05-07-09

Uitslag pistemeeting Beveren 04/07/09

100m cadetten meisjes

1 Hermans Ine                                     AVI                  13,22

2 De Nocker Eline                               WALO              14,78

3 Brynaert Lies                                    SWIN               15,23

 

100m scholieren meisjes

1 Devalckeneer Ann                            ACK                 14,13

2 Schippers Shana                              AT84                14,85

 

100m cadetten jongens

1 Boden Kenneth                                ACK                 13,26

2 De Paep Dries                                  WALO              13,81

3 Van Geeteruyen Christof                  WALO              16,53

 

100m scholieren jongens

1 De Groof Kenneth                             ACSS               12,59

2 Hermans Raf                                    AVI                  12,88

3 De Winter Thibaut                            GAV                 13,10

4 Mesens Tom                                    SAV                 14,51

 

100m juniors mannen

1 Simons Stefan                                 SAV                 12,43

2 Lindeman Shirsendu                        ACSS               12,43

3 Verbruggen Bart                               SAV                 12,71

4 Broecks Dimitri                                SAV                 13,11

 

100m seniors mannen

1 Schadron Guy                                  SWIN               12,90

2 Op De Beeck Filip                            AA                   13,25

3 D'Haese Tillo                                    ACSS               13,87

 

100m masters vrouwen +35j

1 Van Hul Isabel                                  SWIN               13,93

2 Andries Gerda                                  NA                   14,03

 

100m masters vrouwen +45j

1 Teunen Maria                                   APSO              21,24

 

100m masters mannen +40j

1 De Groof Freddy                               ACSS               14,11

2 Gommers Rudy                                ACSS               15,33

 

100m masters mannen +50j

1 Vanleene Dirk                                   SAV                 13,64

2 Mistiaen Andre                                 AVI                  14,86

3 Hermans Jean                                  AVI                  15,27

4 Stoelen Richard                               AA                   15,3

 

80m miniemen jongens

1 Gommers Jeroen                             ACSS               11,47

2 De Boeck Nikolai                              WALO              11,85

3 Quintelier Matthias                           WAV                12,13

4 Lefevere David                                 AT84                12,77

5 De Nocker Jari                                  WALO              15,46

 

Hoog benjamins jongens

1 Peirsman Maarten                            WAV                0m95

2 De Gucht Noach                               WAV                0m85

3 Rombaut Stef                                   WAV                0m80

4 De Gucht Nathan                              WAV                0m75

5 Van Bockstaele Florian                    SAV                 0m75

 

Hoog pupillen jongens

1 Quintelier Yannick                           WAV                1m20

 

Hoog miniemen jongens

2 Quintelier Matthias                           WAV                1m30

 

Discus 1 kg - masters vrouwen

1 Andries Gerda                                  NA                   19m94

2 Somers Karina                                 APSO              18m02

3 Oostvogels Anne                              ACSS               16m80

4 Van Hul Sonja                                  WALO               8m47

 

Discus 1 kg - masters vrouwen +45j

1 Moenssens Christel                          AT84                23m38

2 Teunen Maria                                   APSO              17m09

3 Claes Judy                                       AVI                  16m38

4 Verbaenen Ilse                                 AVI                  15m75

5 Stoop Danny                                    SAV                 14m32

 

600m cadetten meisjes

1 FlipseDaniëlle                                  ACSS               1,49,06

2 De Nocker Eline                               WALO              1,57,44

3 Brynaert Lies                                    SWIN               2,00,78

 

600m juniors vrouwen

1 Leysen Vicky                                    SAV                 1,44,38

2 Boons Katja                                     WALO              1,56,46

 

600m seniors vrouwen

1 Thys Heidi                                        APSO              1,48,25

2 Loots Wendy                                    WAV                1,50,42

 

600m cadetten jongens

1 Boden Kenneth                                ACK                 1,46,68

2 Eykmans Glenn                                SAV                 1,59,41

3 Van Geeteruyen Christof                  WALO              2,04,03

 

