05-07-09

Uitslag pistemeeting Wommelgem 03/07/2009

100m masters vrouwen +45j

1 Vanstaen Mireille                  AT84                16,91

2 Torfs Christiane                    ACSS               19,44

3 Desmedt Henriette                ACSS               19,89

4 Meyer Viktoria                      APSO              23,10

 

100m seniors mannen

1 Van Halen Wim                     AVS                 12,09

2 Lindeman Krisnandu            ACSS               13,12

3 Op De Beeck Filip                 AA                   13,31

4 D'haese Tillo                        ACSS               13,33

5 Van Bouwel Ward                 ACSS               13,75

6 Van Bavel Wim                     WAV                14,73

 

100m masters mannen +40j

1 Janssens Marc                     AT84                14,37

2 De Gucht Eddy                     WAV                15,68

 

100m masters mannen +50j - reeks 1

1 Vanleene Dirk                       SAV                 14,00

2 Florus Willy                          APSO              16,74

 

3 Apiecionek Vincenty WAV 17,04

100m masters mannen +50j - reeks 2

1 Stoelen Richard                    AA                   15,39

2 Van Keer André                    ACSS               17,47

3 Snoeys Jacky                       ACSS               17,49

 

100m masters mannen +50j reeks 3

1 De Coster Wilfried                WAV                18,19

2 Hoogesteger Cees                APSO              20,75

 

800m benjamins meisjes

1 Schadron Laura                    SWIN               2,59,65

2 Leenaerts Cami                    WAV                3,07,61

3 Verbist Lotte                         APSO              3,24,12

4 Gotink Lisa                           ACK                 3,32,72

 

800m pupillen meisjes

1 Huygen Hanne                      APSO              2,52,02

2 Vanhoutte Sarah                   SAV                 3,05,08

 

800m benjamins jongens

1 Bertels Mats                         WAV                2,53,07

2 Veldeman Evert                    WAV                2,57,18

3 Cassiers Brook                     ACK                 2,59,91

4 Peirsman Maarten                WAV                3,11,14

5 Michielse Danny                   ACK                 3,13,18

6 De Gucht Noach                   WAV                3,14,90

7 Peeters Nick             WAV                3,23,00

8 Rombaut Stef                       WAV                3,26,83

 

800m miniemen meisjes

1 Huygen Ines                         APSO              2,52,31

2 Eilers Ragna                         WAV                3,02,37

3 Vanhoutte Britt                     SAV                 3,17,80

 

800m cadetten meisjes

1 Janssens Katrijn                   AT84                3,10,81

2 Leenaerts Margot                  WAV                3,44,20

 

800m pupillen jongens

1 Veldeman Siemen                WAV                2,50,49

2 Quintelier Yannick                WAV                2,53,25

3 Eilers Esper                         WAV                3,31,07

 

800m miniemen jongens

1 Lemouche Lindert                WAV                2,46,80

800m cadetten jongens

1 Van Keer Matthias                ACSS               2,37,90

2 Van Roey Stijn                     WAV                2,38,22

3 Peeters Tom                         WAV                2,39,49

 

Ver cadetten jongens

1 Peeters Tom                         WAV                4m37

2 Van Roey Stijn                     WAV                3m90

 

Ver scholieren jongens

1 Thys Niels                            ACK                 5m52

2 Mesens Ben                          SAV                 4m63

3 Mesens Tom                         SAV                 3m56

 

Kogel 3 kg - cadetten meisjes

1 Janssens Katrijn                   AT84                6m72

 

Kogel 4 kg - seniors vrouwen

1 Van Halen Els                       AVS                 5m94

2 Jennes Heidi                        WAV                4m87

 

Kogel 4 kg - masters vrouwen +35j

1 Lathouwers Nancy                WAV                7m66

2 Oostvogels Anne                  ACSS               6m96

3 Somers Karina                     APSO              5m97

 

