' 19" 00

17. Volkaert Renzo 06j ACSS 3' 21" 00

18. Konings Thomas 06j ACK 3' 25" 00

19. Tuyls Storm 06j SWIN 3' 26" 00

20. Schadron Simon 07j SWIN 3' 34" 00

Westelinck Jesper 09j LGP 2' 41" 00 BW

Milde Sam 08j ACSS 2' 48" 00 BW

Van Esbeen Zihno 09j LGP 3' 05" 00 BW

Beyens Jamie 08j LGP 3' 08" 00 BW

Kockx Koen 08j LGP 3' 12" 00 BW

Van Dessel Kiran 07j LGP 3' 24" 00 BW

Kockx Bart 07j LGP 4' 08" 00 BW

 

900m Pupillen Meisjes

1. Huygen Hanne 10j APSO 5' 22" 00

2. Blokhuis Anne 10j ACSS 5' 37" 00

3. Rozendom Sofie 10j ACSS 5' 40" 00

4. Madou Katrijn 11j AT84 5' 43" 00

5. Theyssens Steffi 10j ACSS 5' 45" 00

6. Blokhuis Patty 10j ACSS 5' 49" 00

7. Segers Robin 09j SAV 5' 54" 00

8. David Joke 10j WALO 6' 05" 00

9. Volkaert Mayté 09j ACSS 6' 06" 00

10. Verboven Tamara 09j APSO 6' 20" 00

11. Dieltjens Amber 09j APSO 6' 24" 00

12. Myncke Amber 09j ACSS 6' 30" 00

13. Meersman Nina 10j WALO 6' 33" 00

14. Van De Wiel Laure 09j ACSS 6' 59" 00

15. De Smet Ruth 10j WALO 7' 30" 00

16. Macri Kaya 10j WAV 8' 01" 00

17. Van Bogaert Inge 10j WALO 8' 42" 00

Westelinck Fiene 10j LGP 6' 48" 00 BW

Kockx Kathleen 10j LGP 7' 05" 00 BW

Van Dijk Amber 11j LGP 9' 05" 00 BW

 

900m Pupillen Jongens

1. Moens Alex 10j SAV 5' 09" 00

2. Geluykens Thor 10j WAV 5' 12" 00

3. Veldeman Siemen 10j WAV 5' 14" 00

4. Quintelier Yannick 10j WAV 5' 30" 00

5. De Meulemeester Ben 09j AT84 5' 31" 00

6. Van Bockstaele Maarten 10j SAV 5' 42" 00

7. Vandepitte Arne 10j ACK 5' 47" 00

8. Steeman Jordy 09j WAV 5' 53" 00

9. Van Wezenbeeck Yannick 09j ACSS 5' 55" 00

10. Tuyls Keanu 09j SWIN 5' 58" 00

11. Willemse Lennert 10j WAV 6' 38" 00

12. De Clerck Wouter 10j AVI 6' 50" 00

13. Bevers Jordy 10j AVN 7' 03" 00

Van Batenburg Jens 10j WAV 5' 59" 00 BW

Hooybergs Odiel 09j SWIN 6' 13" 00 BW

Steurs Ike 09j AT84 6' 25" 00 BW

De Kock Jasper 09j LGP 6' 27" 00 BW

Van Gorp Maxim 09j LGP 7' 30" 00 BW

 

1350m Miniemen Meisjes

1. Weyns Eva 13j ACK 8' 15" 00

2. Rombouts Lies 12j GAV 8' 18" 00

3. Nuyes Kirsten 11j ACSS 8' 21" 00

4. Van De Vyfeyke Ynne 12j WAV 8' 34" 00

5. Vandepitte Emma 12j ACK 8' 37" 00

6. Bosmans Lori 12j ACK 8' 45" 00

7. Eilers Ragna 12j WAV 8' 59" 00

8. Bevers Joyce 12j AVN 9' 01" 00

9. De Wreede Evy 12j AT84 9' 04" 00

10. Soors Kaat 11j WAV 9' 15" 00

11. Vervloet Shauni 11j ACSS 9' 21" 00

12. Huygen Ines 13j APSO 9' 46" 00

13. Van Springel Birte 11j APSO 10' 06" 00

14. Goffin Inke 11j ACK 10' 38" 00

15. De Clerck Margaux 12j AVI 11' 36" 00

16. Akkermans Sofie 13j ACSS 11' 55" 00

Van Wezenbeeck Annelies 11j ACSS 9' 36" 00 BW

 