600m scholieren jongens

1 Mesens Ben                                     SAV                 1,30,78

2 Thys Niels                                        ACK                 1,31,14

3 De Groof Kenneth                             ACSS               1,37,36

4 Hendrickx Simon                             APSO              1,37,75

5 De Winter Thibaut                            GAV                 1,40,83

6 Mesens Tom                                    SAV                 1,49,68

 

600m masters vrouwen +35j

1 Dedroog Sylvie                                SAV                 1,59,03

2 Lathouwers Nancy                            WAV                2,04,78

 

 

60m benjamins meisjes

1 Gotink Lisa                                      ACK                 10,69

2 Segers Nicky                                    SAV                 10,85

3 Van Anrooij Shisih                           NA                   12,02

4 Van Bogaert Anke                            WALO              12,42

 

60m benjamins jongens

1 Peirsman Maarten                            WAV                10,05

2 Van Bockstaele Florian                    SAV                 10,51

3 De Gucht Noach                               WAV                10,96

4 De Gucht Nathan                              WAV                11,87

5 Rombaut Stef                                   WAV                11,94

 

60m pupillen meisjes

1 Segers Robin                                   SAV                 9,68

2 De Smet Ruth                                   WALO              10,22

3 Huygen Hanne                                  APSO              10,34

4 Van Der Vreken Joke                        NA                   10,60

5 Vanhoutte Sarah                              SAV                 10,64

 

60m pupillen jongens

1 Quintelier Yannick                           WAV                9,55

2 Tuyls Keanu                                     SWIN               10,09

3 Van Damme Jens                             NA                   10,48

 

Hoog benjamins meisjes

1 Schadron Laura                               SWIN               1m00

2 Segers Nicky                                    SAV                 1m00

3 Gotink Lisa                                      ACK                 0m95

 

Hoog pupillen meisjes

1 Segers Robin                                   SAV                 1m15

2 Van Der Vreken Joke                        NA                   1m10

3 Huygen Hanne                                  APSO              1m10

4 De Smet Ruth                                   WALO              1m10

5 Vanhoutte Sarah                              SAV                 1m00

 

Discus 1 kg - cadetten meisjes

1 Hermans Ine                                     AVI                  20m37

2 De Nocker Eline                               WALO              13m69

 

Discus 1 kg - cadetten jongens

1 De Paep Dries                                  WALO              23m34

2 Boden Kenneth                                ACK                 22m35

3 Van Keer Matthias                            ACSS               17m52

4 Eykmans Glenn                                SAV                 16m02

 

Discus 1 kg - scholieren meisjes

1 Mertens Michelle                              SAV                 15m56

2 Devalckeneer Ann                            ACK                 15m26

 

Discus 1 kg - scholieren jongens

1 De Gendt Sven                                 AT84                34m31

2 Hermans Raf                                    AVI                  19m53

3 Mesens Ben                                     SAV                 16m40

3 Van Gaever Christel                         AA                   2,08,43

4 Smet Sandrine                                 WALO              2,26,59

5 Van Hul Sonja                                  WALO              2,55,66

6 Servotte Kristien                              WALO              3,04,76

 

600m masters vrouwen +45j

1 Claes Judy                                       AVI                  1,57,94

2 Scheirs Jeanne                                SAV                 1,58,44

3 Van Dijck Mart                                  SAV                 2,04,41

4 Raets Magareta                                 WAV                2,05,45

5 Caluwe Sonja                                   AT84                2,24,29

6 Verlinden Irene                                WAV                2,31,15

7 Bakkers Joanna                                SWIN               2,34,65

 

600m juniors mannen

1 Lindeman Shirsendu                        ACSS               1,25,34

2 Verbruggen Bart                               SAV                 1,28,06

3 Simons Stefan                                 SAV                 1,31,00

4 Kennis Kevin                                    ACK                 1,54,25

 

600m seniors mannen

1 Willemen Tim                                   AVI                  1,26,53

2 Van Den Bergh Wim                         SAV                 1,51,47

3 Van Bogaert Bart                              WALO              1,56,32

4 Van Dijck Dries                                SAV                 1,56,81

 

