28-06-09

Uitslag meeting AT84 van 27/6/09

Kogel 2 kg - miniemen meisjes

1 Huygen Ines                         APSO              7m91

2 Akkermans Sofie                  ACSS               7m74

3 Eilers Ragna                         WAV                7m14

 

100m juniors mannen

1 Lindeman Shirsendu            ACSS                12,25

2 Verbruggen Bart                   SAV                 12,41

3 De Herdt Gorik                      AT84                12,50

4 Simons Stefan                      SAV                  12,56

 

100m seniors mannen

1 Eysackers Kevin                   ACSS                12,54

2 Jennes Wim                         WAV                 12,64

3 Wuyts Wim                           ACSS                12,67

4 Van Bouwel Ward                 ACSS                13,46

 

100m masters mannen +40j

1 Vertessen Werner                 SAV                  12,94

2 Janssens Marc                     AT84                15,66

 

100m masters mannen +50j

1 Vlamings Jan                       AVN                  12,78

2 Thomaes Guy                       SWIN               13,27

3 Van Impe Frank                    SAV                  13,99

4 Remans Flor                         WAV                 14,11

5 Hermans Jean                      AVI                   15,37

6 Van Capellen Dirk                 AVI                  16,51

 

100m juniors vrouwen

1 De Parade Sarissa                SWIN                13,83

 

100m seniors vrouwen

1 Van Leuven Wendy               AT84                13,12

2 Van Honsté Ann                   WAV                 13,54

 

100m masters vrouwen +45j

1 Claes Judy                           AVI                  15,34

2 Dedroog Sylvie                     SAV                  15,78

3 Van Dijck Mart                      SAV                 16,88

4 Vanstaen Mireille                  AT84                 17,41

5 Desmedt Henriette                ACSS                19,35

 

Ver pupillen meisjes

1 Segers Robin                       SAV                  3m69

2 Huygen Hanne                      APSO               3m39

3 Blokhuis Patty                      ACSS                3m34

4 Blokhuys Anne                     ACSS               3m33

5 David Joke                           WALO              3m14

6 De Smet Ruth                       WALO               3m14

7 Van Cleempoel Anke            AT84                 3m10

 

Speer 800gr - Jun mannen

1 Van Campenhout Jannick     AT84                 38m57

2 Lindeman Shirsendu            ACSS                36m75

3 De Herdt Gorik                      AT84                 30m15

4 Verbruggen Bart                   SAV                  23m14

 

Speer 800 gr - seniors mannen

1 Van Campenhout Jordi         AT84                37m75

2 Schoeters Kim                      SAV                 33m57

3 Jennes Wim                         WAV                31m80

4 Van Den Bergh Wim             SAV                 25m78

5 Van Bouwel Ward                 ACSS               23m69

6 Herwegh Pascal                    WALO              15m93

 

Speer 800 gr - masters mannen +40j

1 De Gucht Eddy                     WAV                30m80

2 Van Damme Guy                  WALO              24m98

3 Van Gaver Egied                  A.A.                 22m77

4 Janssens Marc                     AT84                18m02

 

100m cadetten meisjes

1 Van Oers Fran                      AT84                  13,78

2 De Nocker Eline                    WALO                14,78

3 Florindo Laura                     AT84                  14,78

4 Brynaert Lies                        SWIN                 15,69

5 Janssens Katrijn                   AT84                  16,12

 

100m scholieren meisjes

1 Verboven Tatiana                 APSO                14,50

 

100m scholieren jongens

1 Mertens Jeroen                     SAV                   12,35

2 Corthals Jannick                  AT84                  12,55

3 Hermans Raf                         AVI                    12,76

4 Mesens Ben                          SAV                   13,09

5 Willockx Steven                    WALO                16,77

 

Speer 600 gr - cadetten jongens

1 Verboven Matthia                 APSO              29m95

2 Nuyts Bert                            APSO              10m92

 

Speer 700 gr - scholieren jongens

1 De Pree Thomas                   AT84                37m96

2 De Gendt Sven                     AT84                36m49

3 Hermans Raf                         AVI                  32m29

4 Mesens Ben                          SAV                 19m40

5 Willockx Steven                    WALO              10m18

 

Hoog benjamins jongens

1 Wuyts Levin                         ACSS                 1m08

2 Bernaers Jakka                     NA                     1m08

3 Panis Tim                             SWIN                 0m88

4 Van Wauwe Arne                  SWIN                 0m83

5 Peirsman Maarten                WAV                  0m78

6 Van Kerckhoven Quinten      SWIN                 0m78

7 Tuyls Storm                         SWIN                 0m73

8 de Gucht Nathan                   WAV                  0m73

9 Rombaut Stef                       WAV                  0m73

 

