12-07-09

uitslag van de pistemeeting in Burcht van 10 juli 2009

100m benjamins meisjes - reeks 1

1 Hargreaves Charlotte            SWIN               15,90

2 De Lange Joke                      SWIN               16,22

3 Janssens Silke                     AT84                17,37

4 Madou Paulien                     AT84                17,97

5 Van Laere Annelore              AT84                18,32

 

100m benjamins meisjes - reeks2

1 Van Laere Lieselotte             AT84                16,37

2 Tachelet Lotte                       AT84                17,12

3 Gotink Lisa                           ACK                 17,46

4 Verbist Lotte                         APSO              17,78

5 Van Der Vreken Lotte            AT84                17,80

6 Rozendom Silke                   ACSS               18,61

 

100m benjamins jongens

1 Ysenbaardt Stefan                ACK                 16,91

2 Van der Put Jos                    AT84                18,31

3 Tuyls Storm                         SWIN               19,22

4 Rombaut Stef                       WAV                19,52

5 Van Hese Jef                        AT84                22,70

 

100m pupillen meisjes - reeks 1

1 Madou Katrijn                       AT84                14,93

2 Huygen Hanne                      APSO              16,29

3 Verboven Tamara                 APSO              16,93

4 Vercauteren Robyn               SWIN               17,55

 

100m pupillen meisjes - reeks 2

1 Van Der Put Marie                AT84                15,80

2 de Meyer Caitlin                   AT84                16,00

3 Van Den Bossche Lore         AT84                16,96

4 De Nul Emilie                       AT84                17,20

 

100m pupillen jongens

1 Tuyls Keanu                         SWIN               16,11

2 Van Hese Lowie                    AT84                17,64

 

100m miniemen meisjes

1 Simons Larissa                    SAV                 14,96

2 Huygen Ines                         APSO              15,50

 

100m miniemen jongens - reeks 1

1 Tachelet Styn                       AT84                14,63

2 Wouters Cedric                     WAV                14,87

3 Verboven Sacha                   APSO              18,34

 

100m miniemen jongens - reeks 2

1 Verschaeren Pieter-Jan         APSO              14,06

2 Michiels Robin                     WALO              14,82

3 De Boeck Nikolai                  WALO              14,83

4 Van Cleempoel Tim              AT84                14,84

 

400m cadetten jongens

1 Verboven Matthia                 APSO              1,00,02

2 Wouters Jarrik                      WAV                1,00,85

3 Ysenbaardt Kevin                 ACK                 1,07,25

4 De Paep Dries                       WALO              1,32,29

 

400m scholieren meisjes

1 Schippers Shana                  AT84                1,12,31

 

400m scholieren jongens

1 Van Honste Dennis               SWIN               57,13

2 De Groof Kenneth                 ACSS               57,47

3 Corthals Jannick                  AT84                59,26

 

400m juniors mannen

1 Simons Stefan                      SAV                 55,30

 

400m seniors mannen

1 Kluskens Stijn                      WALO              52,68

2 Corthals Michaél                  AT84                58,01

3 Lindeman Krisnandu            ACSS               1,02,68

4 Van Den Bergh Wim             SAV                 1,05,67

 

400m seniors vrouwen

1 Thys Heidi                            APSO              1,07,66

 

400m masters vrouwen +35j

1 Bollens Martine                    ACSS               1,16,79

2 Van Gaever Christel              AA                   1,20,28

3 Oostvogels Anne                  ACSS               1,55,61

 

400m masters vrouwen +45j

1 Bakkers Joanna                    SWIN               1,39,31

2 Venneman Marleen               AA                   1,40,34

3 Desmedt Henriette                ACSS               1,41,65

 

400m masters mannen +50j

1 Verhaegen Jan                     SAV                 1,02,73

2 Remans Flor                         WAV                1,03,11

3 Martens André                      WALO              1,03,40

4 Hermans Jozeph                  AA                   1,06,03

5 Meulemans Raf                     AA                   1,10,56

6 Hermans Jean                      AVI                  1,12,02

 

kogel 1 kg - benjamins meisjes

1 De Lange Joke                      SWIN               6m86

2 Madou Paulien                     AT84                6m43

3 Janssens Silke                     AT84                5m07

4 Tachelet Lotte                       AT84                4m74

5 Ysenbaardt Kim                    ACK                 4m53

6 Verbist Lotte                         APSO              4m45

7 Van Laere Lieselotte             AT84                4m35

8 Gotink Lisa                           ACK                 4m13

9 Van Der Vreken Lotte            AT84                3m99

10 Van Laere Annelore            AT84                3m01

 

Ver benjamins jongens

1 Ysenbaardt Stefan                ACK                 3m46

2 Van der Put Jos                    AT84                2m85

3 Tuyls Storm                         SWIN               2m24

4 Rombaut Stef                       WAV                2m21

5 Van Hese Jef                        AT84                1m79

 

Kogel 3 kg - cadetten meisjes

1 Janssens Katrijn                   AT84                6m51

 

Discus 600gr - pupillen meisjes

1 Huygen Hanne                      APSO              11m87

2 Madou Katrijn                       AT84                11m61

3 Van Cleempoel Anke            AT84                11m49

4 De Nul Emilie                       AT84                11m31

5 Van Den Bossche Lore         AT84                8m71

6 Vercauteren Robyn               SWIN               8m69

7 Van Der Put Marie                AT84                8m22

8 Rozendom Sofie                   ACSS               7m04

9 Verboven Tamara                 APSO              6m98

10 de Meyer Caitlin                  AT84                6m65

11 Mizutani Arisa                    AT84                6m12

 

