07-05-09

Uitslag pistemeeting SAV Schoten 6/5/2009

400m benjamins meisjes

1  Gotink Lisa ACK 2000 1.27.92

2  Zwaenepoel Tessa GAV 2001 1.31.67

3  Segers Nicky SAV 2000 1.32.73

4  Rozendom Silke ACSS 2002 1.35.72

 

Ver benjamins meisjes

1  Zwaenepoel Tessa GAV 2001 2m71

2  Segers Nicky SAV 2000 2m41

3  Gotink Lisa ACK 2000 2m40

4  Rozendom Silke ACSS 2002 2m38

 

400m benjamins Jongens - reeks 1

1  Wuyts Levin ACSS 2000 1.18.37

2  Peirsman Maarten WAV 2000 1.21.78

3  Peeters Tijs SAV 2000 1.23.83

4  De Gucht Noah WAV 2001 1.25.85

5  de Gucht Nathan WAV 2003 1.42.84

 

400m benjamins jongens - reeks 2

1  Coppens Arno SAV 2000 1.18.46

2  Van Bockstaele Florian SAV 2001 1.22.63

3  Dedroog Bernt SAV 1900 1.24.96

4  Dedroog Nils SAV 2000 1.26.26

5  Janssens Milo AT84 2001 1.26.59

 

400m benjamins jongens - reeks 3

1  Schelles Vincent WAV 2000 1.23.89

2  Peeters Nick WAV 2000 1.29.93

3  Rombaut Stef WAV 2002 1.32.23

4  Marcelis Lars SAV 2000 1.33.85

 

400m pupillen meisjes - reeks 1

1  Theyssens Steffi ACSS 1998 1.20.17

2  Dedroog Lien SAV 1999 1.21.41

3  Germeys Sarah SAV 1998 1.22.46

4  Vermonden Julie NA 1999 1.23.94

5  Maes Jana SAV 1998 1.25.72

 

400m pupillen meisjes - reeks 2

1  Segers Robin SAV 1999 1.14.57

2  Rozendom Sofie ACSS 1998 1.16.28

3  Verboven Tamara APSO 1999 1.21.01

4  Coenraerds Tiba NA 1998 1.23.06

 

400m pupillen jongens - reeks 1

1  Geluykens Thor WAV 1998 1.12.96

2  Bricant Yannis SAV 1999 1.22.16

3  Bevers Jordy AVN 1996 1.36.26

 

400m pupillen jongens - reeks 2

1  Moens Alex SAV 1998 1.09.36

2  Verbist Robbe SAV 1999 1.17.06

3  Van Bockstaele Maarten SAV 1999 1.17.67

4  Lemouche Maarten WAV 1998 1.19.56

 

400m miniemen meisjes - reeks 1

1 Michielsen Floor NA 1997 1.08.27

2 Bevers Joyce AVN 1997 1.12.56

3 Rebeyns Olivia NA 1997 1.13.96

4 Vermeiren Liesje SAV 1997 1.18.97

 

400m miniemen meisjes - reeks 2

1 Van Campen Axelle NA 1996 1.14.70

2 De Ren Elien GAV 1996 1.16.32

3 Zegers Kato NA 1997 1.17.51

4 Janssens Lena AT84 1996 1.17.53

400m miniemen jongens - reeks 1

1 Geluykens Joppe WAV 1996 1.11.03

2 Michielsen Lars NA 1997 1.11.58

3 Lemouche Lindert WAV 1997 1.15.48

4 Schelles Maarten WAV 1997 1.20.68

5 Peeters Christophe WAV 1997 1.21.47

6 Verboven Sacha APSO 1997 1.42.25

 

400m miniemen jongens - reeks 2

1 Vertessen Mathias SAV 1996 1.02.89

2 Lis Michiel SAV 1996 1.08.29

3 Louviaux Niels ACSS 1997 1.18.35

4 Van Bockstaele Vinent SAV 1997 1.19.98

5 Wuyts Jesse ACSS 1997 1.21.05

6 Louviaux Jelle ACSS 1997 1.24.00

 

400m juniors vrouwen

1 Louviaux Carmen ACSS 1990 1.02.04

2 Leysen Vicky SAV 1991 1.07.21

 

