16-05-09

Uitslag Pistemeeting Schoten 16/5/2009

 

 

100m cadetten/scholieren jongens

1  Verschueren Kevin APSO 1995 13,93

2  Verhoeven Matthias SAV 1993 13,96

3  Nuyts Bert APSO 1994 18,40

4  De Souter Mike WAV 1993 20,18

 

100m seniors/masters vrouwen

1  Van Beeumen NA 1987 14,39

2  De Buyser Karin ACSS 1967 20,76

3  Teunen Maria APSO 1937 22,15

4  Bakkers Joanna SWIN 1943 22,76

5  Meyer Viktoria APSO 1951 23,36

 

100m juniors/seniors mannen

1  Van Halen Wim AVS 1985 12,16

2  Simons Stefan SAV 1991 12,53

3  Eysackers Kevin ACSS 1988 12,80

4  Lindeman Shirsendu ACSS 1990 13,11

 

100m juniors/seniors/masters mannen - reeks 2

1  Vlamings Jan AVN 1958 12,76

2  Heyman Geert AVS 1991 13,06

3  Lindeman Krisnandu ACSS 1988 13,22

4  Van Den Bergh Wim SAV 1979 13,34

 

100m juniors/seniors/masters mannen - reeks 3

1  Verhoeven Janathan SAV 1990 12,35

2  Smits Lars SAV 1985 12,63

3  Vertessen Werner SAV 1968 12,67

4  Broecks Dimitri SAV 1991 13,23

 

100m masters mannen +50j

1  Hermans Jean AVI 1949 15,47

2  Lindeman Marcel ACSS 1955 16,00

3  Florus Willy APSO 1936 16,72

4  Apiecionek Vincenty WAV 1948 17,34

5  Hoogesteger Cees APSO 1936 19,92

 

600m benjamins/pupillen/miniemen meisjes

1  Simons Larissa SAV 1996 1,58,06

2  De Ren Elien GAV 1996 2,09,01

3  Verboven Tamara APSO 1999 2,09,80

4  Dedroog Lien SAV 1999 2,15,02

5  Zwaenepoel Tessa GAV 2001 2,28,60

6  Geerts Laura ACK 1999 2,32,34

7  Mertens Robine APSO 1999 2,33,54

8  Gotink Lisa ACK 2000 2,35,14

9  Van Linden Elke SAV 2001 2,48,42

 

600m benjamins/pupillen/miniemen jongens

1 Vertessen Mathias SAV 1996 1,47,62

2 Moens Alex SAV 1998 1,52,86

3 Louviaux Niels ACSS 1997 2,03,61

4 Van Bockstaele Maarten SAV 1999 2,06,60

5 Louviaux Jelle ACSS 1997 2,08,08

6 Cassiers Brook ACK 2000 2,09,03

7 Verbist Robbe SAV 1999 2,14,56

8 Van Bockstaele Florian SAV 2001 2,18,97

9 Dedroog Bernt SAV 2000 2,20,66

10 Dedroog Nils SAV 2000 2,21,82

11 Verboven Sacha APSO 1997 2,23,70

12 Van Wellen Quiten ACSS 2001 2,26,37

13 Rombaut Stef WAV 2002 2,27,39

14 Mertens Nick APSO 1998 2,45,92

 

1000m cadetten jongens

1  Verschueren Kevin APSO 1995 3,05,23

2  Eykmans Glenn SAV 1995 3,43,37

 

Kogel 6 kg - juniors mannen

1  Broecks Dimitri SAV 1991 10m29

2  Simons Stefan SAV 1991 9m34

3  Lindeman Shirsendu ACSS 1990 9m23

4  Verhoeven Janathan SAV 1990 8m70

 

Kogel 7 kg - seniors mannen

1  Van Den Bergh Wim SAV 1979 8m90

2  Riadh Othmani AVI 1975 8m83

3  Jennes Nico WAV 1986 6m70

4  Lindeman Krisnandu ACSS 1988 6m64

 

Kogel 7 kg - masters mannen +40j

1  Louviaux Patrick ACSS 1965 8m00

2  Van Springel Dirk LGB 1965 6m65

 

Kogel 6 gr - masters mannen +50j

1  Vlamings Jan AVN 1958 8m44

2  Hermans Jean AVI 1949 6m46

3  Bastenie Luc SAV 1957 6m40

4  Dal Bosco Jean AVI 1950 6m23

5  Lindeman Marcel ACSS 1955 5m97

 

Kogel 5 gr - masters mannen +60j

1  Apiecionek Vincenty WAV 1948 7m34

2  Florus Willy APSO 1936 6m96

3  De Backer Ferdinand APSO 1944 6m44

4  De Clerck Ludovicus AVI 1939 5m87

5  Hoogesteger Cees APSO 1936 5m65

6  Crikemans Alfons APSO 1938 4m52

 

 3000mjuniors/sen/masters vrouwen

1 Leysen Vicky SAV 1991 11,47,38

2 Scheirs Jeanne SAV 1963 12,32,48

3 Raets Magareta WAV 1957 13,20,06

4 Bakkers Joanna SWIN 1943 14,51,14

5 Smets Rein ACSS 1958 14,56,11

6 Nuyts Patricia APSO 1966 15,26,31

7 Van Den Nieuwenhuysen Edwig SAV 1970 16,01,69

8 Caers Nancy LGB 1970 17,14,77

9 Lockkamper Christel LGB 1968 17,14,99

 

5000m juniors/seniors/masters mannen

1 Van Loon Andy APSO 1974

2 Van Springel Dirk LGB 1965

3 Van Noten Omer WAV 1947

4 Mistiaen Andre AVI 1958

5 Kennis Kevin ACK 1991

6 De Maeyer Jan AVI 1968

7 De Beuckelaer Eddy SAV 1967

8 Dal Bosco Jean AVI 1950

9 Segers Kenny SAV 1979

10 Van Deuren Albert SAV 1949

11 Van Den Bergh Tom NA 1979

12 Lindeman Marcel ACSS 1955

13 Verschaeren Guy APSO 1967

14 Schoenmaekers Roby AVI 1965

15 Apiecionek Vincenty WAV 1948

16 Van Molle Aime KLP 1944

17 Mertens Ralf APSO 1963

18 Faes Gustaaf APSO 1950

19 Van Den Bergh Jan GAV 1951

20 Servotte Luc KLP 1949

21 Gysbergs Leopold APSO 1940

22 De Backer Ferdinand APSO 1944

23 Van Molle Rudy KLP 1949

24 Van Den Broeck Danny GAV 1950

19:29 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (2) |  Facebook |

Commentaren

Beste,

Zijn er geen uitslagen van de pupillen van 100 meter lopen ?
Alvast bedankt !

Gepost door: maes | 16-05-09

je kan ondertussen de juiste lijst met alle uitslagen terug vinden op de KAVVV-site: http://www.kavvv-atletiek.be/

Gepost door: Geert | 21-05-09

De commentaren zijn gesloten.