100m cadetten jongens

1 Verboven Matthia                 APSO                13,58

2 Eykmans Glenn                    SAV                   15,41

3 Van Geeteruyen Christof       WALO                16,31

 

80m miniemen jongens

1 Verschaeren Pieter-Jan         APSO               11,33

2 Lis Thomas                          SAV                   11,52

3 Wuyts Jesse             ACSS                 11,59

4 Quintelier Matthias               WAV                  11,98

5 De Boeck Nikolai                  WALO                12,18

6 Van Cleempoel Tim              AT84                  12,19

7 Florindo Robin                     AT84                  12,26

8 Lefevere David                      AT84                  13,05

9 Verboven Sacha                   APSO                14,31

10 De Nocker Jari                    WALO                14,69

 

Ver scholieren jongens

1 Thys Niels                            ACK                   5m65

2 Hermans Raf                         AVI                    5m51

3 Mertens Jeroen                     SAV                   5m04

4 Mesens Tom                         SAV                   4m05

 

Speer 600gr - scholieren meisjes

1 Schippers Shana                  AT84                 23m93

2 Mertens Michelle                  SAV                  19m84

3 Verboven Tatiana                 APSO               12m76

4 Akkermans Stephanie           ACSS               11m39

 

Kogel 4 kg - scholieren meisjes

1 Verboven Mariska                 APSO                6m73

 

Kogel 4 kg - seniors vrouwen

1 Loots Wendy                        WAV                  7m17

 

Kogel 4 kg - masters vrouwen +35j

1 Nuyts Patricia                       APSO                6m20

2 Somers Karina                     APSO                5m79

 

Kogel 3 kg - masters vrouwen +45j

1 Vanstaen Mireille                  AT84                  8m19

2 Verbaenen Ilse                     AVI                    7m98

3 Boen Els                              APSO                7m88

4 Claes Judy                           AVI                    7m67

5 Van Dijck Mart                      SAV                   7m33

6 Verlinden Irene                     WAV                  6m30

7 Teunen Maria                       APSO                6m19

8 Moenssens Christel              AT84                  6m17

9 Desmedt Henriette                ACSS                 5m21

10 Caluwe Sonja                     AT84                  5m03

 

Discus 1 kgCadetten meisjes

1 Janssens Frie                       AT84                17m92

2 Florindo Laura                     AT84                17m67

3 Janssens Katrijn                   AT84                15m75

4 Mertens Eveline                    SAV                 15m03

5 De Nocker Eline                    WALO              11m77

 

Ver pupillen jongens

1 Vennens Thomas                 AT84                  4m06

2 Quintelier Yannick                WAV                  3m48

3 Tuyls Keanu                         SWIN                 3m41

4 Brichant Yannis                    SAV                   3m30

5 Hooybergs Odiel                  SWIN                 3m35

6 Rombaut Bert                       WAV                  2m41

Kogel 3 kg - miniemen jongens

1 Quintelier Matthias               WAV                  10m33

2 Vertessen Mathias                SAV                     9m05

3 De Boeck Nikolai                  WALO                  6m29

4 Florindo Robin                     AT84                    6m25

5 Van Cleempoel Tim              AT84                    5m14

6 De Nocker Jari                      WALO                  3m99

7 Verboven Sacha                   APSO                  3m61

 

60m benjamins meisjes

1 Nauwelaers Anthe                 AT84                    10,45

2 Van Bouwel Sofie                 ACSS                   10,64

3 Gotink Lisa                           ACK                     10,67

4 Segers Nicky                        SAV                     10,70

5 Duym Farah                          AT84                    11,08

6 Van Wauwe Ilke                    SWIN                   12,22

 

60m benjamins jongens

1 Wuyts Levin                         ACSS                     9,72

2 Peirsman Maarten                WAV                      9,87

3 Bernaers Jakka                     NA                         9,92

4 Panis tim                              SWIN                   10,85

5 Van Wauwe Arne                  SWIN                   11,02

6 Van Kerckhoven Quinten      SWIN                   11,19

7 Janssens Milo                      AT84                    11,37

8 Tuyls Storm                         SWIN                   11,58

9 Rombaut Stef                       WAV                    11,93

10 de Gucht Nathan                 WAV                    12,17

 

60 m pupillen meisjes

1 Segers Robin                       SAV                       9,38

2 Blokhuys Anne                     ACSS                     9,90

3 Blokhuis Patty                      ACSS                     9,97

4 David Joke                           WALO                  10,04

5 Huygen Hanne                      APSO                  10,33

6 De Smet Ruth                       WALO                  10,45

7 Van Cleempoel Anke            AT84                    11,00

 

60m pupillen jongens

1 Vennens Thomas                 AT84                      9,09

2 Quintelier Yannick                WAV                      9,23

3 Brichant Yannis                    SAV                       9,72

4 Tuyls Keanu                         SWIN                   10,07

5 Rombaut Bert                       WAV                    12,61

 

