03-05-09

Uitslag 1 MEI-loop WALO

450m benjamins meisjes

1 De Wolf Amy ACW 2000 1,48

2 Segers Nicky SAV 2000 1,51

3 Smet Eva WALO 2001 1,58

4  Van Tichelt Marie NA 2002 2,32

 

450m benjamins jongens

1 Rombaut Stef WAV 2002 1,48

2 D'Hooghe Siebe WALO 2001 1,49

3 De Locht Wannes ACW 2001 2,02

4 Sylvano Herwegh NA 2001 2,15

5 De Wolf Arne NA 2002 2,25

 

675m pupillen meisjes

1 de Smet Judith WALO 1998 2,21

2 Brynaart Leen NA 1998 2,24

3 Segers Robin SAV 1999 2,25

4  Verboven Tamara APSO 1999 2,29

5  Dieltjens Amber APSO 1999 2,50

 

675m pupillen jongens

1  De Locht Cisse ACW 1999 2,29

2  Vandenbulcke Frederick ACW 1998 2,39

3  Van Tichelt Laurens NA 1999 2,48

4  Rombaut Bert WAV 1999 3,22

 

900m miniemen meisjes

1  Vandenbulcke Sarah ACW 1996 3,40

2  Van Beveren Izana AT84 1997 4,08

 

900m miniemen jongens

1  Verboven Sacha APSO 1997 4,50

 

6 km cadetten meisjes

1  Van Dam Thessa KLP 1995 31,51

2  Laenen Dominique WAV 1995 32,47

3  Brynaert Lies NA 1994 32,20

4  Van Vaerenbergh Nele NA 1994 34,44

5  Van Beveren Phaedra AT84 1994 44,21

 

6 km juniors vrouwen

1  Leysen Vicky SAV 1991 26,30

 

6 km seniors vrouwen

1  Apers Taghnee NA 1987 26,02

2  Jennes Heidi WAV 1981 31,26

 

6 km masters vrouwen +35 jaar

1  De Plukker Saskia WALO 1971 24,25

2  Dedroog Sylvie SAV 1969 27,25

3  De Backer Brigitte KLP 1965 28,09

4  De Billoez Pascale NA 2006 29,03

5  Smet Sandrine WALO 1966 30,09

6  Wuytack Sara KLP 1968 31,53

7  Lathouwers Nancy WAV 1970 32,46

8  Van Boven Christel NA 1965 33,01

9 Nuyts Patricia APSO 1966 35,26

10Van Hul Sonja WALO 1969 35,41

 

6 km masters vrouwen +45j

1  Scheirs Jeanne SAV 1963 26,51

2  Raets Magareta WAV 1957 27,15

3  Eyer Gerda NA 1964 27,46

4  Suykens Maria APSO 1953 29,41

5  Rooms Carine NA 1961 29,56

6  Boel Cecile NA 4917 31,43

7  Bakkers Joanna SWIN 1943 32,03

8  Verlinden Irene WAV 1958 33,21

9  Van Beek Rita WALO 1951 35,16

10 Van Broeck Irene KLP 1947 36,11

11 Syvertsen Viviane WALO 1955 37,52

12 Rottier Francine WALO 1947 37,58

13 Meyer Viktoria APSO 1951 38,57

14Embrechts Maria WAV 1949 42,35

15 Teunen Maria APSO 1937 42,55

 

6 km cadetten jongens

1  Verboven Matthia APSO 1995 25,45

2  Van Raemdonck Wim ACW 1994 25,56

3  Evert Heirbaut ACW 1995 26,03

4  Eykmans Glenn SAV 1995 26,35

 

6 km scholieren jongens

1  Nauws Tom AVI 1992 24,11

2  Van Raemdonck Filip ACW 1992 24,30

3  Mesens Tom SAV 1992 30,01

 

6 km  juniors mannen

1  Broecks Dimitri SAV 1991 25,04

2  Brynaert Wout NA 1990 29,57

3  Van Vaerenbergh Filip NA 1990 32,04

4  Van Vaerenbergh Pieter NA 1992 33,57

 

