12-04-09

Uitslag Stratenloop Schoten 12/4/2009 - SAV

5,3 km Cadetten Meisjes

1. Laenen Dominique 13j WAV 27' 42" 00

 

5,3 km Cadetten Jongens

1. Verschueren Kevin 14j APSO 20' 46" 00

2. Eykmans Glen 13j SAV 22' 22" 00

 

10,6 km Cadetten Jongens

1. Verboven Matthia 13j APSO 49' 43" 00

2. Campenaers Djordy 13j WAV 50' 29" 00

 

5,3 km Scholieren Meisjes

1. Sebrechts Annelies 15j SAV 30' 09" 00

 

5,3 km Scholieren Jongens

1. Mesens Tom 16j SAV 26' 42" 00

 

5,3 km Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 21' 49" 00

 

10,6 km Seniors Vrouwen

1. Wellens Katrien 28j SAV 57' 42" 00

2. Helsen Irina 22j NA 1u 02' 38" 00

 

5,3 km Masters Vrouwen +35J.

1. Van Gaever Christel 44j A.A. 24' 07" 00

2. Bollens Martine 35j ACSS 25' 58" 00

3. Lathouwers Nancy 38j WAV 27' 43" 00

4. Scheirs Nancy 40j SAV 28' 38" 00

5. Jacobs Nancy 42j APSO 36' 30" 00

 

10,6 km Masters Vrouwen +35J.

1. Dedroog Sylvie 39j SAV 50' 35" 00

2. Huybrechts Sabine 37j NA 58' 43" 00

3. Persoone Catherine 41j NA 1u 01' 27" 00

4. Smet Carine 42j NA 1u 02' 17" 00

5. V.D. Nieuwenhuysen Edwig 38j SAV 1u 04' 27" 00

6. Baumgartner Sylke 41j NA 1u 08' 44" 00

7. Lockkamper Christel 40j LGB 1u 19' 34" 00

 

5,3 km Masters Vrouwen +45J.

1. Scheirs Jeanne 45j SAV 23' 01" 00

2. Suykens Maria 56j APSO 25' 01" 00

3. Peeters Nadine 48j A.A. 28' 30" 00

4. Torfs Christiane 60j ACSS 32' 44" 00

5. Brants Annick 45j WAV 34' 55" 00

6. Teunen Maria 72j APSO 37' 02" 00

 

10,6 km Masters Vrouwen +45J.

1. Raets Margareta 52j WAV 50' 00" 00

2. Verboven Daniella 49j APSO 51' 49" 00

3. Meyer Viktoria 57j APSO 1u 09' 48" 00

4. Ferket Greta 54j SAV 1u 10' 56" 00

5. Bouw Helena 55j SAV 1u 10' 57" 00

6. Verhulst Daniella 53j A.A. 1u 12' 33" 00

 

5,3 km Juniors Mannen

1. Simons Stefan 17j SAV 21' 47" 00

2. Broecks Dimitri 17j SAV 22' 08" 00

 

10,6 km Juniors Mannen

1. Kennis Kevin 18j ACK 48' 00" 00

 

5,3 km Seniors Mannen

1. Van Dyck Dries 26j SAV 17' 29" 00

 

10,6 km Seniors Mannen

1. Van Dijck Tom 26j SAV 35' 56" 00

2. Jennes Nico 22j WAV 38' 48" 00

3. Van Loon Andy 35j APSO 38' 51" 00

4. Kanu Alex 39j A.A. 38' 58" 00

5. Rozendom John 33j ACSS 40' 53" 00

6. Van Hecke Wim 34j NA 41' 55" 00

7. Borremans Panta Leon 38j NA 46' 17" 00

8. Van Den Bergh Wim 29j SAV 49' 01" 00

9. Argenta Tommy 25j NA 51' 14" 00

10. Ben Stamar Mohammed 38j NA 55' 09" 00

11. Van Dijck Andy 20j NA 57' 30" 00

12. Desmet Thierry 35j NA 1u 04' 26" 00

13. Desmet Michael 37j NA 1u 07' 23" 00

 

5,3 km Masters Mannen +40J.