1350m Miniemen Jongens

1. Francken Sebbe 12j ACK 7' 39" 00

2. Vertessen Mathias 13j SAV 7' 47" 00

3. De Boeck Nikolai 12j WALO 7' 59" 00

4. Vissers Thijs 11j ACK 8' 00" 00

5. Lemouche Lindert 11j WAV 8' 09" 00

6. Van Giel Dieter 12j WAV 8' 12" 00

7. Spaerenberg Vincent 12j GAV 8' 14" 00

8. Lis Michiel 13j SAV 8' 27" 00

9. Louviaux Jelle 12j ACSS 8' 28" 00

10. Michiels Robin 12j WALO 8' 33" 00

11. Schrauwen Niels 12j ACK 8' 36" 00

12. Louviaux Niels 12j ACSS 8' 51" 00

13. Vervloet Jordi 11j ACSS 8' 52" 00

14. Jonckheere Michiel 12j GAV 8' 57" 00

15. Quintelier Matthias 11j WAV 9' 06" 00

16. Peeters William 12j SWIN 9' 11" 00

17. Goffin Joery 11j ACK 9' 22" 00

18. Broos Vincent 13j ACK 9' 23" 00

19. Goffin Jordij 11j ACK 9' 26" 00

20. De Haes Glenn 12j ACSS 11' 03" 00

21. Verboven Sascha 11j APSO 12' 15" 00

Monstrey Sam 12j LGP 9' 08" 00 BW

NR = Nieuw Record BW = Buiten Wedstrijd GP = Geen Prestatie

 

1950m Cadetten Meisjes

1. Freire Laurie 14j AVI 8' 26" 00

2. Van Der Schueren Enith 14j SAV 8' 43" 00

3. Flipse Daniëlle 14j ACSS 8' 54" 00

4. Laenen Dominique 13j WAV 9' 41" 00

5. Mertens Eveline 15j SAV 10' 32" 00

 

2400m Cadetten Jongens

1. De Prekel Sam 14j WALO 9' 58" 00

2. Verschueren Kevin 13j APSO 10' 01" 00

3. Adriaenssen Stijn 15j AVS 10' 17" 00

4. Van Aertselaer Yannick 15j A.A. 10' 19" 00

5. Verboven Matthia 13j APSO 10' 30" 00

6. Ysenbaardt Kevin 13j ACK 10' 46" 00

7. Boden Kenneth 14j ACK 10' 50" 00

8. Verbist Hans 14j ACK 11' 10" 00

9. Peeters Tom 13j WAV 11' 14" 00

10. Van Roey Stijn 13j WAV 11' 16" 00

11. Bierkens Dylan 13j ACK 11' 26" 00

12. Van Keer Matthias 14j ACSS 11' 30" 00

13. Van Den Bogaert Wouter 13j WAV 11' 38" 00

14. Timmermans Ward 13j ACSS 11' 50" 00

15. De Paep Dries 14j WALO 11' 58" 00

16. Eykmans Glen 13j SAV 12' 15" 00

17. Van Geeteruyen Christof 13j WALO 12' 35" 00

18. Spruyt Jeroen 13j WAV 13' 21" 00

19. Nuyts Bert 14j APSO 13' 33" 00

20. Peeters Gunther 14j SWIN 13' 49" 00

21. Van Springel Bjorn 14j APSO 16' 44" 00

Carrette Maarten 14j WAV 12' 31" 00 BW

 