400m masters vrouwen +35j

1 Michiels Carina ACSS 1965 1.09.63

2 Dedroog Sylvie SAV 1969 1.13.43

 

400m masters vrouwen +35j/45j

1  Van Gaever Christel A.A. 1964 1.18.71

2  Scheirs Nancy SAV 1968 1.31.07

3  Gobau Dafne ACSS 1971 1.37.88

 

400m juniors/seniors mannen

1  Simons Stefan SAV 1991 0.56.55

2  Van Halen Wim AVS 1985 0.57.46

3  Verhoeven Janathan SAV 1990 0.57.81

4  Van Havermaet Hans WALO 1978 0.58.47

5  Van Den Bergh Wim SAV 1979 1.08.25

 

400m seniors mannen

1  Van Dyck Dries SAV 1982 0.54.95

2  Verbruggen Bart SAV 1990 0.55.76

3  Lindeman Shirsendu ACSS 1990 0.56.11

4  Vertessen Werner SAV 1968 0.57.16

5  Morbé Thomas SAV 1988 0.58.16

 

400m masters mannen +50j - reeks 1

1  Verhaegen Jan SAV 1958 1.04.31

2  Vanleene Dirk SAV 1956 1.09.07

3  Lindeman Marcel ACSS 1955 1.16.35

4 Florus Willy APSO 1936 1.23.26

5  Meir Paul APSO 1958 1.25.55

6  Smits Alfons APSO 1949 1.30.15

 

400m masters mannen +40/50j - rees 2

1  Wuyts Wim ACSS 1971 1.01.06

2  D'Haese Tillo ACSS 1988 1.06.62

3  De Maeyer Jan AVI 1968 1.16.76

4  Snoeys Jacky ACSS 1944 1.28.30

5  Crikemans Alfons APSO 1938 1.55.89

6  De Coster Wilfried WAV 1943 2.47.55

 

Kogel 3 kg - Cadetten meisjes

1  Janssens Frie AT84 1995 7m28

2  Mertens Eveline SAV 1994 6m22

 

Kogel 4 kg - scholieren meisjes

1  Mertens Michelle SAV 1992 4m69

 

Kogel 4 kg - cadetten jongens

1  Peeters Tom WAV 1995 6m59

 

Kogel 5 kg - scholieren jongens

1  Mesens Ben SAV 1993 7m22

 

800m cadetten/schol. Jongens

1  Hendrickx Simon APSO 1992 2.11.17

2  Mertens Jeroen SAV 1993 2.19.64

3  Verhoeven Matthias SAV 1993 2.20.78

4  Jacobs Vincent NA 1995 2.33.07

5  Peeters Tom WAV 1995 2.35.16

6  Spruyt Jeroen WAV 1995 2.39.05

 

800m jun/sen/masters vrouwen

1  Leysen Vicky SAV 1991 2.41.19

2  Thys Heidi APSO 1984 2.44.59

3  Scheirs Jeanne SAV 1963 2.51.66

4  Bruyndonckx Raisa NA 1991 2.57.89

5  Raets Magareta WAV 1957 3.01.05

6  Van Dijck Mart SAV 1959 3.03.71

7  Lathouwers Nancy WAV 1970 3.06.76

8  Huyck Hannelore NA 1988 3.20.37

9  Nuyts Patricia APSO 1966 3.27.58

10 Van Den Nieuwenhuysen Edwig SAV 1970 3.44.35

11 Torfs Christiane ACSS 1948 4.07.14

12 Brants Annick WAV 1963 4.23.38

 

1500m jun/seniorsmas. Mannen - reeks 1

1 De Cleermaecker Philippe APSO 1981 5.09.56

2  Broecks Dimitri SAV 1991 5.10.27

3  Kennis Kevin ACK 1991 5.18.36

4  Raman Philippe A.A. 1963 5.20.74

5  Manise Frank GAV 1952 5.21.01

6  De Maeyer Jan AVI 1968 5.30.25

7  Michielsen Marc A.A. 1961 5.34.84

8  De Pauw Rudy WAV 1946 5.35.99

9  Lindeman Marcel ACSS 1955 6.07.49

10 Peeters Bob WAV 1964 6.21.56

11 Hendrieckx Leo APSO 1949 6.26.50

12 Bastenie Luc SAV 1957 6.39.82

13 Meir Paul APSO 1958 9.29.09

 