600m masters mannen +40jn

1 Van Damme Guy                              WALO              1,35,42

2 Verschaeren Guy                              APSO              1,38,36

3 Bosman Marc                                   WALO              1,40,74

4 Hermans Geert                                 AVI                  1,43,60

5 De Winter Bruno                               GAV                 1,49,31

6 Michielsen Marc                               AA                   1,54,10

7 De Maeyer Jan                                  AVI                  2,01,11

8 Paulussen Paul                                KAVVV            2,03,88

9 Reynaert Rudy                                  WALO              2,10,63

 

600m masters mannen +50j

1 Kloeck Eric                                      SAV                 1,34,52

2 Verhaegen Jan                                 SAV                 1,39,20

3 Martens André                                  WALO              1,41,14

4 Hermans Jozeph                               AA                   1,45,17

5 Vanleene Dirk                                   SAV                 1,47,67

6 Verplancke Herman                          WALO              1,49,34

7 Meulemans Raf                                AA                   1,53,92

8 Apiecionek Vincenty                        WAV                1,56,07

9 Hermans Jean                                  AVI                  1,57,29

10 De Backer Ferdinand                      APSO              2,05,17

11 Smits Alfons                                  APSO              2,06,87

12 Dal Bosco Jean                              AVI                  2,08,05

13 Van Keer André                              ACSS               2,16,27

14 Bastenie Luc                                  SAV                 2,16,53

15 De Clerck Ludovicus                      AVI                  2,19,60

16 Florus Willy                                    APSO              2,23,97

17 Gysbergs Leopold                          APSO              2,30,98

18 Meir Paul                                        APSO              2,37,28

19 Zuydervelt Kees                              ACSS               2,39,50

 

Hoog minienen meisjes

1 Huygen Ines                                     APSO              1m30

2 Eilers Ragna                                    WAV                1m25

3 Vanhoutte Britt                                 SAV                 1m15

 

Hoog masters vrouwen +35j

1 Andries Gerda                                  NA                   1m35

2 Van Gaever Christel                         AA                   1m15

 

Hoog masters vrouwen +45j

1 Verbaenen Ilse                                 AVI                  1m20

 

1000m benjamins meisjes

1 Schadron Laura                               SWIN               3,46,08

2 Van Anrooij Shisih                           NA                   4,16,79

3 Gotink Lisa                                      ACK                 4,31,00

 

1000m pupillen meisjes

1 Huygen Hanne                                  APSO              3,39,47

2 Van Der Vreken Joke                        NA                   3,58,64

3 Vanhoutte Sarah                              SAV                 4,11,94

4 Van Bogaert Inge                             WALO              5,41,85

 

1000m miniemen meisjes

1 Huygen Ines                                     APSO              3,49,08

2 Vanhoutte Britt                                 SAV                 4,03,74

 

1000m benjamins jongens

1 Van Bockstaele Florian                    SAV                 3,57,82

2 De Gucht Noach                               WAV                4,06,17

3 Rombaut Stef                                   WAV                4,27,04

4 De Gucht Nathan                              WAV                4,38,74

 

1000m pupillen jongens

1 Moens Alex                                      SAV                 3,32,13

 

1000m miniemen jongens

1 De Boeck Nikolai                              WALO              3,18,76

2 Michiels Robin                                 WALO              3,25,56

3 De Nocker Jari                                  WALO              4,09,57

 

Discus 1,750 - juniors mannen

1 Van Campenhout Jannick                AT84                42m53

2 Simons Stefan                                 SAV                 29m66

3 De Herdt Gorik                                 AT84                21m36

4 Broecks Dimitri                                SAV                 19m50

 

Discus 2 kg - seniors mannen

1 Van Campenhout Jordi                    AT84                32m32

2 Van Den Bergh Wim                         SAV                 26m68

3 Van Bogaert Bart                              WALO              20m38

4 Willemen Bart                                  AVI                  19m48

5 Martens Bert                                     WALO              16m51

6 Schadron Guy                                  SWIN               16m14

7 Herwegh Pascal                               WALO              12m23

 

Discus 2 kg - masters mannen +40j

1 De Herdt Dirk                                    AT84                26m51

2 De Groof Freddy                               ACSS               17m37

3 Gommers Rudy                                ACSS               17m26

4 De Maeyer Jan                                  AVI                  12m10

5 Reynaert Rudy                                  WALO              8m75

 