Discus 600 gr pupillen jongens

1 Quintelier Yannick                WAV                17m78

2 Tuyls Keanu                         SWIN               11m34

3 Van Hese Lowie                    AT84                8m19

Ver cadetten jongens

1 Viaene Yente                        AT84                5m21

2 Wouters Jarrik                      WAV                5m12

3 Verboven Matthia                 APSO              4m78

4 Ysenbaardt Kevin                 ACK                 4m74

5 De Paep Dries                       WALO              4m27

 

Ver scholieren jongens

1 Vercauteren Jirky                 AT84                5m38

2 De Gendt Sven                     AT84                4m46

 

400m masters vrouwen +35j

1 De Backer Brigitte                 KLP                 5,45,24

2 Bollens Martine                    ACSS               6,30,43

3 Nuyts Patricia                       APSO              6,54,56

4 Van Den Nieuwenhuysen Edwig SAV           7,15,40

5 Servotte Kristien                   WALO              9,08,36

 

1500m masters vrouwen

1 Claes Judy                           AVI                  5,44,34

2 Raets Magareta                     WAV                5,44,69

3 Caluwe Sonja                       AT84                6,35,87

4 Bakkers Joanna                    SWIN               7,01,31

 

1500m juniors mannen

1 Willemen Pieter                    AVI                  4,41,35

2 Peeters Olivier                      SWIN               4,57,22

3 Kennis Kevin                        ACK                 5,06,43

4 Broecks Dimitri                    SAV                 5,08,09

 

1500m seniors mannen

1 Willemen Tim                       AVI                  4,22,96

2 De Cleermaecker Philippe    APSO              5,05,59

3 Martens Bert                         WALO              5,13,69

4 Van Den Bergh Wim             SAV                 5,48,34

 

 

1500m masters mannen +40j

1 Van Damme Guy                  WALO              4,41,90

2 Lesdanon Frederic               WALO              4,45,46

3 D'Hondt Herman                   KLP                 4,47,65

4 Steels Pascal                        AA                   4,48,46

5 Verschaeren Guy                  APSO              4,51,85

6 De Beuckelaer Eddy SAV                 4,53,14

7 Bogaert Patrick                     WALO              4,55,30

8 Daems Mark                         SAV                 4,55,74

9 Bressinck Walter                  KLP                 5,02,27

10 Reynaert Rudy                    WALO              6,26,77

11 Janssens Marc                    AT84                6,31,24

 

1500m masters mannen +50j

1 Kloeck Eric                           SAV                 4,36,34

2 Claessens Jozef                   WALO              4,57,20

3 Caluwe Freddy                     KLP                 5,02,72

4 Van Noten Omer                   WAV                5,07,09

5 Maerien Robert                     AA                   5,12,88

6 De Backer Ferdinand            APSO              6,00,37

7 Apiecionek Vincenty             WAV                6,00,73

8 Van Keer André                    ACSS               6,31,77

9 Florus Willy                          APSO              6,41,38

10 Gysbergs Leopold              APSO              6,58,13

11 Zuydervelt Kees                  ACSS               7,14,75

 

Ver seniors vrouwen

1 Van Leuven Wendy               AT84                5m12

 

Ver masters vrouwen +35j

1 Van Hul Isabel                      SWIN               4m54

2 Van Bogaert Patricia             AT84                3m61

3 Van Hooydonck Carine         ACK                 3m45

 

Ver masters vrouwen +45j

4 Moenssens Christel              AT84                3m83

5 Verbaenen Ilse                     AVI                  3m81

6 Vanstaen Mireille                  AT84                3m13

7 Desmedt Henriette                ACSS               2m39

9 Teunen Maria                       APSO              2m25

 

Kogel 6 kg juniors mannen

1 Broecks Dimitri                    SAV                 10m68

 

Kogel 7 kg - seniors mannen

1 Quintelier Gunther                WAV                9m51

2 Van Den Bergh Wim             SAV                 8m82

3 Martens Bert                         WALO              7m01

 

Kogel 7 kg - masters mannen +40j

1 De Herdt Dirk                        AT84                11m66

2 Gommers Rudy                    ACSS               6m71

3 Michielsen Marc                   AA                   6m34

4 Reynaert Rudy                      WALO              4m79

 

Kogel 6 kg - masters mannen +50j

1 Claessens Jozef                   WALO              7m36

2 Gommers Alfons                  AT84                6,05

Kogel 5 kg - masters mannen +60j

1 Remans Flor                         WAV                10m14

2 Hermans Jean                      AVI                  7m33

3 Apiecionek Vincenty             WAV                6m36

4 Zuydervelt Kees                    ACSS               6m26

5 Van Keer André                    ACSS               5m18

6 Crikemans Alfons                 APSO              4m33

 

Discus 750gr - miniemen meisjes

1 Huygen Ines                         APSO              21m54

2 Simons Larissa                    SAV                 15m85

 

Discus 750 gr - miniemen jongens

1 Tachelet Styn                       AT84                20m74

2 Quintelier Matthias               WAV                19m39

3 Van Cleempoel Tim              AT84                15m64

4 Van De Merlen Vincent         SWIN               14m16

5 De Boeck Nikolai                  WALO              13m71

6 Wouters Cedric                     WAV                12m32

7 Michiels Robin                     WALO              11m53

8 Verboven Sacha                   APSO              6m60

01:41 Gepost door Geert Van Echelpoel in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.