1950m Scholieren Meisjes

1. Devalckeneer Ann 15j ACK 9' 17" 00

2. Joosens Caroline 15j ACK 9' 33" 00

3. Mertens Michelle 16j SAV 9' 52" 00

4. Verbist Nele 16j ACK 11' 21" 00

5. Van Springel Britt 16j APSO 12' 24" 00

 

2400m Scholieren Jongens

1. Gÿselinck Tom 17j SAV 9' 22" 00

2. De Groof Kenneth 15j ACSS 10' 00" 00

3. Van Den Kieboom Bert 16j GAV 10' 18" 00

4. Goderis Niels 16j GAV 10' 40" 00

5. Gorrebeek Eddy 15j AT84 10' 43" 00

6. Mesens Ben 15j SAV 10' 45" 00

7. De Witte Niels 15j GAV 10' 54" 00

8. Pompen Jens 16j GAV 11' 23" 00

9. Laenen Manuel 16j WAV 11' 55" 00

10. Mesens Tom 16j SAV 12' 03" 00

11. Peeters Matthias 15j SWIN 12' 52" 00

12. Willokx Steven 15j WALO 16' 08" 00

13. De Souter Mike 15j WAV 19' 07" 00

 

3000m Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 11' 47" 00

2. Louviaux Carmen 18j ACSS 12' 43" 00

3. Lenders Jolien 17j APSO 14' 16" 00

4. Peeters Muriel 18j SWIN 16' 44" 00

 

3000m Seniors Vrouwen

1. Brosens Evelien 21j AVN 12' 04" 00

2. Loots Wendy 23j WAV 12' 25" 00

3. Vorsselmans Kim 30j A.A. 13' 01" 00

4. Jennes Heidi 27j WAV 15' 04" 00

5. Huygen Evy 27j WAV 16' 38" 00

Bresseleers Petra 34j ACK 13' 33" 00 BW

 

6000m Juniors Mannen

1. Adriaensen Jan 17j AVS 19' 04" 00

2. Verbruggen Bart 18j SAV 22' 09" 00

3. Lindeman Shirsendu 18j ACSS 22' 48" 00

4. Hermans Kane 19j A.A. 22' 49" 00

5. Kennis Kevin 18j ACK 23' 11" 00

6. Peeters Olivier 17j SWIN 23' 21" 00

7. Simons Stefan 17j SAV 25' 20" 00

8. Thoen Stephen 18j SAV 25' 34" 00

9. Broecks Dimitri 17j SAV 25' 54" 00

Weyns Matthias 19j ACK 24' 11" 00 BW

 

6000m Seniors Mannen

1. Van Dyck Dries 26j SAV 19' 27" 00

2. Willemen Tim 22j AVI 19' 51" 00

3. Willemen Bart 23j AVI 20' 03" 00

4. Steeman Koen 39j WAV 20' 10" 00

5. Coppens Bart 29j WALO 20' 36" 00

6. Jennes Nico 22j WAV 20' 59" 00

7. Van Havermaet Hans 31j WALO 21' 14" 00

8. Smits Lars 24j SAV 21' 24" 00

9. Eysackers Kevin 20j ACSS 21' 29" 00

10. Morbé Thomas 20j SAV 22' 02" 00

11. Jennes Wim 24j WAV 22' 38" 00

12. Keuppens Luk 29j ACK 23' 28" 00

13. Van Dyck Wim 22j LGP 23' 40" 00

14. Aandekerk Tim 25j AT84 24' 29" 00

15. Van Halen Wim 23j AVS 24' 59" 00

16. De Cleermaecker Philippe 27j APSO 25' 25" 00

17. Van Den Bergh Wim 29j SAV 26' 19" 00

18. Van Bogaert Bart 37j WALO 26' 45" 00

19. Steeman Staf 34j WAV 27' 02" 00

20. Herwegh Pascal 37j WALO 29' 31" 00

 