80m miniemen meisjes

1 Eilers Ragna                         WAV                    11,90

2 Akkermans Sofie                  ACSS                   12,69

3 Huygen Ines                         APSO                  12,81

4 Vermeiren Liesje                  SAV                     12,94

 

Hoog benjamins meisjes

1 Janssens Silke                     AT84                    1m06

2 Segers Nicky                        SAV                    0m98

3 Van Der Vreken Lotte            AT84                    0m98

4 Nauwelaers Anthe                 AT84                    0m88

5 Gotink Lisa                           ACK                     0m88

6 Van Hooste Malou                WALO                  0m88

7 Duym Farah                          AT84                    0m83

8 Van Wauwe Ilke                    SWIN                   0m78

 

600m benjamins meisjes

1 Van Bouwel Sofie                 ACSS                 2,15,16

2 Van Hooste Malou                WALO                2,22,41

3 Segers Nicky                        SAV                   2,30,21

4 Nauwelaers Anthe                 AT84                  2,31,47

5 Duym Farah                          AT84                  2,36,14

6 Van Der Vreken Lotte            AT84                  2,40,37

7 Gotink Lisa                           ACK                   2,45,34

8 Van Wauwe Ilke                    SWIN                 2,56,94

 

600m benjamins jongens

1 Wuyts Levin                         ACSS                 2,02,68

2 Peirsman Maarten                WAV                  2,15,46

3 Janssens Milo                      AT84                  2,17,23

4 Bernaers Jakka                     NA                     2,22,86

5 Panis tim                              SWIN                 2,27,32

6 Rombaut Stef                       WAV                  2,27,96

7 Van Kerckhoven Quinten      SWIN                 2,29,56

8 Tuyls Storm                         SWIN                 2,44,21

9 Van Wauwe Arne                  SWIN                 2,59,16

 

600m pupillen jongens

1 Vennens Thomas                 AT84                  2,03,61

2 Hooybergs Odiel                  SWIN                 2,10,64

 

600m pupillen meisjes

1 Huygen Hanne                      APSO                2,01,15

2 Blokhuys Anne                     ACSS                 2,01,67

3 Segers Robin                       SAV                   2,08,05

4 Blokhuis Patty                      ACSS                 2,19,31

5 Van Cleempoel Anke            AT84                  2,36,15

 

800m miniemen jongens

1 Lis Michiel                           SAV                   2,31,93

2 Lis Thomas                          SAV                   2,34,29

3 De Boeck Nikolai                  WALO                2,35,58

4 De Nocker Jari                      WALO                3,18,45

 

1000m cadetten jongens

1 Van Keer Matthias                 ACSS                 3,18,59

2 Eykmans Glenn                    SAV                   3,45,11

3 Peeters Gunther                   SWIN                 4,05,68

 

1000m scholieren jongens

1 Vochten Nick                        AT84                  2,56,70

2 Mesens Tom                         SAV                   3,24,38

3 Willockx Steven                    WALO                4,34,91

 

1000m cadetten meisjes

1 Brynaert Lies                        SWIN                 3,44,92

2 De Nocker Eline                    WALO                4,00,48

3 Janssens Frie                       AT84                  4,10,25

 

Discus1 kg - juniors vrouwen

1 Verboven Mariska                 APSO                 17m49

 

Discus 1 kg - masters vrouwen +35j

1 Somers Karina                     APSO                 16m73

2 Nuyts Patricia                       APSO                 16m69

3 Van Bogaert Patricia             AT84                   15m47

4 Onzia Sandra                       AT84                   13m79

5 Van Den Nieuwenhuysen Edwig SAV              11m37

 

Discus 1 kg - masters vrouwen +45j

1 Moenssens Christel              AT84                   22m57

2 Boen Els                              APSO                 20m02

3 Vanstaen Mireille                  AT84                   18m44

4 Teunen Maria                       APSO                 17m94

5 Verlinden Irene                     WAV                   14m77

6 Raets Magareta                     WAV                   13m38

7 Desmedt Henriette                ACSS                  12m13

 

Hoog scholieren meisjes

1 Verboven Tatiana                 APSO                  1m25

2 Mertens Michelle                  SAV                     1m25

 

Hoog cadetten meisjes

1 Van Oers Fran                      AT84                    1m50

2 Janssens Frie                       AT84                    1m30

3 Janssens Katrijn                   AT84                    1m30

 

Hoog cadetten jongens

1 Verboven Matthia                 APSO                  1m45

 

1000m juniors mannen

1 Lindeman Shirsendu            ACSS                 2,46,90

2 Peeters Olivier                      SWIN                 3,06,62

 

