19-04-09

Uitslag Pitoloop in Stabroek 18/4/ 2009

600m Benjamins Meisjes

1. Van Bouwel Sofie 08j ACSS 2' 14" 00

2. Zwaenepoel Tessa 07j GAV 2' 20" 00

3. Dombrecht Margot 09j ACSS 2' 23" 00

4. Segers Nicky 08j SAV 2' 24" 00

5. Gotink Lisa 08j ACK 2' 25" 00

6. Rozendom Silke 06j ACSS 2' 27" 00

7. Lenssens Ann 09j ACSS 2' 40" 00

8. Van De Wiel Ellen 07j ACSS 2' 43" 00

9. Breukink Silke 06j ACSS 2' 51" 00

10. De Keijzer Karolien 05j NA 3' 21" 00

 

600m Benjamins Jongens

1. Cassiers Brook 08j ACK 2' 08" 00

2. Wuyts Levin 09j ACSS 2' 09" 00

3. Verbist Mathijs 09j NA 2' 17" 00

4. Van Wellen Quinten 08j ACSS 2' 19" 00

5. Rombaut Stef 07j WAV 2' 21" 00

6. De Keijzer Niels 08j ACSS 2' 30" 00

7. Brunclair Rajen 09j ACSS 2' 45" 00

 

1200m Pupillen Meisjes

1. Blokhuis Anne 10j ACSS 4' 25" 00

2. Verboven Tamara 09j APSO 4' 29" 00

3. Rozendom Sofie 10j ACSS 4' 36" 00

4. Segers Robin 10j SAV 4' 44" 00

5. Blokhuis Patty 10j ACSS 4' 48" 00

6. Myncke Amber 09j ACSS 4' 56" 00

 

1200m Pupillen Jongens

1. Van Wijk Vincent 11j NA 4' 27" 00

2. Verbist Hendrik 11j NA 4' 39" 00

3. Van Wezenbeeck Yannick 09j ACSS 4' 40" 00

4. Van Aerde Jarne 11j ACSS 4' 52" 00

5. Rombaut Bert 09j WAV 6' 36" 00

 

1200m Miniemen Meisjes

1. Nuyes Kirsten 11j ACSS 4' 34" 00

2. Van Springel Birte 11j APSO 4' 45" 00

3. Van Wezenbeeck Annelies 11j ACSS 4' 51" 00

4. Van Den Bogaert Sofie 11j WAV 4' 56" 00

5. Campenaerts Youlika 11j WAV 5' 23" 00

6. Akkermans Sofie 13j ACSS 5' 30" 00

7. Dombrecht Dorien 12j ACSS 5' 31" 00

 

1200m Miniemen Jongens

1. Louviaux Jelle 12j ACSS 4' 22" 00

2. Louviaux Niels 12j ACSS 4' 32" 00

3. Vervloet Jordi 11j ACSS 4' 35" 00

4. Wuyts Jesse 11j ACSS 4' 48" 00

5. Verboven Sascha 11j APSO 6' 50" 00

 

5 km Cadetten Jongens

1. Boden Kenneth 14j ACK 19' 21" 00

2. Verboven Matthia 13j APSO 20' 42" 00

3. Van Den Bogaert Wouter 13j WAV 21' 12" 00

4. Van Geeteruyen Christof 13j WALO 22' 42" 00

5. Elst Kris 13j NA 24' 03" 00

6. Nuyts Bert 14j APSO 26' 34" 00

7. Van Springel Bjorn 14j APSO 34' 09" 00

 

10 km Cadetten Jongens

1. Van Keer Matthias 14j ACSS 43' 46" 00

2. Campenaers Djordy 13j WAV 48' 02" 00

3. Dombrecht Maarten 13j ACSS 49' 51" 00

4. Timmermans Ward 13j ACSS 50' 23" 00

5. Eykmans Glen 13j SAV 50' 54" 00

5 km Scholieren Meisjes

1. Verboven Tatiana 16j APSO 27' 04" 00

2. Akkermans Stephanie 16j ACSS 28' 53" 00

3. Van Springel Britt 16j APSO 33' 45" 00

 

5 km Scholieren Jongens

1. Nauws Tom 16j AVI 18' 58" 00

2. Mesens Tom 16j SAV 21' 48" 00

 

10 km Scholieren Jongens

1. De Groof Kenneth 16j ACSS 40' 33" 00

 

5 km Juniors Vrouwen

1. Leysen Vicky 17j SAV 20' 57" 00

 

10 km Juniors Vrouwen

1. Hens Evy 18j ACK 39' 30" 00

2. Mibau Carina 18j NA 1u 04' 27" 00

 

5 km Seniors Vrouwen

1. Jacobs Marijke 30j ACSS 24' 25" 00

2. Jennes Heidi 27j WAV 25' 16" 00

3. Van Halen Els 21j AVS 27' 00" 00

4. Weber Inge 32j NA 28' 31" 00

 

10 km Seniors Vrouwen

1. Thys Heidi 24j APSO 45' 29" 00

2. Vanraes Kristel 23j NA 1u 08' 55" 00

 

5 km Masters Vrouwen +35J.