1. Bogaert Patrick 49j WALO 18' 51" 00

2. Van Damme Guy 45j WALO 19' 37" 00

3. De Beuckelaer Eddy 41j SAV 21' 01" 00

4. Kloeck Ivan 47j SAV 21' 24" 00

5. Peeters Bob 44j WAV 25' 34" 00

6. Gommers Rudy 43j ACSS 25' 39" 00

 

10,6 km Masters Mannen +40J.

1. Hertogs Guido 41j SAV 36' 39" 00

2. Thoen Luc 41j WAV 37' 44" 00

3. Laurijssens Rudi 45j A.A. 40' 04" 00

4. Van Gaever Egied 47j A.A. 40' 46" 00

5. Moens Franky 49j ACK 43' 28" 00

6. Defieuw Paul 45j NA 43' 50" 00

7. De Maeyer Jan 40j AVI 44' 11" 00

8. Paulussen Paul 49j KAVVV 44' 23" 00

9. Michielsen Marc 47j A.A. 45' 24" 00

10. Raman Philippe 45j A.A. 45' 34" 00

11. Van Springel Dirk 44j LGB 46' 09" 00

12. De Vocht Luc 47j A.A. 46' 18" 00

13. De Schryver Luc 44j A.A. 46' 33" 00

14. Hattas Werner 48j NA 46' 38" 00

15. Hattas Kurt 40j NA 46' 39" 00

16. Reynaert Rudy 44j WALO 46' 46" 00

17. Kloek Patrick 44j AT84 48' 23" 00

18. Standaert Rik 40j NA 52' 13" 00

19. Vosters Carl 47j NA 1u 01' 50" 00

 

5,3 km Masters Mannen +50J.

1. Kloeck Eric 51j SAV 18' 49" 00

2. Plasmans Maurice 68j SAV 21' 12" 00

3. Heystek Johan 53j NA 25' 52" 00

4. De Backer Ferdinand 64j APSO 28' 33" 00

5. Snoeys Jacky 64j ACSS 32' 08" 00

6. Meir Paul 51j APSO 39' 14" 00

 

10,6 km Masters Mannen +50J.

1. Van Den Bergh Herman 51j ACSS 41' 27" 00

2. Apiecionek Vincenty 60j WAV 42' 46" 00

3. Van Wijck Jos 60j APSO 42' 57" 00

4. Maerien Robert 51j A.A. 43' 19" 00

5. De Pauw Rudy 63j WAV 43' 43" 00

6. Persoons Marc 54j SAV 44' 40" 00

7. Dal Bosco Jean 58j AVI 45' 13" 00

8. Van Deuren Albert 59j SAV 45' 14" 00

9. Mistiaen Andre 50j AVI 45' 53" 00

10. Cools Hugo 61j KLP 45' 55" 00

11. Philips Eric 56j NA 46' 15" 00

12. Hermans Joseph 51j A.A. 46' 54" 00

13. Kusseneers Luc 51j NA 47' 05" 00

14. Hermans Jean 59j AVI 48' 25" 00

15. Schoenmaekers Jan 54j A.A. 50' 49" 00

16. Hendrieckx Leo 59j APSO 52' 51" 00

17. Campenaerts Werner 50j WAV 54' 22" 00

18. Gysbergs Leopold 68j APSO 57' 44" 00

19. Urquizu Edward 55j A.A. 58' 24" 00

20. Florus Willy 72j APSO 1u 00' 07" 00

21. Moorkens Frans 76j APSO 1u 00' 32" 00

22. Faes Gustaaf 58j APSO 1u 02' 41" 00

23. Desmet Roger 59j NA 1u 15' 03" 00

20:36 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.