1000m seniors mannen

1 Van Dyck Dries                     SAV                   2,38,25

2 Willemen Tim                       AVI                    2,42,16

3 Eysackers Kevin                   ACSS                 2,51,19

4 Corthals Michaél                  AT84                  2,55,29

5 Van Loon Andy                    APSO                3,08,13

6 Van Den Bergh Wim             SAV                   3,18,84

7 Herwegh Pascal                    WALO                3,48,85

 

1000m masters mannen +40j

1 Van Damme Guy                  WALO                2,52,26

2 Verschaeren Guy                  APSO                3,02,83

3 Mertens Gert                         SAV                   3,08,28

4 Wijns Frank                          AVI                    3,10,22

5 De Gucht Eddy                     WAV                  3,13,24

6 Laurijssens Rudi                  AA                     3,15,11

7 Van Gaver Egied                  AA                     3,18,53

8 Reynaert Rudy                      WALO                4,04,99

 

1000m masters mannen +50j

1 Kloeck Eric                           SAV                  2,53,42

2 MistIaen Andre                     AVI                  3,10,15

3 Claessens Jozef                   WALO              3,13,31

4 Martens André                      WALO              3,15,14

5 Hermans Jozeph                  AA                   3,27,76

6 Hermans Jean                      AVI                  3,34,46

7 Janssens Medard                 AVI                  3,36,92

8 De Backer Ferdinand            APSO              3,47,35

9 Smits Alfons                        APSO              3,53,94

10 Florus Willy                        APSO               4,01,07

11 Bastenie Luc                       SAV                 4,05,14

12 Wuyts Albert                       WAV                 4,07,93

13 Van Capellen Dirk               AVI                  4,07,98

14 Van Keer André                  ACSS                4,17,57

15 Gysbergs Leopold              APSO              4,26,61

16 Moorkens Frans                  APSO              4,48,21

 

1000m junior vrouwen

1 Leysen Vicky                        SAV                  3,13,06

2 Boons Katja                          WALO              3,45,48

 

1000m seniors vrouwen

1 Loots Wendy                        WAV                3,25,07

 

1000m masters vrouwen +35j

1 De Backer Brigitte                 KLP                 3,39,35

2 Dedroog Sylvie                     SAV                 3,48,10

3 Smet Sandrine                     WALO              4,19,52

4 Van Den Nieuwenhuysen Edwig SAV            4,49,08

5 Servotte Kristien                   WALO              5,29,00

 

1000m masters vrouwen +45j

1 Scheirs Jeanne                     SAV                 3,37,38

2 Claes Judy                           AVI                  3,37,68

3 Raets Magareta                     WAV                3,39,92

4 Bakkers Joanna                    SWIN               4,20,54

5 Van Beek Rita                       WALO              5,02,26

 

5000m seniors mannen

1 Van Loon Andy                    APSO              18,59,18

2 De Cleermaecker Philippe    APSO              21,10,84

3 Herwegh Pascal                    WALO              24,11,69

 

5000m masters mannen +40j

1 Bogaert Patrick                     WALO              17,57,28

 

5000m masters mannen +50j

1 Caluwe Freddy                     KLP                 18,32,13

2 Van Molle Rudy                    KLP                 19,02,58

3 Willemen Marc                     AVI                  21,14,00

4 Van Deuren Albert                SAV                 22,11,44

5 Van Aertselaer Frank            SWIN               22,45,76

6 Van Molle Aime                    KLP                 23,45,89

7 Servotte Luc                         KLP                 25,09,82

8 Moorkens Frans                   APSO              27,27,62

 

Speer 700gr - masters mannen +50j

1 Remans Flor                         WAV                 29m68

2 Vlamings Jan                       AVN                  24m21

3 Claessens Jozef                   WALO               23m00

4 Van Capellen Dirk                 AVI                   22m42

5 Hermans Jozeph                  AA                    21m87

6 Martens André                      WALO               21m78

7 Akkermans Bruno                 ACSS               20m40

8 Van Den Bogaert Rony         AVI                   19m71

9 Gommers Alfons                  AT84                19m27

10 Mistiaen Andre                   AVI                   18m03

 

Speer 600 gr- masters mannen +60j

1 Van Den Broeck Louis          WALO               23m84

2 Wuyts Albert                         WAV                 20m66

3 Hermans Jean                      AVI                  20m02

4 Florus Willy                          APSO              19m38

5 Smits Alfons                        APSO               18m50

6 De Backer Ferdinand            APSO              14m70

7 Van Keer André                    ACSS               12m82

 

3000m steeple juniors mannen

1 Simons Stefan                      SAV                 11,41,16

2 Verbruggen Bart                   SAV                 12,39,37

 

3000m steeple seniors mannen

1 Jennes Nico                         WAV                10,35,03

2 Van Den Bergh Wim             SAV                 14,23,60

 

3000m steeple masters mannen +40j

1 Van Damme Guy                  WALO              11,31,03


 

 

21:02 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.