80m miniemen meisjes

1 Eilers Ragna                                    WAV                11,92

2 Simons Larissa                                SAV                 12,45

3 Vanhoutte Britt                                 SAV                 12,71

4 Huygen Ines                                     APSO              12,76

 

2 mijl masters vrouwen +35j

1 Van Den Nieuwenhuysen Edwig       SAV                 17,59,57

 

2 mijl masters vrouwen +45j

1 Raets Magareta                                 WAV                14,09,77

2 Bakkers Joanna                                SWIN               16,10,22

 

2 mijl juniors mannen

1 Kennis Kevin                                    ACK                 12,37,55

 

2 mijl seniors mannen

1 Van Dijck Tom                                 SAV                 9,59,37

2 Slock Andy                                      WALO              10,11,36

3 Jennes Nico                                     WAV                10,30,49

4 Van Der Auwera Chris                      WAV                12,25,24

5 De Cleermaecker Philippe                APSO              12,26,44

6 Martens Bert                                     WALO              13,09,02

7 Herwegh Pascal                               WALO              14,25,87

 

2 mijl masters mannen +40j

1 Lesdanon Frederic                           WALO              10,58,94

2 Verschaeren Guy                              APSO              11,49,61

3 Malfliet Patrick                                 APSO              12,14,95

4 De Beuckelaer Eddy             SAV                 12,15,37

 

2 mijl masters mannen +50j

1 Vercauteren Herman                         KLP                 10,56,12

2 Caluwe Freddy                                 KLP                 11,26,75

5 Claessens Jozef                               WALO              11,28,57

3 Van Noten Omer                               WAV                11,44,33

4 Van Molle Rudy                                KLP                 11,55,56

6 De Maeyer Jan                                  AVI                  12,48,75

7 Apiecionek Vincenty                        WAV                12,58,50

8 Dal Bosco Jean                                AVI                  13,09,41

9 Hermans Jozeph                              AA                   13,35,58

10 Van Molle Aime                              KLP                 13,42,25

11 Van Keer André                              ACSS               14,45,15

12 De Backer Ferdinand                      APSO              15,01,96

13 De Clerck Ludovicus                      AVI                  15,41,27

14 Servotte Luc                                   KLP                 15,49,22

15 Zuydervelt Kees                              ACSS               15,38,88

 

Hoog juniors mannen

1 De Herdt Gorik                                 AT84                1m65

2 Broecks Dimitri                                SAV                 1m60

3 Lindeman Shirsendu                        ACSS               1m55

4 Verbruggen Bart                               SAV                 1m45

 

Hoog seniors heren

1 Van Dyck Dries                                 SAV                 1m55

2 Van Den Bergh Wim                         SAV                 1m50

3 Van Bogaert Bart                              WALO              1m50

4 Op De Beeck Filip                            AA                   1m40

5 Jennes Nico                                     WAV                1m35

 

Discus 1,5 kg - masters mannen +50j

1 Van Impe Frank                                SAV                 28m97

2 Meir Paul                                         APSO              24m09

3 Claessens Jozef                               WALO              21m14

4 Gommers Alfons                              AT84                18m59

5 Bastenie Luc                                    SAV                 18m01

6 Van Den Bogaert Rony                     AVI                  16m60

7 Dal Bosco Jean                                AVI                  12m65

 

Discus 1 kg - masters mannen +60j

1 Smits Alfons                                    APSO              30m88

2 Apiecionek Vincenty                        WAV                21m25

3 Florus Willy                                     APSO              18m70

4 Van Den Broeck Louis                      WALO              17m15

5 Van Keer André                                ACSS               17m13

6 Zuydervelt Kees                               ACSS               14m42

7 Crikemans Alfons                             APSO              11m23

 

Hoog masters mannen +40j

1 Geerts Pascal                                   AA                   1m40

 

Hoog masters mannen +50j

1 Van Impe Frank                                SAV                 1m40

2 Hermans Jozeph                              AA                   1m40

3 Hermans Jean                                  AVI                  1m25

4 Smits Alfons                                    APSO              1m25

 

14:13 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.