Ver juniors mannen

1 Broecks Dimitri                    SAV                 5m25

 

Ver seniors mannen

1 Schadron Guy                      SWIN               5m43

2 Jennes Nico                         WAV                5m10

3 Van Bouwel Ward                 ACSS               4m82

4 Op De Beeck Filip                 A.A.                 4m07

5 Jennes Wim                         WAV                4m31

 

Kogel 3 kg - masters vrouwen +45j

1 Vanstaen Mireille                  AT84                8m57

2 Venneman Marleen               AA                   6m54

3 Verlinden Irene                     WAV                6m51

4 Teunen Maria                       APSO              6m39

5 Stoop Danny                        SAV                 6m33

6 Raets Magareta                     WAV                5m64

7 Desmedt Henriette                ACSS               5m28

8 Torfs Christiane                    ACSS               5m12

9 Meyer Viktoria                      APSO              3m49

 

1500m masters vrouwen +45j

1 Raets Magareta                     WAV                6,08,73

           

1500m juniors mannen

1 Kennis Kevin                        ACK                 5,23,72

 

1500m seniors mannen

1 Van Bavel Wim                     WAV                6,20,22

 

1500m masters mannen +40j

1 D'Hondt Herman                   KLP                 4,56,44

2 De Beuckelaer Eddy SAV                 5,06,63

3 De Maeyer Jan                      AVI                  5,40,92

4 Paulussen Paul                    KAVVV            6,09,28

 

1500m masters mannen +50j

1 Hermans Jozeph                  AA                   5,27,19

2 Apiecionek Vincenty             WAV                5,30,17

3 Hermans Jean                      AVI                  5,47,08

4 Stoelen Richard                    AA                   5,49,32

5 Dal Bosco Jean                    AVI                  5,57,99

6 Van Keer André                    ACSS               6,31,40

7 Wuyts Albert                         WAV                6,48,28

8 Bastenie Luc                        SAV                 6,52,52

9 Zuydervelt Kees                    ACSS               7,18,44

10 Faes Gustaaf                       APSO              7,20,61

11 Meir Paul                            APSO              9,06,43

 

Kogel 1 kg benjamins meisjes

1 Van Bouwel Sofie                 ACSS               5m99

2 Verbist Lotte                         APSO              5m87

3 Gotink Lisa                           ACK                 5m21

4 Schadron Laura                    SWIN               5m04

5 Van De Wiel Ellen                 ACSS               4m93

 

Ver masters mannen +40j

1 Geerts Pascal                       AA                   4m46

2 De Gucht Eddy                     WAV                4m22

 

Ver masters mannen +50j

1 Hermans Jean                      AVI                  3m76

2 De Coster Wilfried                WAV                3m25

3 Wuyts Albert                         WAV                2m87

4 Zuydervelt Kees                    ACSS               2m31

 

Kogel 2 kg - pupillen meisjes

1 Huygen Hanne                      APSO              6m18

2 Van De Wiel Laura                ACSS               5m97

3 Vanhoutte Sarah                   SAV                 5m43

 

Kogel 2 kg - miniemen meisjes

1 Huygen Ines                         APSO              7m72

2 Eilers Ragna                         WAV                6m52

3 Vanhoutte Britt                     SAV                 5m88

 

Ver benjamins jongens

1 Bertels Mats                         WAV                3m32

2 Peirsman Maarten                WAV                3m10

3 Veldeman Evert                    WAV                2m93

4 Peeters Nick             WAV                2m88

5 Cassiers Brook                     ACK                 2m82

6 De Gucht Noach                   WAV                2m66

7 Michielse Danny                   ACK                 2m51

8 Rombaut Stef                       WAV                2m35

9 de Gucht Nathan                   WAV                2m21

10 Schadron Simon                SWIN               2m09

 

Ver pupillen jongens

1 Veldeman Siemen                WAV                3m82

2 Quintelier Yannick                WAV                3m62

3 Lemouche Maarten               WAV                3m34

 