3000m Masters Vrouwen +35J

1. Dedroog Sylvie 39j SAV 12' 46" 00

2. Laurijssen Hilde 39j AVN 13' 03" 00

3. Cuypers Karin 38j ACK 13' 15" 00

4. Van Stel Michela 39j ACSS 13' 51" 00

5. V.D. Nieuwenhuysen Edwig 38j SAV 16' 16" 00

6. Lathouwers Nancy 38j WAV 16' 39" 00

 

6000m Masters Mannen +40J

1. Bartolomeeusen Eric 44j APSO 20' 29" 00

2. Hertogs Guido 41j SAV 20' 41" 00

3. Lenders Frans 44j APSO 20' 54" 00

4. Lesdanon Frédéric 43j WALO 21' 09" 00

5. Vertessen Werner 41j SAV 22' 11" 00

6. Freire Michel 42j AVI 22' 15" 00

7. Mertens Gert 44j SAV 22' 30" 00

8. Steels Pascal 42j A.A. 22' 39" 00

9. De Beuckelaer Eddy 41j SAV 22' 40" 00

10. Wijns Frank 42j AVI 22' 44" 00

11. Hannes David 44j A.A. 23' 59" 00

12. De Maeyer Jan 40j AVI 24' 28" 00

13. Peeters Bob 44j WAV 28' 28" 00

 

3000m Masters Vrouwen +40J

1. Wens Petra 41j AVS 11' 57" 00

2. Van Hooydonck Carine 42j ACK 12' 09" 00

3. Van Aertselaer Brigitte 44j A.A. 13' 12" 00

4. Michiels Carina 43j ACSS 13' 18" 00

5. Van Gaever Christel 44j A.A. 13' 28" 00

6. Nuyts Patricia 42j APSO 13' 53" 00

7. Cumps Els 41j APSO 14' 02" 00

8. Smet Sandrina 43j WALO 14' 21" 00

9. Somers Patricia 43j LGP 15' 12" 00

10. Verbeeck Linda 44j APSO 15' 16" 00

11. Lockkamper Christel 40j LGB 17' 04" 00

12. Jacobs Nancy 42j APSO 18' 04" 00

 

3000m Masters Vrouwen +45J

1. Scheirs Jeanne 45j SAV 12' 15" 00

2. Van Dijck Mart 49j SAV 12' 17" 00

3. Van Bets Christel 47j WAV 12' 50" 00

4. Springuel Arlette 47j AVS 12' 59" 00

5. Verboven Daniella 49j APSO 13' 30" 00

6. Lorrentop Marina 49j AVI 14' 38" 00

7. Peeters Nadine 48j A.A. 15' 23" 00

8. Venneman Marleen 47j A.A. 16' 40" 00

9. Verhelst Ingrid 47j SWIN 16' 48" 00

 

6000m Masters Mannen +45J

1. D'Hondt Herman 47j KLP 20' 24" 00

2. Kerstens Michel 45j LGB 20' 34" 00

3. Van Loo Alfons 49j APSO 20' 56" 00

4. Van Damme Guy 45j WALO 21' 38" 00

5. Laurijssens Rudi 45j A.A. 21' 52" 00

6. Joosens Erwin 49j ACK 22' 19" 00

7. Van Geeteruyen Benny 48j WALO 22' 38" 00

8. Moens Franky 48j ACK 23' 26" 00

9. Michielsen Marc 47j A.A. 24' 57" 00

10. De Vocht Luc 47j A.A. 25' 13" 00

 

3000m Masters Vrouwen +50J

1. Claes Judy 52j AVI 12' 48" 00

2. Raets Margareta 52j WAV 13' 07" 00

3. Smets Rein 50j ACSS 13' 27" 00

4. Stoop Danny 51j SAV 14' 31" 00

5. Verlinden Irene 50j WAV 15' 21" 00

 