1. Wens Petra 41j AVS 21' 00" 00

2. Michiels Carina 44j ACSS 21' 14" 00

3. Dedroog Sylvie 39j SAV 22' 14" 00

4. Van Gaever Christel 44j A.A. 22' 48" 00

5. De Backer Brigitte 44j KLP 23' 01" 00

6. Bollens Martine 35j ACSS 24' 07" 00

7. Smet Sandrina 43j WALO 24' 44" 00

8. Schryvers Wendy 37j NA 25' 46" 00

9. Lockkamper Christel 40j LGB 28' 13" 00

10. Nys Hilde 43j ACSS 28' 26" 00

11. Van Hul Sonja 39j WALO 28' 51" 00

12. Adriaenssens Nancy 37j NA 28' 59" 00

13. Jacobs Nancy 42j APSO 31' 33" 00

 

10 km Masters Vrouwen +35J.

1. Wuytack Sara 41j KLP 43' 33" 00

2. Pieters Irina 37j WALO 46' 54" 00

3. Peleman Estrella 40j NA 49' 47" 00

4. Vanpaeschen Nadine 42j NA 57' 24" 00

5. Peeters Wendy 39j NA 59' 39" 00

6. De Clerck Renilde 41j NA 1u 02' 53" 00

 

5 km Masters Vrouwen +45J.

1. Scheirs Jeanne 45j SAV 21' 39" 00

2. Springuel Arlette 47j AVS 22' 54" 00

3. Suykens Maria 56j APSO 23' 27" 00

4. Bakkers Joanna 65j SWIN 26' 01" 00

5. Verlinden Irene 50j WAV 27' 03" 00

6. Van Broeck Irene 61j KLP 28' 23" 00

7. Desmedt Henriette 62j ACSS 28' 55" 00

8. Pallemans Nicole 48j AVS 29' 13" 00

9. Torfs Christiane 60j ACSS 30' 21" 00

10. Brants Annick 45j WAV 31' 44" 00

11. Embrechts Maria 60j WAV 34' 18" 00

12. Teunen Maria 72j APSO 34' 56" 00

 

10 km Masters Vrouwen +45J.

1. Raets Margareta 52j WAV 47' 27" 00

2. Verboven Daniella 49j APSO 48' 30" 00

3. Tulfer Nadine 49j LGP 48' 52" 00

4. De Bruyn Anne-Marie 62j APSO 52' 27" 00

5. Smets Rein 50j ACSS 53' 28" 00

6. Vivijs Mieke 55j NA 54' 30" 00

7. Bastiaenssens Martine 45j NA 1u 02' 52" 00

 

5 km Juniors Mannen

1. Broecks Dimitri 17j SAV 20' 33" 00

2. Nuyes Glenn 17j ACSS 22' 08" 00

3. De Kimpe Ritchie 17j NA 23' 04" 00

 

10 km Juniors Mannen

1. Lindeman Shirsendu 18j ACSS 42' 36" 00

2. Kennis Kevin 18j ACK 49' 05" 00

 

5 km Seniors Mannen

1. Jennes Nico 23j WAV 17' 08" 00

2. Eysackers Kevin 20j ACSS 18' 24" 00

3. Van de Velde Kristof 32j SAV 18' 35" 00

4. Wuyts Wim 38j ACSS 20' 55" 00

5. D'Haese Tillo 20j ACSS 26' 05" 00

6. De Keyzer Stephan 38j ACSS 26' 47" 00

 

10 km Seniors Mannen

1. Steeman Koen 39j WAV 34' 18" 00

2. Cuypers Hans 31j NA 35' 59" 00

3. Van Loon Andy 35j APSO 37' 13" 00

4. Rozendom John 33j ACSS 38' 36" 00

5. Keuppens Luk 29j ACK 41' 32" 00

6. De Cleermaecker Philippe 27j APSO 41' 54" 00

7. Lindeman Nandu 20j ACSS 46' 26" 00

8. Van Den Heuvel Marc 39j NA 50' 27" 00

9. Morbé Thomas 20j SAV 50' 53" 00

10. De Rudder Tom 33j NA 51' 13" 00

11. De Wilde Tom 29j NA 54' 48" 00

12. Kerremans Kenneth 26j NA 1u 02' 13" 00

 

5 km Masters Mannen +40J.

1. Bogaert Patrick 49j WALO 17' 55" 00

2. Van Damme Guy 45j WALO 18' 43" 00

3. Van Springel Dirk 44j LGB 19' 07" 00

4. Adriaensen Marc 45j AVS 19' 18" 00

5. De Beuckelaer Eddy 41j SAV 19' 28" 00

6. Michielsen Marc 47j A.A. 20' 29" 00

7. Peeters Bob 44j WAV 23' 54" 00

8. De Groof Freddy 41j ACSS 29' 26" 00

9. Els Guy 49j NA 29' 31" 00

 

10 km Masters Mannen +40J.