Ver miniemen jongens

1 Quintelier Matthias               WAV                4m06

2 Lemouche Lindert                WAV                3m50

 

Ver cadetten meisjes

1 Janssens Katrijn                   AT84                4m02

Ver seniors vrouwen

1 Van Honsté Ann                   WAV                4m69

2 Jennes Heidi                        WAV                2m52

 

Ver masters vrouwen +45j

1 Desmedt Henriette                ACSS               2m39

2 Teunen Maria                       APSO              2m38

 

Kogel 6 kg - juniors mannen

1 Van Campenhout Jannick     AT84                12m52

2 Broecks Dimitri                    SAV                 11m53

3 De Herdt Gorik                      AT84                8m51

 

Kogel 7 kg - seniors mannen

1 Van Campenhout Jordi         AT84                12m36

2 Quintelier Gunther                WAV                9m97

3 Schadron Guy                      SWIN               8m65

4 Van Bavel Wim                     WAV                7m52

5 Van Bouwel Ward                 ACSS               6m83

6 D'Haese Tillo                        ACSS               6m45

7 Willemen Bart                       AVI                  5m98

 

Kogel 7 kg - masters mannen +40j

1 De Herdt Dirk                        AT84                11m73

2 De Gucht Eddy                     WAV                7m31

3 Geerts Pascal                       AA                   6m52

4 De Maeyer Jan                      AVI                  4m57

 

Ver benjamins meisjes

1 Schadron Laura                    SWIN               2m98

2 Van Bouwel Sofie                 ACSS               2m93

3 Gotink Lisa                           ACK                 2m83

4 Van De Wiel Ellen                 ACSS               2m57

5 Van Bouwel Britt                  ACSS               2m38

6 Verbist Lotte                         APSO              2m57

 

Ver pupillen meisjes

1 Huygen Hanne                      APSO              3m33

2 Vanhoutte Sarah                   SAV                 3m14

 

Ver miniemen meisjes

1 Eilers Ragna                         WAV                3m77

2 Vanhoutte Britt                     SAV                 3m51

3 Huygen Ines                         APSO              3m37

 

Kogel 6 kg - masters mannen +50j

1 Van Impe Frank                    SAV                 10m91

2 Remans Flor                         WAV                9m77

3 Meir Paul                              APSO              8m95

4 Dal Bosco Jean                    AVI                  5m67

 

Kogel 5 kg - masters mannen +60j

1 Wuyts Albert                         WAV                8m67

2 Apiecionek Vincenty             WAV                7m39

3 Cornelis Gaston                   WAV                7m35

4 Hermans Jean                      AVI                  7m27

5 Florus Willy                          APSO              7m02

6 De Coster Wilfried                WAV                6m06

7 Hoogesteger Cees                APSO              5m12

8 Crikemans Alfons                 APSO              4m24

 

Kogel 1 kg - benjamins jongens

1 Peirsman Maarten                WAV                7m11

2 Cassiers Brook                     ACK                 6m40

3 Michielse Danny                   ACK                 5m49

4 Rombaut Stef                       WAV                5m06

 

kogel 2 kg - pupillen jongens

1 Lemouche Maarten               WAV                7m53

2 Eilers Esper                         WAV                5m32

 

Kogel 3 kg - miniemen jongens

1 Quintelier Matthias               WAV                9m58

2 g2465 Lemouche Lindert      WAV                5m48

 

Kogel 4 kg - cadetten jongens

1 Van Keer Matthias                ACSS               7m66

2 Peeters Tom                         WAV                6m58

3 Van Roey Stijn                     WAV                6m55

 

Kogel 5 kg - scholieren jongens

1 Mesens Tom                         SAV                 6m67

2 Mesens Ben                          SAV                 6m20

3 Van Honste Dennis               SWIN               5m68

 

14:10 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.