6 km seniors mannen

1  Van Havermaet Hans WALO 1978 21,06

2  Van Dyck Dries SAV 1982 21,24

3  De Wolf David NA 1974 22,15

4  Van Tichelt Dirk NA 1969 23,21

5  Alatouy Khadid NA 1981 24,46

6  Yssia Salana NA 4917 25,33

7  Swinnen Kristof WALO 1969 25,41

8  Herwegh Pascal WALO 1971 28,29

9  Verlee Matthieu NA 1981 29,00

10 Verbraeken Pieter NA 1987 29,10

11 De Rudder Tom NA 1976 31,56

12 Temmerman Jan NA 1987 33,24

13 De Smet David NA 1975 33,45

 

6 km masters mannen +40 jaar

1 Bogaert Patrick WALO 1960 21,49

2  Brynaert Dirk NA 1965 22,06

3  Van Damme Guy WALO 1964 23,00

4  Van Geeteruyen Benny WALO 1961 23,18

5  Bressinck Walter KLP 1961 23,28

6  Bosman Marc WALO 1960 23,29

7  Paulussen Paul KAVVV 1960 25,34

8  De Beuckelaer Eddy SAV 1967 29,44

 

6 km masters mannen +50 jaar

1  Van Noten Omer WAV 1947 23,24

2  Poiraud Marcel WAV 1949 23,33

3  Manise Frank GAV 1952 23,59

4  Plasmans Maurice SAV 1940 24,55

5  Apiecionek Vincenty WAV 1948 25,09

6  Van De Wielle Gustaaf NA 1946 28,16

7  Van Geyte Ludwig NA 1958 28,33

8  Van Gysel Patrick WALO 1951 28,56

9  Verbraeken Jean-Pierre WALO 1958 29,12

10 Florus Willy APSO 1936 29,24

11 Van De Laer Guido A.A. 1953 29,29

12 Verlinden Fons WAV 1934 30,21

13 De Backer Ferdinand APSO 1944 30,29

14 Maes Joseph WALO 1955 30,41

15 Bastenie Luc SAV 1957 30,54

16 Gysbergs Leopold APSO 1940 31,11

17 Servotte Luc KLP 1949 31,35

18 De Meyer Lucien NA 1946 31,46

 

11 km seniors vrouwen

1  Sarlet Sarah NA 1982 1.02.36

2  Neckers Mimi NA 1977 1.07.06

 

11 km masters vrouwen +35 jaar

1  Symoens Nicole NA 1968 53,00

 

11 km masters vrouwen +45 jaar

1  De Bruyn Anne-Marie APSO 1946 1.00.57

 

11 km juniors mannen

1  Kennis Kevin ACK 1991 48,59

 

11 km seniors mannen

1  Steeman Koen WAV 1969 38,36

2  Van Guyse Jordi NA 1983 39,45

3  Van Den Berghe Kristof NA 1976 39,55

4  Van Goethem Filip WALO 1971 41,13

5  Coppens Bart WALO 1980 41,20

6  Cornelis Kris NA 1975 41,33

7  Dhollander Maarten NA 1973 42,22

8  Van Loon Andy APSO 1974 42,45

9  Van Der AA Giovanni WALO 1974 43,24

10 Heerwegh Johan KLP 1982 43,50

11 Vergauwen Dany NA 1975 45,42

12 De Coster Tom NA 1978 46,09

13 Peelman Guy WALO 1970 46,22

14 Van Laere Wim NA 1974 46,24

15 Goossens Sven NA 1981 48,07

16 Lardon Gino NA 1974 48,28

17 Van Hove Johan WALO 1969 48,31

18 Van Eynde Landerik NA 1986 50,02

19 Smet Kurt NA 1971 50,05

20 De Westelinck Bart WALO 1975 50,55

21 Van Bogaert Bart WALO 1971 51,18

22 De Pauw Steven NA 1972 51,50

23 Van Den Bergh Wim SAV 1979 52,12

24 Leten Kristof NA 1983 56,50

25 de Clippeleir Lesley NA 1985 1.07.35

20:05 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.