6000m Masters Mannen +50J

1. Adams Jan 53j ACK 21' 15" 00

2. Guiljam Jan 50j ACSS 21' 31" 00

3. Geudens Jan 52j SAV 22' 07" 00

4. Verhaegen Jan 51j SAV 22' 24" 00

5. Maerien Robert 51j A.A. 22' 48" 00

6. Vanleene Dirk 52j SAV 22' 52" 00

7. Loos Rob 52j GAV 22' 57" 00

8. Roose Wieland 50j SAV 23' 23" 00

9. Hermans Joseph 51j A.A. 23' 25" 00

10. Grietens Jean-Marie 53j A.A. 23' 39" 00

11. Mistiaen Andre 50j AVI 24' 17" 00

12. Willemen Marc 50j AVI 24' 37" 00

13. Meulemans Raf 54j A.A. 25' 03" 00

14. Lindeman Marcel 53j ACSS 27' 29" 00

15. Jacobs Berry 53j WAV 27' 41" 00

16. Bastenie Luc 51j SAV 28' 39" 00

17. Van Den Branden Patrick 52j AVI 28' 50" 00

18. Van Cappellen Dirk 53j AVI 31' 36" 00

 

3000m Masters Vrouwen +55J

1. Caluwé Sonja 55j AT84 12' 00" 00

2. Suykens Maria 56j APSO 13' 18" 00

3. Van den Bussche Vera 55j A.A. 14' 14" 00

4. Meyer Viktoria 57j APSO 18' 12" 00

5. Embrechts Maria 59j WAV 19' 52" 00

 

6000m Masters Mannen +55J

1. Claessens Jozef 59j WALO 22' 21" 00

2. Van Molle Rudy 59j KLP 22' 36" 00

3. Van Wijck Jos 59j APSO 23' 50" 00

4. DHollander Rik 58j WALO 23' 54" 00

5. Dal Bosco Jean 58j AVI 24' 09" 00

6. Martens André 55j WALO 24' 26" 00

7. Manise Frank 56j GAV 25' 02" 00

8. Vermeiren Camille 59j WAV 25' 06" 00

9. Roose Wim 57j ACSS 25' 18" 00

10. Wuyts Guy 58j ACK 25' 42" 00

11. Hermans Jean 59j AVI 26' 10" 00

12. Goossens Ludo 57j APSO 26' 42" 00

13. Van Den Bergh Jan 57j GAV 29' 23" 00

14. Servotte Luc 59j KLP 29' 33" 00

15. Roggeman Luc 58j KLP 29' 43" 00

16. Roose Jan 58j ACSS 30' 57" 00

 

3000m Masters Vrouwen +60J

1. Torfs Christiane 60j ACSS 17' 38" 00

 

6000m Masters Mannen +60J

1. Loos Alois 60j GAV 22' 23" 00

2. Van Noten Omer 61j WAV 23' 13" 00

3. Michielsen Jef 61j ACK 23' 44" 00

4. Beyers Louis 60j ACK 25' 14" 00

5. Van Acker Tony 61j KLP 25' 46" 00

6. Cools Hugo 61j KLP 25' 47" 00

7. Carvers Albert 60j APSO 27' 56" 00

8. Brocatus Jozef 61j ACK 28' 05" 00

9. De Backer Ferdinand 64j APSO 30' 33" 00

 

3000m Masters Vrouwen +65J

1. Bakkers Joanna 65j SWIN 15' 10" 00

2. Vermeiren Hilde 66j LGP 15' 29" 00

 

6000m Masters Mannen +65J

1. Plasmans Maurice 68j SAV 24' 18" 00

2. Joosse Rinus 69j ACSS 26' 24" 00

3. Van Keer André 65j ACSS 27' 51" 00

 

6000m Masters Mannen +70J

1. De Clerck Ludo 70j AVI 29' 07" 00

 

6000m Masters Mannen +75J

1. Verlinden Fons 75j WAV 29' 33" 00

2. Moorkens Frans 75j APSO 32' 21" 00

09:30 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.