1500m masters mannen

1 Van Dyck Dries SAV 1982 4.20.09

2  Hertogs Guido SAV 1967 4.45.79

3  Lierman Steven SAV 1975 4.46.21

4  Steels Pascal A.A. 1967 4.52.96

5  Mertens Gert SAV 1964 4.58.02

6  Daems Mark SAV 1963 4.58.45

7  Geudens Jan SAV 1957 5.00.19

8  Lauryssens Rudi A.A. 1963 5.01.16

9  Van Praet Guido A.A. 1954 5.12.61

10 Persoons Marc SAV 1955 5.13.53

11 Peer Marc SAV 1960 5.14.00

12 Geerts Pascal A.A. 1965 5.18.99

13 Thys Ludo GAV 1962 5.26.97

14 Stoelen Richard A.A. 1957 5.51.23

 

Ver juniors vrouwen

1  Louviaux Carmen ACSS 1990 4m42

2  Bruyndonckx Raisa NA 1991 3m65

 

Ver seniors vrouwen

1 Huyck Hannelore NA 1988 3m57

 

Ver masters vrouwen +35j

1  Lathouwers Nancy WAV 1970 4m06

2  Van Gaever Christel A.A. 1964 3m58

 

Ver masters vrouwen +45j

1  Stoop Danny SAV 1957 2m84

2  Desmedt Henriette ACSS 1946 2m22

3  Teunen Maria APSO 1937 2m03

 

Ver benjamins jongens

1  Peirsman Maarten WAV 2000 3m19

2  Wuyts Levin ACSS 2000 2m99

3  Van Bockstaele Florian SAV 2001 2m73

4  Dedroog Bernt SAV 1900 2m71

5  Dedroog Nils SAV 2000 2m55

6  Schelles Vincent WAV 2000 2m52

7  De Gucht Noah WAV 2001 2m47

8  Peeters Nick WAV 2000 2m38

9 Peeters Tijs SAV 2000 2m32

10 Marcelis Lars SAV 2000 2m28

11 Janssens Milo AT84 2001 2m24

12 de Gucht Nathan WAV 2003 2m00

13 Rombaut Stef WAV 2002 1m73

 

Ver pupillen meisjes

1  Vermonden Julie NA 1999 3m52

2  Dedroog Lien SAV 1999 3m42

3  Germeys Sarah SAV 1998 3m39

4  Rozendom Sofie ACSS 1998 3m33

5  Segers Robin SAV 1999 3m30

6  Verboven Tamara APSO 1999 2m94

7  Coenraerds Tiba NA 1998 2m82

8 Theyssens Steffi ACSS 1998 2m72

9 Maes Jana SAV 1998 2m70

 

Ver pupillen jongens

1 Geluykens Thor WAV 1998 3m44

2 Lemouche Maarten WAV 1998 3m21

3 Van Herck Arthur SAV 1999 3m11

4 Verbist Robbe SAV 1999 2m96

5 Van Bockstaele Maarten SAV 1999 2m85

6 Bevers Jordy AVN 1996 2m63

7 Bricant Yannis SAV 1999 2m45

8 Quintelier Yannick WAV 1998 2m22

9 Rombaut Bert WAV 1999 1m82

 

Ver miniemen meisjes

1 Michielsen Floor NA 1997 3m85

2 Bevers Joyce AVN 1997 3m85

3 Van Campen Axelle NA 1996 3m78

4 Rebeyns Olivia NA 1997 3m64

5 Vermeiren Liesje SAV 1997 3m23

6 Janssens Lena AT84 1996 3m15

7 Zegers Kato NA 1997 3m14

 

Ver miniemen jongens

1 Lis Thomas SAV 1996 4m11

2  Michielsen Lars NA 1997 3m69

3 Quintelier Matthias WAV 1997 3m68

4  Lemouche Lindert WAV 1997 3m52

5  Lis Michiel SAV 1996 3m52

6 Peeters Christophe WAV 1997 3m40

7 Schelles Maarten WAV 1997 3m28

8 Van Bockstaele Vinent SAV 1997 3m28

9 Verboven Sacha APSO 1997 2m80

10  Geluykens Joppe WAV 1996 GP

21:06 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.