1. Verbist Johan 40j ACK 35' 43" 00

2. Bartolomeeusen Eric 44j APSO 36' 13" 00

3. Kerstens Michel 45j LGB 36' 21" 00

4. Lesdanon Frédéric 43j WALO 36' 33" 00

5. D'Hondt Herman 47j KLP 36' 58" 00

6. Van Gaever Egied 47j A.A. 37' 16" 00

7. Laurijssens Rudi 45j A.A. 37' 20" 00

8. Van Riel Paul 47j ACK 38' 11" 00

9. Noels Erik 47j NA 38' 48" 00

10. Van Geeteruyen Benny 48j WALO 39' 12" 00

11. Mertens Kristiaan 43j GAV 39' 22" 00

12. Van Den Broucke Bernard 49j NA 39' 56" 00

13. Van Steenwegen Edwin 42j NA 40' 00" 00

14. Thielemans Ivo 49j WAV 40' 18" 00

15. Senaeve Walter 48j WALO 41' 13" 00

16. Van Santvliet Paul 45j LGP 41' 19" 00

17. Breukink Johnny 42j ACSS 43' 03" 00

18. Reynaert Rudy 44j WALO 43' 23" 00

19. Van Den Bogaert Herman 40j WAV 43' 49" 00

20. Hendrickx Marc 41j NA 45' 30" 00

21. Van Stel Jack 41j ACSS 46' 53" 00

22. Haesendonckx Rudy 47j NA 49' 32" 00

23. Van Humbeeck Luc 49j NA 49' 35" 00

24. Wouters Pierre 48j NA 49' 36" 00

25. Van Driessche Tony 42j NA 49' 57" 00

26. Paulussen Paul 49j KAVVV 49' 58" 00

27. Vermeulen Guy 42j NA 51' 38" 00

28. Thomas Peter$a0231 47j NA 52' 14" 00

29. Speelman Erik 42j NA 54' 49" 00

30. Van Huffelen Wim 49j LGP 57' 29" 00

 

5 km Masters Mannen +50J.

1. Manise Frank 56j GAV 19' 29" 00

2. Oele Jaap 58j ACSS 21' 32" 00

3. Verstichel Freddy 62j NA 23' 23" 00

4. Brocatus Jozef 61j ACK 23' 38" 00

5. Campenaerts Werner 50j WAV 23' 50" 00

6. Verlinden Fons 75j WAV 24' 06" 00

7. Nys Roger 64j WALO 24' 12" 00

8. Heystek Johan 53j NA 24' 18" 00

9. De Clerck Ludo 70j AVI 25' 05" 00

10. Van Halen Joan 50j AVS 29' 12" 00

11. Snoeys Jacky 64j ACSS 29' 59" 00

12. Meir Paul 51j APSO 33' 02" 00

13. Crikemans Alfons 70j APSO 38' 42" 00

 

10 km Masters Mannen +50J.

1. Adams Jan 53j ACK 36' 50" 00

2. Van Den Bergh Herman 51j ACSS 39' 32" 00

3. Maerien Robert 51j A.A. 40' 25" 00

4. Apiecionek Vincenty 60j WAV 40' 35" 00

5. Van Wijck Jos 60j APSO 40' 38" 00

6. Dal Bosco Jean 58j AVI 40' 39" 00

7. Guiljam Jan 50j ACSS 40' 57" 00

8. Mistiaen Andre 50j AVI 42' 44" 00

9. Roose Wim 57j ACSS 43' 10" 00

10. Beyers Louis 60j ACK 43' 29" 00

11. Van Deuren Albert 59j SAV 43' 37" 00

12. Claes Marc 53j NA 43' 52" 00

13. Meulemans Raf 54j A.A. 43' 59" 00

14. Hermans Jean 59j AVI 44' 27" 00

15. Van Der Heyden Willem 57j NA 44' 48" 00

16. Akkermans Werner 57j SAV 45' 01" 00

17. Wuyts Guy 58j ACK 45' 17" 00

18. Schoenmaekers Jan 54j A.A. 47' 28" 00

19. Quirynen Jan 52j GAV 47' 56" 00

20. Lindeman Marcel 53j ACSS 48' 16" 00

21. Stoelen Richard 51j A.A. 49' 12" 00

22. Jacobs Berry 53j WAV 50' 04" 00

23. Florus Willy 72j APSO 50' 51" 00

24. De Backer Ferdinand 64j APSO 51' 17" 00

25. Carvers Albert 60j APSO 51' 58" 00

26. Roose Jan 58j ACSS 52' 57" 00

27. Gysbergs Leopold 68j APSO 53' 30" 00

28. De Decker Joseph 76j SAV 55' 59" 00

29. Moorkens Frans 76j APSO 57' 07" 00

30. Kootstra Theo 64j NA 57' 53" 00

31. Bastiaenssens Frans 50j NA 59' 40" 00

32. Maes Luc 53j NA 1u 02' 20" 00

33. Milbau Louis 56j NA 1u 04' 30" 00

34. Sinke Michiel 62j NA 1u 11' 20" 00

11:10 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.